Róża wieczna – czy to możliwe? Kiedy warto po nią sięgnąć?

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Róża wieczna to wyjątkowy prezent na każdą okazję. Możesz ją podarować bliskiej Ci kobiecie, aby wyrazić jej szacunek i sprawić radość. Kiedy jeszcze warto sięgnąć po kwiatowy box i jak to możliwe, że rośliny w nim tak długo żyją?

Czym jest róża wieczna?

Róża wieczna (https://www.roseduchateau.com/pl/produkty/roze/roze-wieczne.html) to kompozycja kwiatowa, którą stanowi bukiet świeżych roślin ozdobnych umieszczonych w wyjątkowym pudełku. Róże są przycięte na odpowiednią długość i elegancko ułożone w boxie. Nie jest on jednak zwyczajny. Opakowanie na kwiaty jest okrągłe lub w kształcie serca, wyprofilowane. Sięgając po żywą różę sam możesz wybrać kolor pudełka, a także kwiatów.

Pudełko na róże może mieć klasyczny kolor taki jak biały, czarny, czerwony, ale także błękitny, różowy czy marmurowy. Wybór barwy opakowania należy do Ciebie. Możesz zdecydować również o ubarwieniu kwiatów. Mimo że to czerwone róże są ponadczasowe, kobiety ucieszą się tak samo mocno z róż o kolorze białym czy niebieskim.

Jeśli zastanawiasz się, jak to możliwe, że róża jest wieczna, spieszymy z odpowiedzią. Żywe, świeże, cięte kwiaty zachowują swoją żywotność dzięki specjalnemu procesowi stabilizacji, któremu są poddawane. Pod względem trwałości nie mają więc sobie równych wśród innych kompozycji florystycznych. Utrwalony zostaje zarówno ich kolor, jak i kształt. Za sprawą specjalistycznych działań na roślinę wygląda ona dobrze przez 2 lata. Warto postawić więc na taki prezent, ponieważ jest nie tylko gustowny, ale i trwały.

Róża wieczna – kiedy sprawdzi się na prezent?

Pudełko wiecznych róż to prezent ponadczasowy. Możesz go podarować z okazji Świąt Bożego Narodzenia, jako dopełnienie większego upominku lub symboliczny gest w stronę drugiej osoby. Pamiętaj jednak, że to niejedyna możliwość. Kwiecisty box sprawdzi się także z okazji urodzin, zaręczyn, wszelkich jubileuszy wśród rodziny czy znajomych. Róże to kwiaty, które pasują na każdą okazję. Są eleganckie. Podane w wyjątkowej formie zostaną w pamięci osoby obdarowanej na długo.

Pamiętaj jednak, że flower box nie musi stanowić prezentu. Możesz go kupić dla siebie, chcąc zaaranżować wnętrze swojego domu. Pudełko z kwiatami świetnie wygląda postawione w salonie, kącie łazienki czy sypialni. Jeśli pracujesz z domu, warto zagospodarować przestrzeń wokół biurka. Jednym ze sposobów na ocieplenie miejsca pracy jest umieszczenie w nim kwiatów. Będą one dobrze wyglądały w tle podczas spotkań biznesowych.

Kwiatowy box – najważniejsze informacje

Warto wiedzieć, że róże wieczne nie wymagają żadnej pielęgnacji. Jak to możliwe? Są zaimpregnowane i zabezpieczone przed działaniem niskich czy wysokich temperatur. Nie potrzebują podlewania czy podcinania. Umieszczone w luksusowo prezentującym się pudełku mogą zostać od razu ustawione w dowolnym miejscu, bez konieczności wyjmowania ich z pudełka oraz poszukiwania odpowiedniego wazonu. I co najważniejsze, kwiaty te nie więdną!

Nawet jeśli osoba, której chcesz podarować róże w pudełku, jest alergikiem, wciąż może otrzymać box z kwiatami! Proces, przez który przechodzą, pozbawia je alergennych pyłków. Dzięki temu nie musisz się martwić, że Twój prezent będzie nietrafiony.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także