Metamorfoza 3 dni

Projekt Metamorfoza jest skierowany do kobiet, które chcą widzieć na swojej skórze realne zmiany. Niezależnie od tego, jaka jest Twoja skóra, jestem po to by pomóc Ci przejść tę drogę. Będę Twoim towarzyszem przez 3 dni. Odpowiem na każde Twoje pytanie. Naszym wspólnym celem jest, byś zobaczyła oczekiwane efekty.

Dlatego chcę zadać Ci pytania,  nad którymi na co dzień nie zastanawiamy się zbyt często. Proszę byś przez najbliższych kilka minut skupiła się wyłącznie na sobie, swoich potrzebach i potrzebach Twojej skóry.

Zapraszam Cię do udziału w błyskawicznej 3 dniowej przygodzie, która jest formą mobilizacji do konsekwentnego dbania o swoją skórę. Jeśli otrzymałaś tę ankietę, to oznacza, że rozmawiałyśmy już przez telefon lub pisałyśmy do siebie i wyraziłaś na to zgodę. Ta ankieta jest po to by przygotować specjalnie dla Ciebie beauty box –  spersonalizowany system pielęgnacji, który przyniesie oczekiwane efekty.  W pudełeczku znajdziesz słoiczki ze specjalnie dla Ciebie dobraną pielęgnacją podstawową. W pudełeczku znajdziesz też preparaty pielęgnacji specjalistycznej – oczyszczanie dedykowane Twojej skórze. A także maskę lub maski, które są specjalną premią związaną ściśle z Twoimi potrzebami. Udział w metamorfozie jest bezpłatny ale nie darmowy.

W treści ankiety zobowiążę Cię do codziennej aktywności i udziału na żywo w livach. Dlaczego? ponieważ moim pragnieniem jest abyś zrozumiała procesy, które zachodzą w skórze. Chcę żebyś dowiedziała się dlaczego właśnie ten a nie inny sposób pielęgnowania Twojej skóry sprawi, że będziesz cieszyła się jej pięknym i zdrowym wyglądem. Poświęć więc czas na odkrywanie wspólnie ze mną Twojego piękna.

Szalenie ważna będzie też Twoja opinia, na temat tego, jak poszczególne preparaty pracują na Twojej skórze. Mam swoje notatki z naszych rozmów ale chciałabym abyś odpowiedziała na te kilka pytań. Wszystkie Twoje dane udostępniasz wyłącznie mnie, na potrzebę tego projektu. Oświadczam, że nigdy bez Twojej dodatkowej pisemnej zgody nie zostaną wykorzystane i masz prawo do wglądu i usunięcia tych danych w każdej chwili.

Jesteś gotowa? Zaczynamy!

[contact-form-7 id=”18193″ title=”Metamorfoza”]