Modne naszyjniki celebrytki – poznaj trzy najpiękniejsze modele!

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Naszyjniki celebrytki, początkowo bardzo delikatne, dziś to obszerna kategoria produktów w której można się pogubić. Podpowiadamy które modele spośród nich to zdecydowany must have, zarówno w delikatnej, jak i efektownej formie.

Złote, srebrne, czy pozłacane, wybór modeli jest przeogromny. Pierwotna definicja celebrytek powoli się zaciera i obejmuje swą kategorią coraz większą rzeszę produktów. Nic w tym dziwnego. Osoby znane są dla nas często wyznacznikiem stylu i to z ich stylizacji czerpiemy inspiracje. To właśnie od celebrytek pochodzi nazwa tej kategorii produktów i obejmuje obecnie wiele spopularyzowanych przez nie modeli.

KLASYCZNE CELEBRYTKI

Ponadczasowe i te zwyczajnie nieskomplikowane – modne naszyjniki celebrytki w formie łańcuszka z na stałe do niego połączoną zawieszką lub blaszką, a nawet kilkoma. W większości zawieszki i blaszki przedstawiają znaki i symbole, zarówno popularne, takie jak serca, skrzydła i kółka, jak i mniej znane np. w formie podwójnej karmy, ręki fatimy, czy ozdobnych ogniw. To dobry sposób na przekazanie ważnych dla siebie wartości, lub przekazanie wiadomości poprzez umiejętnie dobrany prezent. W ten sposób możesz zawsze mieć przy sobie swój talizman.

COŚ MOCNIEJSZEGO

Wielorzędowe naszyjniki, lub modne naszyjniki celebrytki noszone łącznie, po kilka na raz. Dzięki temu możemy dozować efekt i stopniować go w zależności od stylizacji. Modne wśród fashionistek jest połączenie różnych splotów i grubości łańcuszków. Przykład: delikatna pancerka wraz z łańcuszkiem o splocie ankier o sporych ogniwach. Wielorzędowe lub wielorzędowo noszone naszyjniki to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w wypadku dekoltów kopertowych, w kształcie litery v, w kształcie łódki oraz z wysokimi golfami.

NASZYJNIK KRAWATKA

Naszyjnik typu krawatka to połączenie łańcuszka, z długim elementem wiszącym w swobodny sposób. Całość przypomina budowę litery igrek, lub zgodnie ze swoją nazwą jest podobne do krawatu. Jedną z największych zalet tego typu naszyjników są, w zależności od modelu, możliwości dostosowania jego ułożenia i długości poszczególnych elementów. Pozwala to dopasować długość naszyjnika pod indywidualne preferencje i outfit. Ten typ celebrytki wysmukla sylwetkę i nadaje lookowi nowoczesnego sznytu. Nawet lekka i delikatna krawatka zwraca uwagę swoją formą. Krawatkę zdobi często, zawieszona na swobodnie wiszącym łańcuszku, zawieszka prezentująca kształt lub symbol.

Poszukując celebrytki idealnej, warto zapoznać się z najpopularniejszymi modelami dostępnymi na rynku. Naszyjnik dopasuj do swojej garderoby, charakteru i okazji. Jeśli jesteś osobą aktywną, pojedyncze i wygodne formy będą dla Ciebie dobrym wyborem. Jeśli natomiast lubisz ubierać większe formy, a splątane łańcuszki nie są dla Ciebie żadnym wyzwaniem, sprawdź modele wielorzędowe lub te noszone łącznie, które oferuje sklep: biżuteria IRBIS. Zapraszamy!

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także