Myśli Potarganej

Jak modelować sylwetkę w salonach kosmetycznych?

Dobrodziejstwo salonów kosmetycznych jest nieocenione, gdy zdamy sobie sprawę z zakresu usług, które nam proponują. Niegdyś zwykłe masaże, dziś zostały uzupełnione o zabiegi, które dbają o nasza młodość, jędrność i urodę. Wszystko to okraszone jest oczywistą wiedzą, umiejętnościami, ale także profesjonalnym I niezawodnym sprzętem, bez którego wiele z nich nie miałoby racji bytu.

--- R E K L A M A ---

Do grupy takich zabiegów, bez wątpienia, zaliczyć należy wszelkie te, mające jeden główny cel – zastosować urządzenia do modelowania sylwetki.   Dla wielu klientów jest to jeden z najlepszych I najpewniejszych sposobów na wspomaganie swojego ciała w walce z nadmiarem kilogramów. Co więcej, wiele zabiegów przynosi efekty porównywalne do tych, które uzyskamy przez wiele miesięcy aktywności fizycznej. Pozostaje więc pytanie – jaki zabieg wybrać, aby odpowiedział na nasze potrzeby I stawiane oczekiwania?

 Urządzenia do modelowania sylwetki – jakie wybrać?

Zanim zdecydujemy się na odpowiedni zabieg, z użyciem konkretnego narzędzia, musimy odpowiedzieć na parę pytań. Po pierwsze, uświadomić sobie musimy o swoich potrzebach I o tym jak wygląda nasze ciało I skóra. Czy celem zabiegu jest jego ujędrnienie, pozbycie się cellulitu, czy może klasyczne ujęcie centymetrów w obwodach? Urządzenia do modelowania sylwetki mają mnóstwo różnych zastosowań, a ewentualne nasze niezadowolenie z efektów często wiąże się z brakiem świadomości dokładnego ich działania. Kolejnym pytaniem jakie musimy sobie zadać jest to, czy mamy czas I finanse na wykonywanie kilku zabiegów w regularnych odstępach czasu, czy może oczekujemy efektu szybkiego I natychmiastowego? Jaką mam odporność na ból? Czy oprócz zabiegów planujemy wprowadzić aktywność fizyczną I zbilansowaną dietę? Czy oczekujemy czegoś na wzór urządzenia do liposukcji, czy jedynie dodatkowego wspomagania w uzyskaniu finalnej sylwetki?

Mając odpowiedzi na powyższe pytania możemy przejść do weryfikacji dostępnych zabiegów kosmetycznych.

4FIT SHAPE – urządzenie do modelowania sylwetki

Sprzęt wykorzystujący 4 różne technologie – min. fale radiowe czy masaże ssąco – próżniowe. Za pomocą różnych głowic, dostosowanych do rodzaju wykonywanego zabiegu, osiągamy efekt napięcia skóry. Dzięki wytwarzanemu ciepłu pobudzany jest kolagen w skórze, dzięki czemu ta zostaje pobudzona do wytwarzania elastyny. Jeśli więc oczekujemy urządzenia, które ujędrni dane partie ciała, a także przyczyni się do zmniejszenia cellulitu – będzie to wybór idealny.

URZĄDZENIE BODY MULTI INSTRUMENT C-8000 NR 100656

Urządzenie o multifunkcjach, głównie dzięki 9 różnym głowicom i 3 dyszom. Zalecamy głównie w celu redukowania rozstępów oraz ujędrnianiu konkretnych partii ciała – np. biustu oraz pośladków. Jest to też jedno z lepszych i chętnie wybieranych urządzeń do liposukcji. Dzięki umiejętności walki z obrzękami ujmuje centymetrów w najbardziej newralgicznych i problematycznych partii ciała.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj z Thermomix

Sprawdź jakie gotowanie
może być łatwe, szybkie
i przyjemne

— REKLAMA —
logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Myśli Potarganej to oficjalny przedstawiciel Thermomix. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu marki Vorwerk.

© 2018-2023 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.

Inne nasze strony – Kosą po patelniCztery łapy BudyniaTwojeCentrum.pl