Jak odkryć w sobie dar jasnowidzenia?

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Medytacja pomaga uruchomić jasnowidzenie, a jeden i drugi stan duchowy jest ze sobą ściśle powiązany. Pamiętajmy jednak, że wcześniej do osiągnięcia widzenia pozazmysłowego trzeba oczyścić aurę i usunąć węzły karmiczne. Można w tym celu skorzystać z medytacji prowadzonej bądź zastosować specjalną technikę afirmacyjną.

Przygotowanie miejsca do pracy duchowej

Wejście w przestrzenie duchowe wymaga pewnego przygotowania. Liczy się nie tylko poznanie techniki i zapamiętanie kolejnych kroków medytacji, ale również odpowiednia przestrzeń, w której nie powinny występować żadne przeszkody energetyczne. Aby rozpocząć pracę, musimy najpierw bardzo starannie zadbać o przygotowanie miejsca do medytacji. Należy pomieszczenie oczyścić, a jeżeli zrobimy to właściwie, będziemy mogli wejść w przestrzenie duchowe z dystansem i bez zakłóceń. W tym celu można skorzystać z działania, które ma wpływ czyszczący na osobę medytującą i jej otoczenie. Na sesjach uzdrawiania dowiemy się, jak odczynić uroki i skutecznie likwidować nawiedzenia. Dopóki człowiek nie doprowadzi do skasowania węzłów karmicznych i nie poustawia się we wszystkich swoich co najmniej 7-8 wymiarach, o jasnowidzeniu można jedynie pomarzyć.

Praktyka medytacyjna pod okiem mistrza

Prawdziwy stan głębokiej medytacji opiera się na jasnowidzeniu, a także na zrozumieniu wszystkich zjawisk, które zachodzą w trakcie praktyki. Proces duchowy przebiega w następujący sposób: psychika łączy się ze świadomością, a wtedy na każdym obszarze dochodzi do przebudzenia pełni człowieczeństwa i otwiera się możliwość zbadania, jak dana przestrzeń wygląda, co w niej zachodzi oraz co w danym obszarze się dzieje. Jak odkryć w sobie dar jasnowidzenia i czy jest to dostępne dla każdego? Bez względu na obecny poziom energetyczny adepci zaglądania w przyszłość, mogą skorzystać z pomocy Zbigniewa Jana Popko, który ustawia energetykę człowieka we wszystkich 12 wymiarach. Dzięki temu naprawdę realne staje się wejście w przestrzenie duchowe i dostęp do wyższej świadomości.

Afirmowanie – przykłady afirmacji

Każdy, kto chciałby zacząć doświadczać jasnowidzenia, może zapoznać się z podstawowymi materiałami, które znajdują się w zbiorze tworzącym pokaźną akademię wiedzy duchowej. Dobrym pomysłem jest specjalnie przygotowana i prowadzona przez mistrza medytacja, budząca świadomość i pozwalająca zapanować nad umysłem, bądź duchowe afirmacje. Przykłady, które znajdują się na stronie, pomogły już niejednemu uczniowi osiągnąć wysoki poziom jasnowidzenia, który wiąże się z innymi darami:

  • jasnoczucie – intuicja energetyczna i duchowa,
  • jasnomówienie,
  • jasnopisanie (pismo automatyczne),
  • intuicja jednoczeniowa – umiejętność zawierania się w pasmach tzw. Całości.

Więcej informacji na temat jasnowidzenia Mistrz Popko umieścił na swojej stronie internetowej, która stanowi solidną dawkę wiedzy duchowej dla wszystkich chcących się rozwijać i podążających drogą, wytyczoną przez największych jasnowidzów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także