Co powinien zawierać dobry zestaw do laminacji rzęs? Dowiedz się, jak go wybrać

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Panie coraz częściej zwracają uwagę na wygląd i kondycję swoich rzęs. Choć niektóre dostępne w drogeriach tusze zapewniają świetny efekt, to warto pamiętać, że jest to jedynie tymczasowe rozwiązanie. Kobiety szukają więc sposobu na uzyskanie oszałamiającego spojrzenia na dłużej. Doskonałe rezultaty przynosi zabieg laminacji rzęs. Na czym polega ta procedura i co powinno znaleźć się w dobrym zestawie do laminacji? Odpowiadamy na to pytanie w poniższym artykule.

Na czym polega zabieg laminacji rzęs?

Naturalny wygląd rzęs nierzadko wymaga lekkiej poprawy. Panie, by poczuć się lepiej, często korzystają z zabiegów przedłużania i zagęszczania rzęs. To korzystne rozwiązanie, dzięki któremu spojrzenie zyska blask i niepowtarzalną oprawę. Warto jednak zadbać o włoski “od środka” – w tym pomoże laminacja.

Laminacja rzęs to zabieg polegający na dogłębnym odżywieniu włosków, uniesieniu ich i podkręceniu. Procedura ma na celu wzmocnienie rzęs i poprawienie ich kondycji, dzięki czemu spojrzenie prezentuje się atrakcyjniej. Podczas laminacji stosuje się specjalne preparaty, które pełnią funkcję skoncentrowanej odżywki. Choć zabieg jest całkowicie bezpieczny i nie ingeruje w strukturę włoska, warto powierzyć jego wykonanie wykwalifikowanemu specjaliście, w odpowiednim gabinecie kosmetycznym.

Co powinien zawierać zestaw do laminacji rzęs?

Laminacja rzęs jest bezpiecznym zabiegiem. O jego skuteczności w dużym stopniu decydują wykorzystane preparaty i akcesoria. Aby nie zastanawiać się, jakie produkty należy kupić, warto zainwestować w gotowy zestaw do laminacji rzęs, który zawiera preparaty zmiękczające i odżywiające rzęsy, a także utrwalające ich skręt. Godna uwagi jest bez wątpienia kompozycja dostępna w e-sklepie FASHION LASH – to ceniony na rynku producent, który oferuje produkty i akcesoria dla stylistów rzęs.

W podstawowym zestawie powinny znaleźć się także:

– preparaty do oczyszczania rzęs przed zabiegiem,

– podkładki modelujące rzęsy (najlepiej w różnych rozmiarach),

– klej do silikonowych podkładek,

– aplikator, który ułatwi nakładanie produktów na rzęsy,

– płatki pod oczy,

– szczoteczka do wyczesywania rzęs.

Najlepsze efekty zapewni wykończenie zabiegu laminacji preparatem wzmacniającym z kwasem hialuronowym, który nawilży i odżywi włoski – np. marki AntuOne – jego unikalna formuła korzystnie wpłynie na strukturę rzęs.

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając produkty do laminacji?

Każdy zestaw do laminacji rzęs musi być przede wszystkim bezpieczny. W składzie produktów powinny znaleźć się delikatne, ale skuteczne substancje, które nie podrażniają skóry. Należy więc wybierać sprawdzone preparaty, najlepiej od polecanych w branży producentów. To gwarancja, że produkty posiadają wszelkie atesty i certyfikaty, co jest najważniejsze dla komfortu i zdrowia kobiet korzystających z zabiegu laminacji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także