Najlepsze zabawki dla dziecka – przewodnik

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Dzieci to najbardziej wymagający klienci. Dla nich ważne jest to, by zabawki były ciekawe, oryginalne i kolorowe. Dla rodziców ważnym aspektem przy wyborze zabawek jest to, czy rozwijają kreatywne myślenie, wyobraźnię dziecka i przede wszystkim – czy są bezpieczne i wykonane z materiałów niezagrażającym ich zdrowiu. Warto kupować dziecku takie zabawki, którymi bawiliby się sami rodzice! Niezwykle rygorystyczne standardy bezpieczeństwa sprawiają, że na rynku jest coraz mniej zabawek mogących mieć negatywny wpływ na zdrowie dzieci. Zamiast tego brylują takie firmy, które nie tylko ściśle przestrzegają tych standardów, ale przede wszystkim od wielu lat tworzą niesamowite rzeczy dla dzieci. Spośród nich udało się wybrać najlepsze zabawki dla dziecka. Sprawdź sam!

Interaktywne zabawki dla budowniczego

Nowością na rynku, która skradła serca wszystkich majsterkowiczów i budowniczych, jest Gravitrax. To interaktywny system torów, dzięki któremu możesz zaprojektować i zbudować własne tory wyścigowe, a co najlepsze, eksperymentować z grawitacją i prawami fizyki. Różnorodność funkcji zestawów uzupełniających sprawia, że możesz tworzyć różne ścieżki, kontrolując prędkość swojej kulki. Zestawy GraviTrax pobudzają wyobraźnię, kreatywność i logiczne myślenie. Każdy zestaw stawia przed małym budowniczym zadanie, które musi zrealizować poprzez tworzenie specjalnego systemu torów. W każdym zestawie są także wskazówki dla początkujących konstruktorów, dzięki którym zrozumieją zasady fizyki. Głównym celem zabawy jest dotarcie kulki do celu pokonującej po drodze stworzony przez dziecko tor. To świetna zabawa dla całej rodziny.

Zabawki dla wielbiciela samochodów

Każdy chłopiec marzy o prawdziwej wyścigówce, która śmiga po torze niczym rakieta. Epickie, zawiłe tory, szybkie i zwinne wyścigówki – to wszystko możesz mieć w swoim pokoju dzięki Hot Wheels! Kolorowe pętle, wyrzutnie i wiele innych atrakcji stworzonych zostało z myślą o zapewnieniu dziecku emocji i zabawy przez cały dzień. Wśród zestawów Hot Wheels znajdziesz Wulkan, Turbowyrzutnię, Potrójną Pętlę – zestawy można łączyć, tworząc niesamowite i super niebezpieczne kompilacje. Oprócz wyścigówek znajdziemy także zestawy z wielkimi monster truckami. Samochody na ogromnych kołach mogą jeździć po torach razem z wyścigówkami. Dodatkowym atutem Hot Wheels są serie premium, dzięki którym dziecko może zaprosić do zabawy takie postaci jak Batman czy Mario. Sprawdź sam, kto z nich będzie najszybszy!

Klasyka sama w sobie, czyli klocki LEGO Super Mario!

LEGO – totalna klasyka jeśli chodzi o klocki. Firma co jakiś czas wypuszcza nowe serie, podążając za dziecięcymi trendami. Teraz na topie są zabawki Super Mario. Niesamowita seria pełna kolorowych figurek oraz scenerii sprawi, że poczujesz się jak w środku kultowej gry. Postać Super Mario wydaje dźwięki, dzięki czemu zabawa jest jeszcze lepsza! Różnorodność kompatybilnych zestawów sprawia, że zabawa nigdy się nie kończy. Kolekcjonerskie zestawy dają fanom nieskończenie wiele możliwości przerabiania, powiększania i tworzenia własnych poziomów. Klocki LEGO posiadają gwarancję bezpieczeństwa. Poddawane są różnym próbom przez małych użytkowników: są zgniatane, zrzucane, skręcane, podgrzewane. Dzięki takim testom rodzice mają pewność, że LEGO spełnia światowe standardy bezpieczeństwa.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także