Rodzinny park rozrywki – mnogość atrakcji dla dziecka w wieku 8-12 lat

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Dzieciństwo kojarzy się z niewyczerpaną energią każdego dnia i mnóstwem dobrej zabawy. Aby sprawić dziecku jeszcze większą radość, zabierz je do rodzinnego parku rozrywki! Przeczytaj poniższy artykuł i przekonaj się, jak wiele niepowtarzalnych atrakcji na niego czeka!

Parki rozrywki cieszą się popularnością bez względu na wiek. Są wręcz czymś ekscytującym i nowym, co pozwala sprawdzić swój charakter i poznać zupełnie inne aktywności. Rodzinny park rozrywki to miejsce, w którym przez wiele godzin można świetnie się bawić i zacieśniać więzi z bliskimi. Dowiedz się, jakie ciekawe atrakcje dla dzieci w wieku 8-12 lat się w nim znajdują!

Latający autobus i wiele innych karuzeli

W parku rozrywki Rabkoland znajdziesz karuzele takie jak latający autobus czy latająca chatka Krucabomby. Są przystosowane dla dzieci w wieku 8-12 lat zarówno pod względem wzrostu, jak i intensywności wrażeń. Ekscytują i bawią, jednak nie wywołują zbędnego stresu czy strachu. Wszelkie wycieczki szkolne czy wyjazdy rodzinne muszą zahaczyć o tę część obiektu! Znajdziesz na niej również diabelski młyn, gwarantujący zapierające w piersi widoki.

Wioska Wikingów

Wioska Wikingów to strefa wyjątkowo klimatyczna i atrakcyjna dla dzieci. Znajdziesz na jej terenie gry zręcznościowe, ogromną huśtawkę w kształcie łodzi oraz rollercoaster – tylko dla odważnych, młodych Wikingów. Elementem wytchnienia i śmiechu pomiędzy głównymi atrakcjami jest plujący Swen – nietypowa fontanna, którą warto zobaczyć.

Farma cioci Maryni

A dla miłośników wiejskiego życia stworzono farmę cioci Maryni. Na jej terenie znajdziesz m.in. kolejkę z konikami, zjeżdżalnie i tunele, a także klimatyczną spiżarnię pod ziemią, w której półki aż uginają się pod ciężarem domowych przetworów, herbatek ziołowych i innych zapasów. Trudno o drugie tak klimatyczne i fascynujące miejsce na terenie całego parku rozrywki!

Niedaleko znajduje się także ogródek z gigantycznymi warzywami, które zaskoczą każdego małego odkrywcę. Dziecko pozna również krótką charakterystykę poszczególnych warzyw. Jeśli natomiast lubisz pamiątki, koniecznie odwiedź foto punkt i ustaw się do zdjęcia w iście wiejskiej scenerii.

Zdrowa i pyszna gastronomia

Tak wiele emocji i ruchu na świeżym powietrzu sprawia, że dzieci szybko stają się głodne. Zabierz je na smakowite jedzenie! Na terenie parku rozrywki Rabkoland znajduje się aż 7 punktów gastronomicznych oferujących m.in. zdrowe wersje fast-foodów, dania obiadowe, świeże soki, naleśniki, słodkości, a nawet potrawy bezglutenowe. Szeroki wybór pyszności sprawi, że nawet niejadek znajdzie coś dla siebie.

Przedstawienia dla każdego!

Chcąc nieco odpocząć warto udać się do warsztatu Krucabomby, aby obejrzeć niesamowite przedstawienie. Szalony wynalazca wciągnie Ciebie i Twoje dziecko w bajkowy świat pełen kwiatów i magii. Mali goście parku rozrywki stają się tu bohaterami opowieści i stają na scenie obok prawdziwych aktorów! To interaktywny spektakl, który na długo pozostanie w Waszych pamięciach.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także