Czytasz teraz
Fotoobraz – świetny prezent dla każdego

Fotoobraz – świetny prezent dla każdego

Kasia Potargana

Jeśli szukacie prezentu dla bliskiej osoby, a nic nie przychodzi Wam do głowy – mam dla Was pomysł. Możecie takiej osobie kupić fotoobraz. Taki fotoobraz ma tę zaletę, że możecie na nim umieścić to, co obdarowany lubi, co mu się podoba, albo czym się interesuje.

Wystarczy więc podpytać, znaleźć zdjęcie, które może ucieszyć taką osobę, a następnie zamówić na stronie FotoPrint nasz fotoobraz. Babcię i dziadka ucieszy na pewno obraz z wnukami, żonę zdjęcie pięknej przyrody, męża – może jakieś Ferrari? A nastolatkowi możemy sprawić plakat z wizerunkiem jego idola, lub ulubionej drużyny sportowej. Zamawianie przez internet jest w tej chwili bardzo łatwe i na pewno tańsze, niż w punktach stacjonarnych.

A jak już będziecie zamawiać fotoobraz, możecie przy okazji zrobić porządek w zdjęciach w komputerze i na telefonie, a następnie wywołać w końcu fotki, które się w nich gromadzą. Czy nie przyjemniej usiąść z albumem na kolanach i oglądać papierowe odbitki, niż scrollować zdjęcia na smartfonie? Nie wiem, czy też macie takie uczucie, że te zdjęcia zachowane w postaci cyfrowej jakoś nam giną i trudno je później odnaleźć. Więc korzystając z okazji, jedną przesyłką, zamówcie też zdjęcia on-line.

Z tego, co widziałam na stronie FotoPrint są całkiem dobre ceny w stosunku do jakości, więc warto przyjrzeć się tej stronie, gdy będziecie potrzebowali dobrej jakości zdjęć, fotoobrazów, lub innych fotogadżetów, których tam jest mnóstwo.

1
Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Okiem Blondynki by McBlondi
Gość

Oj tak, takie prezenty są świetne na każdą okazję 🙂 Z pewnością będą miłą pamiątką 🙂

© 2018-2019 Myśli Potarganej - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Obsługa techniczna - TwojeCentrum.pl

W górę