„Rumianki i bratki” – kosmetyki, które ratują skórę

Kasia Potargana
A+A-
Reset

„Rumianki i bratki”, to wspaniały sklep oferujący kosmetyki, które uratowały już niejedną skórę. Sklep działa od niedawna, ale produkty, które są w nim dostępne, okazują się szczególnie przydatne w dobie (nie) miłościwie nam panującego koronawirusa.

O sklepie

Sklep założony przez siedemnastoletnią (!) Krysię Paszko, działa na Facebook pod nazwą „Rumianki i bratki”. Bardzo go POLECAM OSOBOM, KTÓRE CIERPIĄ na podrażnienia, czy wręcz uszkodzenia skóry twarzy, oraz innych części ciała. W sklepie znajdziecie również panacenum na inne problemy.

Dla kogo kosmetyki ratujące skórę

Naturalne kosmetyki wymyślone przez Krysię, doskonale działają zarówno na zniszczoną skórę kobiet, jak i mężczyzn. Coś dla siebie znajdzie każda grupa wiekowa.

Jak zamówić ratujące kosmetyki

Nie musisz dzwonić! Wiadomo, że telefoniczne złożenie zamówienia bywa czasem kłopotliwe. Dlatego zamówienia składa się przez messegner, lub mail. Można poprosić o kosmetyki o działaniu wspierającym i profilaktycznym. W ofercie znajdują się też preparaty o silnym i natychmiastowym działaniu ochronnym, także z dostawą do domu. Można napisać wprost, o tym czego Wam potrzeba, lub w sposób bardziej zawoalowany. Specjaliści, którzy obsługują sklep będą doskonale wiedzieli, jak Wam pomóc.

Polecam obsługę sklepu

Mimo krótkiego czasu, który upłynąć od otwarcia sklepu, z kosmetyków skorzystało już ponad 40 osób. Załoga sklepu także rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Działają w nim psychologowie, osoby odpisujące klientom i będące z nimi w kontakcie. Do sklepu dołączyło też Centrum Praw Kobiet.

Sama założycielka sklepu pisze do swoich klientów tak:

„Jeśli jesteś w kwarantannie lub izolacji z toksycznym, przemocowym partnerem/partnerką/inną osobą, napisz do fikcyjnej firmy Rumianki i bratki – naturalne kosmetyki SKLEP lub na mail [email protected] z zapytaniem o Naturalne Kosmetyki do Ciała (których oczywiście nie mam), a ja na bieżąco będę sprawdzać, co u Ciebie” – pisze właścicielka sklepu – „Jeśli złożysz ZAMÓWIENIE i podasz swój adres – zadzwonimy po policję”.

Bardzo się cieszę, że powstał taki sklep i podziwiam Krysię, za pomysł, oraz wprowadzenie go w życie. W czasie, gdy skazani jesteśmy na przebywanie w domu, NIEKTÓRZY z nas mogą być SZCZEGÓLNIE NARAŻENI na podrażnienia, otarcia i inne uszkodzenia skóry.

Jeśli uważacie, że produkty z tego sklepu mogą Wam się przydać (choć mam nadzieję, że tak nie jest), lub komuś z waszych znajomych. Nie wahajcie się złożyć zamówienie – możecie to zrobić tutaj Jak zapewnia Krysia, każde zamówienie zostanie zrealizowane.

Podaj dalej

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także