Mydełka glicerynowe czekoladki

Waga ok. 100 g.

Ze względu na ręczne wykonanie waga mydła może się różnić od podanej +/- 15%

Chcesz wykonać taki produkt? Nie wiesz jak to zrobić? Zapraszam do udziału w warsztatach jakie prowadzę z wytwarzania własnych naturalnych kosmetyków, oraz zdobienia i tworzenia mydeł i świec. Małe grupy, przyjazna atmosfera i cała masa wiedzy na temat składu, techniki tworzenia i dodatków. Pełną ofertę, terminy i opis zajęć, znajdziesz na stronie: Warsztaty

Opis

Smakowite mydełka czekoladki. Uważaj – nie są jadalne, ale też nie trujące, bo wykonane przeze mnie z naturalnych składników, na bazie mydła glicerynowego.

Mydełka zapakowane są w zgrabny zamykany słoiczek. Możesz wyjmować po jednym i używać, a pozostałe w tym czasie pozostaną suche i będą czekać na swoją kolej.

Kształt mydełek: serduszka.

Skład mydła: naturalna gliceryna roślinna, zapach (naturalny, dopuszczony do użycia kosmetycznego), barwnik (naturalny, dopuszczony do użytku kosmetycznego)

Informacje dodatkowe

Większość tego co wykonam rozdaję znajomym i rodzinie, lecz jeśli interesuje Cię konkretny wyrób i chcesz bym go dla Ciebie zrobiła, napisz do mnie. Każdy produkt wykonuję ręcznie i przez to jest unikatowy – nigdy nie wyjdzie tak samo, tak więc zdjęcie to tylko inspiracja do wykonania czegoś zbliżonego stylistycznie. Może masz własny pomysł na mydło, świecę lub kosmetyk, jednak nie masz czasu by się z tym zmierzyć? Porozmawiajmy może wymyślimy coś wspólnie.

Niektóre z moich projektów opisałam na blogu w dziale DIY – masz czas i ochotę, spróbuj Swoich sił! Zajrzyj tutaj – DIY – Zrób to Sama

Zapraszam serdecznie do obejrzenia galerii moich wyrobów, oraz do kontaktu.

Chcesz się podzielić opinią?