Depilacja laserowa – najskuteczniejszy sposób na niechciane włoski?

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Wiele kobiet każdego dnia zmaga się z problemem niechcianych włosków, czy to na brodzie, górnej wardze, a także policzkach i wielu innych miejscach na ciele. Na szczęście jest trwały sposób, aby na dobre rozprawić się ze zbędnym owłosieniem. Piękną i gładką skórą można cieszyć się, dzięki poddaniu się depilacji laserowej. To jeden z najlepszych, a zarazem najskuteczniejszych sposób na pozbycie się niepożądanych włosków.

Skuteczność depilacji laserowej w usuwaniu zbędnego owłosienia

Nadmierne owłosienie sprawia, że nie czujemy się komfortowo i pewnie. Osoby, które na co dzień zmagają się problemem niechcianych włosków doskonale wiedzą, jak uciążliwa, a czasami problematyczna bywa depilacja woskiem lub mechaniczna. Jeśli dodamy do tego wrastające włoski po wykonanym zabiegu, podrażnienie skóry, krostki, to nie kojarzy się on nam z niczym przyjemnym.

Na szczęście jest idealne rozwiązanie, aby na trwale usunąć zbędne owłosienie z dowolnej części ciała. Tym sposobem jest depilacja laserem. Jakie są jej zalety? Po pierwsze sam zabieg jest bezbolesny, po drugie nie zajmuje on dużo czasu. Dzięki użyciu laserów z odpowiednimi głowicami, depilacja trwa kilka minut. Po trzecie depilacja laserowa jest bardzo skuteczna w usuwaniu zbędnego owłosienia. Do całkowitego jego pozbycia się, wystarczy tylko kilka zabiegów. Ponadto efekty widoczne są już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetycznym (średnio wystarcza od 4 do 6 zabiegów – w zależności od depilowanego obszaru). Po czwarte jest całkowicie bezpieczna, co zawdzięcza laserowej depilacji przy użyciu LightSheer Duet.

Należy do tego dodać, że depilacja laserowa to swego rodzaju remedium na problem nadmiernego owłosienia, związany nawet z zaburzeniami hormonalnymi. Niezwykle istotne jest to, że podczas zabiegu laser idealnie trafia swoją wiązką we włos, nie naruszając skóry, dzięki czemu może być stosowany na bardzo delikatnych częściach ciała, takich jak twarz, okolice bikini, gdzie skóra jest niezwykle wrażliwa.

Alternatywy dla depilacji laserowej

Istnieje wiele tradycyjnych sposób, aby usunąć niechciane owłosienie. Można to zrobić przy użyciu maszynek do golenia, depilatora mechanicznego, specjalnych kremów i preparatów do stosowania podczas kąpieli, wosku, czy pasty cukrowej. Nie da się ukryć, że są to jakieś sprawdzone rozwiązania i oczywiście alternatywy dla depilacji laserowej.

Jednak nie są one, tak skuteczne i nie dają tak długich efektów, jak wspomniana właśnie depilacja laserowa. Dlaczego? Przede wszystkim ich efekty są krótkotrwałe. Po goleniu włoski odrastają praktycznie po kilku dniach. Nieco dłużej ten proces trwa po depilacji woskiem, czy pastą cukrową.

Na ten moment metodą, dzięki której usuwanie niechcianych włosków stanie się, tylko wspomnieniem jest depilacja laserowa. Po kilku zabiegach na dobre pozbędziemy się włosków i będziemy cieszyć się piękną i gładką skórą. Nie będziemy musieli już sobie zaprzątać głowy zakupem maszynek, kremów, pianek, plastrów, umawianiem wizyt w salonach kosmetycznych na zabiegi woskiem.

Depilacja laserem to najtrwalszy sposób dla wielu osób, które raz na zawsze chcą rozprawić się z niepożądanym owłosieniem i uwolnić się od kompleksów z nim związanych. Wystarczy naprawdę kilka zabiegów, w kilkutygodniowych odstępach czasu, aby zapomnieć o depilacji. Zabieg depilacji można wykonać na każdej części ciała, m.in. twarzy (broda, wąsik, baki), szyi, karku, nogach, rękach, pachach, klatce piersiowej, plecach, linii brzucha, okolicach bikini, pachwinach oraz pośladkach.

W którym salonie kosmetycznym w Warszawie warto skorzystać z depilacji laserowej?

Planujesz usuwanie zbędnego owłosienia? Salonem kosmetycznym, w którym przy pomocy lasera do depilacji LightSheer Duet najskuteczniej to zrobisz jest Royal Beauty Clinic. To wyjątkowe miejsce na mapie miasta stołecznego Warszawa. Zespół wykwalifikowanych kosmetologów cechuje wysoka jakość świadczonych usług. Do tego należy dodać bardzo przyjazną atmosferę, profesjonalne podejście do każdego klienta oraz specjalne rabaty i promocje lojalnościowe. To wszystko sprawia, że wizyta w Royal Beauty Clinic staje się prawdziwą przyjemnością i chwilą wytchnienia. I co najważniejsze, raz na zawsze usuniesz zbędne owłosienie!

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także