Myśli Potarganej

Niech Was ogarnie magia Świąt

Jeszcze ostatnie sprawunki,odkurzanie, gotowanie, by z szalonego biegu wystopować, ubrać się odświętnie i zasiąść razem do wigilijnego stołu.

--- R E K L A M A ---

Łamanie opłatkiem,

szeptane życzenia, może przeprosiny, łzy wzruszenia, uściski. Zupa grzybowa i pierogi. Dzieciaki niecierpliwie wypatrujące Mikołaja, a gdy przyjdzie – chowanie za babci spódnicą, by szybko złapać swoją paczuszkę i rozrywać papier. Śpiewanie kolęd, żarty i wspomnienie tych, na których czeka pusty talerz. Może pasterka?

Świętowanie, biesiadowanie, bycie razem…

Dla wielu takie Święta to marzenie,

często z przyczyn obiektywnych, będących poza nimi, czasem z braku spojrzenia z innej perspektywy i bardziej lub mniej świadomego wyboru. Pomyślmy, czy wśród nas, lub gdzieś obok nie ma takiej osoby i wyciągnijmy do niej rękę. Może warto spróbować, przełamać się i zrobić pierwszy krok? Czy Święta to nie jest wspaniała ku temu okazja?

Nikt nie chce być sam.

Nikt nie chce sporów i waśni. Nawet gdy się burmuszy i odgraża, że mu nie zależy, że Święta to głupi komercyjny cyrk. W środku wszyscy pragniemy tego samego: miłości, spokoju, bliskości, zrozumienia, zdrowia, przestrzeni dla marzeń i wiary, że mogą się spełnić.

Dlatego z całego serca życzę Wam

Świąt pełnych miłości, radości, spokoju i nadziei. Niech ten czas będzie czasem bliskości, porzucenia sporów, pojednania z samym sobą i ze światem. Jeśli potrzebujecie wytchnienia, wypoczywajcie. Jeśli potrzebujecie zabawy, bawcie się. Niech Was ogarnie magia Świąt

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj z Thermomix

Sprawdź jakie gotowanie
może być łatwe, szybkie
i przyjemne

— REKLAMA —
logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Myśli Potarganej to oficjalny przedstawiciel Thermomix. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu marki Vorwerk.

© 2018-2023 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.

Inne nasze strony – Kosą po patelniCztery łapy BudyniaTwojeCentrum.pl