Randka w domu – jak kreatywnie spędzić czas we dwoje?

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

By randka była niezapomnianym przeżyciem, wcale nie trzeba ekstremalnych atrakcji, czy ekskluzywnych restauracji. To, co najważniejsze, to odpowiedni nastrój i umiejętność dobrego wykorzystania czasu. Jak więc rozbudzić zmysły partnera i sprawić, by pozornie zwykły wieczór w domowym zaciszu mógł być wyjątkowy?

Wspólne gotowanie

Kto powiedział, że udana kolacja zaczyna się już przy stole? Najbardziej satysfakcjonująca będzie uczta przygotowana przez Was samych! Przygotuj wybrane składniki, zadbaj o kieliszek ulubionego wina, a później dajcie się ponieść świetnej zabawie, jaką jest gotowanie. Z pewnością zbliży Was to do siebie, a przy okazji możecie nauczyć się czegoś nowego. Przy tak zorganizowanej kolacji, będziecie mogli się cieszyć intymnością, którą ciężko byłoby osiągnąć w restauracyjnym zgiełku…

Maraton filmowy

Maraton filmowy to równie dobry pomysł, zwłaszcza na nieco bardziej leniwe wieczory. Wystarczy kupić ulubione przekąski, ułożyć się wygodnie, podkręcić klimat pięknie pachnącymi świecami, a następnie poczuć swoją bliskość, wtulając się w siebie podczas seansu. Warto też wyłączyć telefony i na chwilę odciąć się od świata zewnętrznego, by cieszyć się zarówno filmem, jak i sobą nawzajem.

Malarstwo nie tylko dla artystów

Ostatnio popularnym pomysłem na kreatywne spędzenie czasu w domu jest malowanie obrazów. Wersja tej aktywności, która rozpowszechniła się w internecie polega na wymienianiu się płótnem co kilka minut tak, by na koniec ujawnił się efekt pracy obojga, nieprzewidywalny i nietuzinkowy… To świetna aktywność nie tylko dla uzdolnionych malarzy, ale również dla zupełnych laików. W końcu najważniejsze, by wzbudzić swoją kreatywność i spędzić czas inaczej, niż zwykle.

Piknik na balkonie

Pomysły na randkę w domu nie zawsze muszą być realizowane dosłownie w domu… Czymś, co na pewno zachwyci Twojego partnera, jest zorganizowanie pikniku pod gwiazdami na balkonie. Zajadanie się pysznymi przekąskami, prywatne rozmowy i widok spektakularnego nocnego nieba jest jednym z najbardziej romantycznych, a przy tym oryginalnych pomysłów, jakie można wcielić w życie. Taka sceneria oferuje piękny widok, nastrój umożliwiający emocjonalne zbliżenie i otworzenie się przed drugą osobą.

Wieczór SPA

Nic tak nie rozbudza zmysłów, jak wspólna kąpiel. Wystarczy zadbać o klimatyczną muzykę, piękny zapach olejków eterycznych, kilka maseczek i wannę pełną gorącej wody. W ten sposób zrelaksujecie się po ciężkim dniu, jednocześnie wykorzystując czas na wzmacnianie swojej więzi. Dobrym pomysłem jest również masaż, czy pielęgnacja twarzy, które zapewnią odprężenie i pokażą Twojemu partnerowi, że chcesz o niego zadbać i poprawić jego samopoczucie.

Dodatek do każdej randki

Przygotowywanie wymarzonej randki wcale nie obliguje do kupna prezentów, jednak od czasu do czasu warto zainwestować w drobny upominek tak, by Twojej drugiej połówce zrobiło się miło. Mogą to być ulubione czekoladki, świeca zapachowa, coś praktycznego do domu, bądź też bukiet kwiatów, który pięknie będzie prezentował się w salonie. Przepis na udaną randkę to jednak przede wszystkim pamięć i wyjście z rutyny – to właśnie partner doceni najbardziej.

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także