Musujące kule do kąpieli z pączkami róż

Waga około 60 g.

Chcesz wykonać taki produkt? Nie wiesz jak to zrobić? Zapraszam do udziału w warsztatach jakie prowadzę z wytwarzania własnych naturalnych kosmetyków, oraz zdobienia i tworzenia mydeł i świec. Małe grupy, przyjazna atmosfera i cała masa wiedzy na temat składu, techniki tworzenia i dodatków. Pełną ofertę, terminy i opis zajęć, znajdziesz na stronie: Warsztaty

Kategoria: Tagi: , ,

Opis

Naturalne, pachnące, ręcznie robione kule do kąpieli z płatkami róż.. Doskonale pielęgnują skórę.

Wystarczy wrzucić kulę podczas kąpieli, do gorącej wody i poczekać aż się rozpuści. Można też kul używać do mini kąpieli np. wrzucając je do miski z wodą i moczyć w ten sposób stopy lub dłonie.

Kwiatowy zapach kuli odpręża i poprawia samopoczucie w trakcie kąpieli, a na skórze po kąpieli pozostawia pachnący film ochronny.

Informacje dodatkowe

Większość tego co wykonam rozdaję znajomym i rodzinie, lecz jeśli interesuje Cię konkretny wyrób i chcesz bym go dla Ciebie zrobiła, napisz do mnie. Każdy produkt wykonuję ręcznie i przez to jest unikatowy – nigdy nie wyjdzie tak samo, tak więc zdjęcie to tylko inspiracja do wykonania czegoś zbliżonego stylistycznie. Może masz własny pomysł na mydło, świecę lub kosmetyk, jednak nie masz czasu by się z tym zmierzyć? Porozmawiajmy może wymyślimy coś wspólnie.

Niektóre z moich projektów opisałam na blogu w dziale DIY – masz czas i ochotę, spróbuj Swoich sił! Zajrzyj tutaj – DIY – Zrób to Sama

Zapraszam serdecznie do obejrzenia galerii moich wyrobów, oraz do kontaktu.

Chcesz się podzielić opinią?