Co kupić najbliższym na prezent pod choinkę?

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Voucher do teatru dostępny na stronie ewejsciowki.pl to zupełnie nowe rozwiązanie dla wszystkich wielbicieli teatru i nie tylko. Zwykle chcąc podarować bilet do teatru, trzeba było zdecydować się na jeden teatr, w którym zakupimy voucher. W konsekwencji osoba obdarowana voucherem miała do wyboru spektakle dostępne w tej jednej instytucji kultury. Jest to dobre rozwiązanie, ale istnieje dużo lepsze.

Ewejściówki.pl oferują voucher do teatru, który można wykorzystać w większości teatrów w całej Polsce. Wszystko, co znajdziemy na tej stronie, jest do naszej dyspozycji: teatry, muzea, opery, koncerty i wiele więcej. Tak innowacyjne rozwiązanie daje maksymalną swobodę wyboru osobie obdarowanej, a dzięki temu możemy być pewni, że prezent zadowoli każdego. Sprawdzi się na urodziny, Dzień Matki, Ojca, Babci, Walentynki czy Boże Narodzenie.

Właściciel vouchera do teatru nie jest również ograniczony przez jego wartość. Jeżeli zdecyduje się na droższy spektakl, przerastający ceną wartość vouchera, wystarczy dopłacić różnicę. System automatycznie obniża cenę końcową o wartość vouchera, dzięki czemu możemy kupić dowolną ilość biletów na jedno wydarzenie.

Voucher do teatru należy wykorzystać w ciągu 6 miesięcy od zakupu. Obdarowana osoba ma bardzo dużo czasu, by zastanowić się nad wyborem. Może zapoznać się z ofertą wielu teatrów i wybrać najbardziej obiecujący spektakl, a także skontaktować się z firmą w razie wątpliwości za pomocą telefonu na infolinię lub wiadomości e-mail. Pracownicy chętnie pomagają dokonać wyboru i przybliżają aktualny repertuar.

Kupienie vouchera do teatru jest szybkie i łatwe. Wystarczy wejść na stronę ewejściówki.pl, przejść do zakupu voucherana stronie https://ewejsciowki.pl/voucher, wybrać wartość vouchera, podać dane kontaktowe oraz dokonać płatności. Wszystko dzieje się automatycznie i szybko. Za dodatkową opłatą 10 złotych możemy zamówić voucher pocztą – otrzymamy go w ciągu 4 dni roboczych, wydrukowany na dobrej jakości papierze. W przeciwnym razie voucher otrzymamy na podany adres e-mail jeszcze w dniu zakupu.

--- R E K L A M A ---
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Sikorkowe Pasje

Właśnie zdałam sobie sprawę, że dawno nie byłam w teatrze. Jakieś 5 lat temu z rodzicami poszliśmy na Jasełka do Cieszyna. Muszę to zmienić i zaciągnąć Marka na jakąś sztukę 🙂

Kasia Potargana

Tak, tak, za mną teatr też dawno chodzi. Napisz, jak się wybierzesz, u siebie na blogu jak się podobało, chętnie przeczytam:)

Zufi.pl

Chyba wyciągnę mojego małża do teatru w tym roku – to jest bardzo dobry pomysł, Kasia. Dzięki za inspirację 🙂

Kasia Potargana

Ha ha, sama siebie zainspirowałam. Może Ktoś dostanie u mnie pod choinkę bilety, tak żeby mnie mógł zabrać…?;)

Minimili

Im większa swoboda wykorzystania voucheru, tym lepiej. Zostaliśmy kiedyś obdarowani pod choinkę nie voucherem, tylko biletem na musical. Znieśliśmy to z godnością, ale nigdy więcej;-)

Kasia Potargana

Musiał być kiepski ten musical…

Okiem Blondynki by McBlondi

Bardzo mi się podoba taki pomysł na prezent i sama byłabym z niego zadowolona, bo dawno nie byłam w teatrze 🙂 A gdyby jeszcze, był to voucher do teatru w jakimś większym mieście, to można by połączyć to z fajną wycieczką 😉

Zobacz także