Biżuteria

Kasia Potargana

Biżuteria to moja nowa zajawka, kiedyś już do niej podchodziłam, jednak na lata została odłożona i teraz wraca ta pasja. Wykonuję biżuterię w różnych technikach i wzorach. Nigdy nic nie powstaje tak samo i może dlatego mam przy tym tak dużo zabawy.

Zobacz galerię moich prac

Większość moich wyrobów z zakresu biżuterii rozdaje znajomym i rodzinie, lecz jeśli interesuje Cię konkretny projekt i chcesz bym go dla Ciebie zrobiła, napisz do mnie. Wszystkie wykonuję ręcznie, a zdobienia są unikatowe i nigdy nie wyjdzie tak samo, tak więc zdjęcie to tylko inspiracja do wykonania czegoś zbliżonego stylistycznie. Może masz własny pomysł na ciekawą biżuterię, jednak nie masz czasu by się z tym zmierzyć? Porozmawiajmy, może wymyślimy coś wspólnie.

Niektóre z moich projektów opisuję na blogu w dziale DIY – masz czas i ochotę, spróbuj Swoich sił! Zajrzyj – https://myslipotarganej.pl/diy-zrob-to-sama/

logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Oficjalny przedstawiciel Thermomix i Mary Kay.

 

© 2018-2023 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.