Audiobook na iPhone – jak działa aplikacja, która pozwala słuchać książek audio na Apple?

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Uwielbiasz książki, ale w codziennym życiu ciężko jest Ci wygospodarować czas na ich czytanie? Sprawdź, jak działa Audioteka, czyli aplikacja, która pozwala słuchać książek audiobook na iPhone!

Czytanie książek to nie tylko sposób na spędzanie wolnego czasu, ale dla wielu osób to również metoda pozwalająca na oderwanie się od rzeczywistości i codziennych obowiązków. Niestety, obecnie, w tak bardzo zabieganym świecie coraz rzadziej mamy czas na lekturę książki. Rozwiązaniem może być słuchanie książek audio w aplikacji na telefonie. Chcesz dowiedzieć się, jak działa audiobook na iPhone? Skąd pobrać aplikację? Jak kupić ebooki w aplikacji? Odpowiadamy na wszystkie nurtujące kwestie! Dowiedz się więcej o aplikacji i zacznij słuchać książek od zaraz!

Jak słuchać audiobooków na iPhone?

Przez wzgląd na ogromną wygodę audiobooki i ebooki cieszą się coraz większą popularnością na całym świecie. Takie rozwiązanie pozwala nam śledzić losy bohaterów, czy też słuchać ciekawych historii i podcastów w każdym miejscu na ziemi. W tym celu potrzebna jest specjalna aplikacja, która umożliwia odsłuchiwanie audiobook na iPhone. Obecnie zdaniem użytkowników najlepszą aplikacją do audiobooków jest Audioteka, która oferuje bardzo duży zasób najciekawszych tytułów, wygodny miniodtwarzacz z opcją łatwego przewijania do przodu i do tyłu, czy możliwość słuchania audiobooków offline. Wystarczy tylko, że uruchomisz aplikację, stukniesz w książki, wybierzesz interesujący Cię tytuł i już możesz zacząć odsłuchiwanie na urządzeniach iPhone.

Darmowa aplikacja z Apple App Store, pozwalająca słuchać książek audio – poznaj Audiotekę!

Audioteka to popularna aplikacja, która pozwala odsłuchiwać oraz pobierać książki audio korzystając z iPhone’a z dostępem do sieci. Co ważne, platforma jest dostępna całkowicie bezpłatnie w App Store i posiada wsparcie Apple, dzięki czemu nie musimy martwić się o ewentualne problemy z działaniem aplikacji na naszym telefonie. Jak już wspominaliśmy, aplikacja jest darmowa i bezpłatnie możemy korzystać również z części dostępnych treści, w tym nie tylko książek, ale także podcastów, czy opowiadań typu storytel. Warto w tym miejscu podkreślić fakt, że osoby, które chcą uzyskać dostęp do wszystkich tytułów muszą wykupić płatną subskrypcję. Wówczas lista dostępnych książek audiobook na iPhone to przeszło 25 tysięcy starannie wyselekcjonowanych ebooków i audiobooków. Warto w tym miejscu wspomnieć o opcji okresu próbnego, podczas którego możesz lepiej poznać możliwości aplikacji i zdecydować się, czy chcesz korzystać z niej na iPhone.

Jak wygląda kupowanie książek w formie cyfrowej? Czy ebooki dostarczane są w pliku PDF?

Jak już wiesz z poprzedniego akapitu, aplikacja Audioteki umożliwia komfortowe odsłuchiwanie książek audio. Osoby, które nie miały do tej pory kontaktu z tego rodzaju, mogą jednak nie wiedzieć, jak właściwie działa kupowanie książek i książek audio w aplikacji? To bardzo proste! Wystarczy jedynie pobrać Audiotekę na swój telefon i zarejestrować się w serwisie. Bez obaw, nie musisz obawiać się o prywatność w aplikacji, ponieważ dane nie są wykorzystywane do śledzenia użytkownika, ale wyłącznie do wygodnego korzystania z platformy. Następnie przechodzimy do sekcji audiobooków, w której dostępne są książki wielu autorów z całego świata. Poszczególnych tytułów możemy szukać poprzez tytuł, gatunek lub imię i nazwisko autora. Aby zobaczyć opis danej książki, stuknij w jej okładkę. Niektóre tytuły są dostępne bezpłatnie, wówczas możesz od razu uruchomić odtwarzacz i rozpocząć odsłuchiwanie tytułu. W przypadku, gdy dana książka jest dostępna wyłącznie w płatnym programie, konieczny będzie zakup abonamentu. Katalog dostępnych tytułów audiobook na iPhone jest zawsze dostępny na dole ekranu.

Oceny i recenzje, czyli jak wybrać najciekawsze tytuły książek audio na iPhone?

Biblioteka dostępna w aplikacji Audioteka liczy ponad 25 tysięcy tytułów książek audio i ebooków. Przy tak ogromnym wyborze książek wybór ciekawych audiobooków i ebooków może być naprawdę ciężkim wyzwaniem. Na całe szczęście aplikacja pozwala porównać oceny użytkowników oraz przeczytać recenzje dodawane przez czytelników na temat danej książki. Ponadto poszczególne tytuły są posegregowane na konkretne kategorie. W ten sposób możemy przeglądać sekcje nowości czy też bestsellerów. Wybór sposobu przeszukiwania to już kwestia indywidualnych preferencji. Każda opcja pozwala łatwo i szybko odnaleźć książkę, która odpowiada Twoim potrzebom, czy też idealnie trafia w ulubioną tematykę. Dzięki temu możesz zacząć czytać albo bardziej odsłuchiwać daną książkę w ciągu kilkudziesięciu sekund od uruchomienia apki.

Audiobook na iPhone – podsumowanie najważniejszych informacji

Nowoczesna technologia daje nam naprawdę niesamowite możliwości. W końcu 20 lat temu nikt nie pomyślałby, że będziemy mogli odtwarzać książki w formie audio, a co dopiero mieć zawsze w kieszeni telefon z aplikacją do słuchania audiobooków. Aplikacja Audioteka to zbiór najlepszych książek, które możesz przeglądać, kupować i odsłuchiwać bezpośrednio w aplikacji na telefonie. Co więcej, wszystkie tytuły dostępne są w ramach streamingu lub offline, co oznacza, że nie musisz posiadać dostępu do sieci czy wi‑fi. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także