Gdzie kupuję i jakie materiały używam do decoupage?

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Materiały do decoupage

Od kiedy decoupage wciągnął mnie na dobre eksperymentowałam na naprawdę wielu przedmiotach. Lubię otaczać się ładnymi przedmiotami, a rękodzieło ma w sobie niepowtarzalny urok. Jest unikalne i dzięki temu bardzo je cenimy. W mojej decoupage’owej przygodzie przerobiłam już mnóstwo najróżniejszych przedmiotów. Niezliczone szafki, taborety, skrzynki, ramki, wazony, kubki, pudełka zyskały nowe oblicze. Ciężko je zliczyć i ciężko wymienić wszystkie. Uwielbiam zajmować się starociami, praca z nimi daje mi wiele satysfakcji. Nudne szafki nie przykuwające wzroku nareszcie zostają zauważone, bo poświęciłam im swój czas, a w pracę włożyłam serce. Jednak wiele z moich dzieł w technice decoupage stanowią prace na przedmiotach zupełnie nowych. Na drewnianych pudełkach do decoupage, bombkach, czy jajkach – przedmiotach, które dzięki mojej wyobraźni i umiejętnościom zyskują swój wyjątkowy charakter.

Drewniane przedmioty do decoupage

Można by pomyśleć, że zajmując się tym tyle lat można już przerobić wszystko i stracić pomysły na to jak udekorować kolejne pudełko. Nic bardziej mylnego, apetyt rośnie w miarę jedzenia! Zanim jednak wezmę się do działania muszę znaleźć dobre „płótno”, bo wszelkie drewniane przedmioty do decoupage muszą być jakościowe i odpowiednio przygotowane.  Wyroby z drewna do decoupge muszą być wykonane z należytą starannością i dbałością o detal, gdyż defekty mają ogromny wpływ na efekt końcowy. Podarte serwetki, bąble, pęknięcia i dziury, niestety sprawiają, że ostatecznie nasza praca nie wygląda tak, jak chcieliśmy i traci wartość. Szlifowanie drewna, czyszczenie bywa czasochłonne, więc poszukując sklepu internetowego z przedmiotami do decoupage szukałam takiego, który by mi tego czasu pozwolił trochę oszczędzić, nie rezygnując z jakości.

Jaki sklep z materiałami do decoupage?

Produkty drewniane wybieram z Bazarku Deco (www.bazarek-deco.com.pl), między innymi właśnie dlatego, że są już gotowe do pracy. Powierzchnia pudełek jest już wyczyszczona, więc nie muszę się obawiać o to, że ostateczny efekt nie będzie taki jak oczekuję. Wkładam w swoje dzieła naprawdę wiele wysiłku, także wyroby do ozdabiania muszą być dla mnie „pewniakami”. Wykonywane są z drewna brzozowego wysokiej jakości, a mimo to ich cena pozostaje konkurencyjna. Mogę powiedzieć kolokwialnie, że przerabiam tego naprawdę spore ilości, więc tym bardziej cieszy mnie możliwość złożenia zamówienia hurtowego, które składam szybko i bezproblemowo. Sam sklep stanowi dla mnie sporą kopalnię inspiracji. Są tutaj produkty bardzo różnorodne i właściwie wiem, że znajdę tutaj przedmiot do ozdobienia na każdą okazję, niezależnie od tego jak nietypowa by była. Co dla mnie dodatkowo bardzo ważne, to wszystkie produkty, które kupuję w sklepie internetowym Bazarek Deco pochodzą z Polski. Firma otrzymała certyfikat Produkt Polski, dzięki czemu mam 100% pewności, że każda skrzynka, aniołek, najbardziej wymyślna dekoracja została wyprodukowana w naszym kraju i wspieram rodzimych przedsiębiorców, dla których, tak jak dla mnie, praca jest prawdziwą pasją.    

Jeszcze o tym, jakie materiały można wykorzystać do decoupage można przeczytać w tym artykule: http://katarzynatrochimiuk.pl/co-mozna-wykorzystac-do-dekoracji-w-technice-decoupage

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także