Prezent urodzinowy dla koleżanki – niebanalne pomysły

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Szukając prezentu dla koleżanki, warto rozważyć głównie niebanalne pomysły. Fajnie, gdyby ten wybrany był niespodzianką i robił wrażenie. Tylko – czy takie prezenty w ogóle istnieją?

Prezent dla koleżanki na 30, 40, 50 urodziny

Z okazji urodzin dla koleżanki, niezależnie od tego, czy właśnie kończy 30, 40 czy 50 lat, można podarować personalizowany notatnik albo kalendarz na przykład w zestawie z długopisem. Tym bardziej, jeśli jest to koleżanka z pracy. Bliższej koleżance można wręczyć voucher na masaż. Jeśli lubi takie zabiegi, to na pewno się ucieszy. Bo zwykle bywa tak, że kobiety marzą o masażu, ale jakoś trudno jest im zabrać się do samodzielnego wykupienia usługi. Dobrym prezentem dla koleżanki może być torebka. Szczególnie skórzana lub inna, znanej marki. Tylko trzeba trafić w jej gust, więc musi to być naprawdę bliska koleżanka. Warto też zastanowić się nad czymś bardziej szalonym, jak lot paralotnią. Wydaje się jednak, że jest to bardziej prezent dla młodszej koleżanki, na przykład na jej 30. urodziny.

Są to propozycje na prezent, które mogą spodobać się od razu lub w ogóle nie przypaść do gustu. Na szczęście jest jeszcze Birthday Box.

Czym jest Birthday Box?

Birthday Box to prezent niespodzianka, zestaw drobnych upominków, które są dobierane pod konkretną osobę. Taki prezent urodzinowy dla koleżanki birthdaybox.pl to ciekawe rozwiązanie. Wystarczy wybrać pudełko. Wśród proponowanych znajdują się także pudełka urodzinowe. Następnie należy podać imię osoby, która zostanie obdarowana tym upominkiem. Można samodzielnie napisać życzenia, które mają znaleźć się na karcie urodzinowej. Zamawiający też ma możliwość wyboru wzoru tej kartki, a także dopasować produkty, które będą znajdowały się w prezencie. Oczywiście może też nic nie robić i zdać się na doświadczenie fachowców z Birthday Box. Później zostają już tylko kwestie czysto formalne. Wybór adresu dostawy i data doręczenia.

Dlaczego Birthday Box to dobry wybór?

Niektórzy już wielokrotnie kupowali Birthday Box-y i twierdzą, że to najlepszy wybór. Czyżby na pewno? Wszystko na to wskazuje. Jest to prezent niespodzianka składający się z wielu bardzo stylowych i oryginalnych upominków. Upominki te są dopasowywane do płci i wieku osoby obdarowywanej. W związku z tym nawet jeśli przykładowo coś się jej nie spodoba w 100%, to zaskoczy ją coś innego. Na szczęście zespół Birthday Box tworzy prezenty w taki sposób, że te podobają się praktycznie każdemu. Są w stanie wstrzelić się w gusta nawet najbardziej wymagających osób.

Wybierając prezent dla koleżanki, można kupić naprawdę wiele różnych rzeczy. Czasem jednak ciężko jest trafić w gust. Warto więc zdać się na doświadczenie i wiedzę kreatywnych osób, osób, które tworzeniem prezentów urodzinowych zajmują się na co dzień. Warto przede wszystkim zamówić Birthday Box – prezent niespodziankę. Bo w nim zawsze znajdzie się coś dla obdarowanego. Na tę ilość upominków korzystna jest również cena Box-u. Ostateczna decyzja jednak pozostaje do samodzielnego podjęcia.

--- R E K L A M A ---
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także