Myśli Potarganej

Czym jest impact mapa?

Nasze plany są zależne od bardzo wielu czynników. Na wiele z nich nie mamy najmniejszego nawet wpływu. Stosując Impact mapę, można ograniczyć wystąpienie niepożądanych działań, które mogą nam przeszkodzić w realizacji założonego celu. Ten rodzaj projektowania jest bardzo przydatny w biznesie. W zdobyciu wiedzy, która pozwoli skutecznie wdrożyć możliwości, jaki daje Impact mapa, bardzo pomocne jest szkolenie Impact mapa.

--- R E K L A M A ---

Impact mapa — w czym może nam pomóc?

Zarządzanie planem rozwoju może być bardzo skuteczne właśnie dzięki możliwościom, jakie daje Impect mapa. Jest to narzędzie, z którego warto skorzystać, jeżeli chcemy przekonać się, który z planów działania będzie dla nas najkorzystniejszy.

Ponadto technika ta pozwoli nam na wizualizację swoich planów. Impact mapa jest świetną metodą, która pozwala na ograniczenie podejmowania niepotrzebnych działań. Stosując tę metodę, szybciej zbliżymy się do założonego celu. Dzięki niej uda nam się wyeliminować wszystkie przeszkody, które staną nam na drodze do realizacji wyznaczonego celu.

Szkolenie Impact mapa do kogo jest adresowane?

Impact mapa to narzędzie, które w prowadzeniu biznesu jest bardzo przydatne i niezwykle skuteczne. Impact mapa szkolenie pozwala na bliższe poznanie możliwości, jakie daje to narzędzie. Kurs Impact mapa adresowany jest do bardzo różnych grup klientów. Najczęściej w szkoleniach tych biorą udział przedsiębiorcy, którzy chcą poznać metody wyznaczania i realizowania strategicznych celów.

Drugą grupą osób, która może bardzo wiele wynieść z tych kursów i szkoleń, są Product Ownerzy, których interesuje znalezienie narzędzi umożliwiających im efektywne zarządzanie nawet najbardziej złożonymi produktami. W szkoleniach Impact mapa mogą wziąć udział także inne osoby, które zainteresowane są wprowadzeniem tej nowoczesnej techniki we własnej firmie.

W jakiej formie organizowane są szkolenia Impact map?

Forma szkoleń zależna jest oczywiście od danej firmy szkoleniowej. Jeszcze nie tak dawno większość firm organizowała szkolenia i kursy w tradycyjnej, stacjonarnej formie. Dwa lata temu w związku z pandemią koronawirusa większość firm szkoleniowych zaczęła organizować szkolenia w formie online. Obecnie niektóre firmy szkoleniowe powracają do organizowania szkoleń stacjonarnych. Ważne jest to, że poziom zarówno szkoleń tradycyjnych, jak i online jest tak samo wysoki.

Szkolenia prowadzone są w małych grupach. Dla uczestników szkoleń jest to bardzo istotne, bo oznacza szkolenia w bardzo komfortowej atmosferze. Szkolenia niezależnie od formy prowadzone są przez doświadczonych trenerów i wykładowców. Pozwala to na zdobycie solidnej wiedzy. Ponadto szkolenia dają szansę zdobycia bardzo wielu praktycznych umiejętności, które z powodzeniem uczestnicy szkolenia będą mogli wykorzystać w pracy zawodowej.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
KajaM

Nigdy nie słyszałam o takim narzędziu, jak impact mapa. Faktycznie – może być ona przydatna w wielu aspektach dotyczących zarządzania. Jestem przedsiębiorczynią i ten temat bardzo mnie zainteresował. Zarządzaniem planem rozwoju nie jest łatwe, a takie narzędzie może to uprościć. 🙂

Gotuj z Thermomix

Sprawdź jakie gotowanie
może być łatwe, szybkie
i przyjemne

— REKLAMA —
logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Myśli Potarganej to oficjalny przedstawiciel Thermomix. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu marki Vorwerk.

© 2018-2023 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.

Inne nasze strony – Kosą po patelniCztery łapy BudyniaTwojeCentrum.pl