Jak schudnąć z Thermomix?

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Utrata wagi nie musi być trudna. Z pomocą Thermomix możesz łatwo stworzyć zdrowe, pyszne posiłki, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Dodatkowo na platformie Dietomix dedykowanej użytkownikom Thermomix znajdziesz setki fit przepisów, gotowe plany dietetyczne, zestawy diet oraz diety indywidualne. Dietomix to klucz do zdrowego odżywiania, trwałej utraty wagi i utrzymania kilogramów na stałe.

Każdy plan dietetyczny na platformie Dietomix jest skomponowany przez certyfikowanego dietetyka. Dzięki temu każdy jadłospis jest kompletny pod względem odżywczym i pomoże Ci osiągnąć Twoje cele związane z utratą wagi w bezpieczny i zdrowy sposób.

Jak Thermomix może pomóc Ci w zdrowym odżywianiu?

Jeśli szukasz sposobu na utratę wagi, Thermomix może pomóc na kilka sposobów. Po pierwsze, może ułatwić Ci zdrowe odżywianie, zapewniając szybki i łatwy dostęp do zdrowych przepisów. Po drugie, jego wbudowana waga oznacza, że możesz odmierzać dokładne wielkości porcji. Wreszcie, możliwość gotowania posiłków, w których znasz każdy składnik, pozwala uniknąć niepotrzebnych kalorii, tłuszczów i cukru.

Co to jest Dietomix i jak działa ?

Dietomix to innowacyjna platforma dietetyczna, która jest prosta w użyciu i oferuje zarówno gotowe plany diety, zestawy diet, jak i indywidualnie dopasowany jadłospis na Thermomix.

Utrzymanie się na drodze zdrowego stylu życia może być trudne. Pomiędzy pracą, rodziną i obowiązkami, łatwo jest się pogubić. Z Dietomix, zdrowe odżywianie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Wystarczy wybrać plan diety, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, a platforma zapewni Ci wszystkie zasoby potrzebne do osiągnięcia sukcesu.

Dzięki platformie masz dostęp do setek pysznych i pożywnych przepisów, możesz tworzyć plany posiłków i otrzymywać spersonalizowane jadłospisy — wszystko specjalnie dla użytkowników Thermomix.

Jeśli chcesz schudnąć, nabrać masy mięśniowej lub po prostu poprawić nawyki żywieniowe, Dietomix jest rozwiązaniem dla Ciebie!

Jak zacząć stosować Dietomix?

Dietomix ułatwia znalezienie idealnego planu dietetycznego dla Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy chcesz stracić 5, czy 50 kilogramów, jest tu plan dla Ciebie.

Wpisz swoje preferencje żywieniowe i wszelkie alergie lub wrażliwości pokarmowe, które masz. Gdy to zrobisz, będziesz mógł przeglądać przepisy z obszernej bazy danych. Wybierz te, które lubisz i dodaj je do swojego planu posiłków na dany tydzień. Potrzebujesz pomocy w układaniu planu posiłków? Nie ma problemu! Zamów dietę indywidualną na Thermomix, aby otrzymać tygodniowy zestaw zdrowych posiłków w oparciu o Twoje preferencje i smaki.

W liście zakupów dostępnej z poziomu Twojego telefonu znajdziesz wszystkie składniki, których potrzebujesz do swoich przepisów w całym tygodniu, dodatkowo dla ułatwienia lista podzielona jest na kategorie produktów.

Zarejestruj się na platformie Dietomix i wybierz plan diety odpowiedni dla Ciebie. Dodatkowo możesz zamówić przykładowy darmowy jadłospis na jeden dzień, aby lepiej poznać platformę Dietomix.

Jakie diety znajdę na platformie Dietomix?

Platforma Dietomix oferuje szeroki wybór diet specjalnie dla użytkowników Thermomixa. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, nabrać masy mięśniowej, czy po prostu poprawić swoje nawyki żywieniowe, Dietomix ma dla Ciebie idealny plan dietetyczny zaglądnij do ich oferty na Dieta na Thermomix .

Niektóre z najbardziej popularnych diet na platformie Dietomix to dieta cukrzycowa, dieta Hashimoto i dieta Sirt, dostępne również w zestawach.

Zestaw diet o niskim indeksie glikemicznym na Thermomix.

Indeks glikemiczny (G) to system, który szereguje produkty według tego, jak podnoszą poziom cukru we krwi. Pokarmy o wysokim IG są szybko rozkładane i wchłaniane, powodując skok poziomu cukru we krwi. Pokarmy o niskim IG są trawione wolniej, co powoduje stopniowy wzrost poziomu cukru we krwi.

Dieta o niskim IG może pomóc w zarządzaniu cukrzycą poprzez utrzymanie poziomu cukru we krwi pod kontrolą. Może również pomóc Ci schudnąć i poprawić poziom cholesterolu. Platforma Dietomix oferuje szeroki wybór przepisów o niskim IG na śniadanie, lunch i kolację.

Zestaw diet Hashimoto na Thermomix — Zdrowa dieta w chorobie Hashimoto ma kluczowe znaczenie. Na początek powinna być bogata w substancje przeciwzapalne, takie jak selen, jod, cynk, żelazo, witamina D3, witamina B12 oraz związki antyoksydacyjne (szczególnie witaminy A i E). Powinna zawierać również niezbędne kwasy tłuszczowe (głównie omega-3).

Zestaw diety Sirt na Thermomix – Dieta sirtfood opiera się na założeniu, że pewne pokarmy pochodzenia roślinnego mogą aktywować „geny chudości” i sprzyjać utracie wagi. Tak zwane „sirtfoods” obejmują międzyinnymi jarmuż, jagody, kapary, zieloną herbatę i czerwone wino. Platforma Dietomix oferuje szeroki wybór pysznych i pożywnych przepisów, które idealnie nadają się do stosowania diety sirtfood.

Podsumowanie

Jeśli szukasz sposobu, aby wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe i zgubić zbędne kilogramy bez efektu jojo, Dietomix będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Dzięki łatwym do wykonania planom i pysznym przepisom o niskim indeksie glikemicznym i wysokiej gęstości odżywczej będziesz mógł z łatwością trzymać się swoich celów związanych z utratą wagi, bez poczucia, że jesteś na diecie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także