Odkryj piękno, które jest w Tobie z Mary Kay

Przez lata byłam zapracowaną, zahukaną osobą. Kompletnie brakowało mi poczucia własnej wartości. Od jakiegoś czasu jednak widzę, że można to zmienić i cieszyć się życiem pięknej, wartościowej kobiety, którą tak naprawdę zawsze byłam. I ku temu zmierzam każdego dnia. Dlatego moim marzeniem i misją jest sprawienie, by każda kobieta, którą spotkam na mej drodze, czuła się piękna, spełniona i szczęśliwa.
 

Oferuje Ci moje wsparcie w procesie rozkwitu twojej urody, ponieważ szczerze wierzę, że każda z nas jest piękna, nawet jeśli tak o sobie nie myśli. Czasem potrzebujemy tylko nieco pomocy i wiary. A często odmiany wizerunku i dobrego kosmetyku. Spotkajmy się na mojej stronie na Facebook – Kasia Neugebauer Przyjaciółka od piękna i wspólnie odkrywajmy piękno, które jest w Tobie. Znajdziesz tam filmy które nagrywam specjalnie dla Ciebie, ciekawe artykuły, jak również porady dotyczące pielęgnacji i makijażu. 

A gdy już zauważymy jak cudne jesteśmy, stajemy się jeszcze piękniejsze od wewnątrz. Nabieramy odwagi, pewności siebie i zaczynamy siebie bardziej kochać. A im więcej miłości w nas, tym bardziej chcemy się nią dzielić i o to mi właśnie chodzi. Zadzwoń i porozmawiajmy, jak możemy wspólnie odmienić Twój wizerunek.

Pozdrawiam
Kasia Neugebauer
Twoja przyjaciółka od piękna