„Rumianki i bratki” – kosmetyki, które ratują skórę

Kasia Potargana
A+A-
Reset

„Rumianki i bratki”, to wspaniały sklep oferujący kosmetyki, które uratowały już niejedną skórę. Sklep działa od niedawna, ale produkty, które są w nim dostępne, okazują się szczególnie przydatne w dobie (nie) miłościwie nam panującego koronawirusa.

O sklepie

Sklep założony przez siedemnastoletnią (!) Krysię Paszko, działa na Facebook pod nazwą „Rumianki i bratki”. Bardzo go POLECAM OSOBOM, KTÓRE CIERPIĄ na podrażnienia, czy wręcz uszkodzenia skóry twarzy, oraz innych części ciała. W sklepie znajdziecie również panacenum na inne problemy.

Dla kogo kosmetyki ratujące skórę

Naturalne kosmetyki wymyślone przez Krysię, doskonale działają zarówno na zniszczoną skórę kobiet, jak i mężczyzn. Coś dla siebie znajdzie każda grupa wiekowa.

Jak zamówić ratujące kosmetyki

Nie musisz dzwonić! Wiadomo, że telefoniczne złożenie zamówienia bywa czasem kłopotliwe. Dlatego zamówienia składa się przez messegner, lub mail. Można poprosić o kosmetyki o działaniu wspierającym i profilaktycznym. W ofercie znajdują się też preparaty o silnym i natychmiastowym działaniu ochronnym, także z dostawą do domu. Można napisać wprost, o tym czego Wam potrzeba, lub w sposób bardziej zawoalowany. Specjaliści, którzy obsługują sklep będą doskonale wiedzieli, jak Wam pomóc.

Polecam obsługę sklepu

Mimo krótkiego czasu, który upłynąć od otwarcia sklepu, z kosmetyków skorzystało już ponad 40 osób. Załoga sklepu także rozrasta się w bardzo szybkim tempie. Działają w nim psychologowie, osoby odpisujące klientom i będące z nimi w kontakcie. Do sklepu dołączyło też Centrum Praw Kobiet.

Sama założycielka sklepu pisze do swoich klientów tak:

„Jeśli jesteś w kwarantannie lub izolacji z toksycznym, przemocowym partnerem/partnerką/inną osobą, napisz do fikcyjnej firmy Rumianki i bratki – naturalne kosmetyki SKLEP lub na mail [email protected] z zapytaniem o Naturalne Kosmetyki do Ciała (których oczywiście nie mam), a ja na bieżąco będę sprawdzać, co u Ciebie” – pisze właścicielka sklepu – „Jeśli złożysz ZAMÓWIENIE i podasz swój adres – zadzwonimy po policję”.

Bardzo się cieszę, że powstał taki sklep i podziwiam Krysię, za pomysł, oraz wprowadzenie go w życie. W czasie, gdy skazani jesteśmy na przebywanie w domu, NIEKTÓRZY z nas mogą być SZCZEGÓLNIE NARAŻENI na podrażnienia, otarcia i inne uszkodzenia skóry.

Jeśli uważacie, że produkty z tego sklepu mogą Wam się przydać (choć mam nadzieję, że tak nie jest), lub komuś z waszych znajomych. Nie wahajcie się złożyć zamówienie – możecie to zrobić tutaj Jak zapewnia Krysia, każde zamówienie zostanie zrealizowane.

Podaj dalej

--- R E K L A M A ---
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Irena - Hooltaye w podróży

Wspaniała inicjatywa, adres sklepu rozesłałam znajomym na mess. Niestety kwarantanna udowodniła, ile mamy agresji i przemocy wobec siebie. Nie potrafimy ze sobą wytrzymać, nie mamy praktycznie żadnych więzi między sobą. Nie umiemy rozmawiać, śmiać się, gotować, kochać. Jak kosmici z innej planety. Ja na szczęście jestem sama. Jednak wyobrażam sobie, ile związków wyjdzie z tej kwarantanny ze złamaną psychiką.Ile związków się rozpadnie.Mam kontakt z koleżankami, ze znajomymi. Mają ochotę zabić drugą połowę, a dzieci posiekać na kotlety. To zamknięcie w domu to wielki sprawdzian. Super, że taki sklep istnieje. Ja nie potrzebuję niczego zamawiać, ale jest wiele osób, które pilnie… Czytaj więcej »

Sikorkowe Pasje

Irenko wyjęłaś mi to z ust 🙂

Słodko Słodka

Bardzo dobra inicjatywa,na szczęście nam taki sklep jest niepotrzebny,ale patrząc i słuchając innych…

Pieprzyć z Fantazją

Początkowo myślałam, że to mowa o zwykłym sklepie…. Ciarki mnie przeszły jak przeczytałam tekst. Niesamowity pomysł i odwaga młodej dziewczyny!

Sikorkowe Pasje

Bardzo ciekawa inicjatywa i ciekawy pomysł pod przykrywką. 🙂
My wytrzymujemy w domu bo ciągle z powodu pracy – przemieszczamy się. 😉 i jest pod dachem rodzinnie i bezpiecznie dla każdego z nas. Dobrze jednak wiedzieć na przyszłość o Rumianku i bratkach 🙂

Zobacz także