Namiot gwiazda – nowatorskie rozwiązanie na współczesne imprezy plenerowe

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Organizacja imprez plenerowych to niezwykle duża odpowiedzialność, w końcu trzeba zapewnić najlepsze warunki wszystkim uczestnikom. Idealne do tej okazji jest między innymi namiot gwiazda, wyjątkowy kształt przykuwa uwagę wszystkich. Ponadto może to być doskonały pomysł na mobilną powierzchnię reklamową, na tyle oryginalną, że z powodzeniem przewyższy możliwości konkurencji. Niecodzienny kształt i ochrona przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi to dwie największe zalety tego rozwiązania.

Namiot gwiazda – dobry na każdej powierzchni

Tak naprawdę namiot gwiazda może stanąć na każdym terenie, jest również łatwy w montażu i demontażu. Mając taki produkt, zapewnia się bezpieczeństwo wszystkim zgromadzonym osobom i zabezpiecza się imprezę przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Nowatorskie rozwiązanie w postaci namiotu gwiazdy powinno rozwiać wszelkie wątpliwości organizatorów imprez w plenerze. Całość oparta jest na lekkim stelażu pneumatycznym, co pozwoli na stworzenie najlepszego klimatu wydarzeń organizowanych w terenie. Warto jeszcze podkreślić walory marketingowe, ponieważ namiot gwiazda może być zaprojektowany pod indywidualne zamówienie i stać się wówczas nośnikiem reklamy. Sponsorzy z pewnością będą chętni na umieszczenie na tak dużej powierzchni ich logo, hasła reklamowego, czy innych elementów charakterystycznych dla marki. Podczas imprez plenerowych pojawia się wielu uczestników, zapewnienie im schronienia przed deszczem, czy wiatrem jest obowiązkiem organizatorów. Namiot gwiazda pomieści bardzo dużą liczbę ludzi – kontrahentów, klientów, współpracowników. W takich sytuacjach natychmiastowa reakcja na zmieniające się i średnio korzystne warunki pogodowe jest na wagę złota.

Namioty gwiazda – rodzaje

Firmy produkujące namioty gwiazdy mogą wykonać startent w kilku rozmiarach, podstawową jest typ Normal, a następnie Big. Każdy z tych rodzajów występuje w trzech wariantach. Różnią się one ilością ścian, powierzchnią zabudowy, wysokością, wagą oraz ilością toreb transportowych. Szczególną uwagę zwraca się na kształt i wysokość namiotu gwiazdy, trudno przejść obok niego obojętnie. Jest widoczny z daleka, dlatego umieszczenie na nim reklamy jest najlepszym chwytem marketingowym. Na uwagę zasługuje jakość zastosowanej tkaniny, poszycie namiotu jest odporne na wilgoć, w tym opady deszczu i śniegu. Dodatkowo poszycia są na tyle wzmocnione, że produktu nie uszkodzą nawet naprężenia związane z silniejszym podmuchami wiatru. Wysoką jakość potwierdza także brak otworów montażowych w dachu, co jest dodatkowym zabezpieczeniem przed ewentualnym przedostawaniem się wody w wyniku ulewnego deszczu. Wspomniany powyżej lekki maszt pneumatyczny ma za zadanie znacznie zredukować ryzyko przewrócenia się postawionej konstrukcji, poziom stabilności jest wysoki. Trudno wymienić wszystkie zalety namiotu gwiazdy, ale z pewnością można wskazać na te najważniejsze, w tym nowoczesne systemy łączenia zapewniające łatwiejsze rozłożenie konstrukcji. Demontaż jest jeszcze łatwiejszy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także