SHARE WEEK 2019 – blogerzy czytają blogerów

Kasia Potargana
5 komentarzy

Biorę udział w SHARE WEEK 2019 po raz pierwszy. W ogóle w blogowaniu robię wszystko po raz pierwszy. Dopiero zaczęłam swoją przygodę z blogowaniem, dlatego uważam, że nie ma lepszej szkoły dla początkującego blogera, jak czytanie blogów innych blogerów.

Ja z przyjemnością czytam i podglądam pracę moich kolegów i mam cichą nadzieję, że niektórzy zaglądają także do mnie.

Akcję zapoczątkował Andrzej Tucholski, i przyświeca jej idea polecania blogów przez innych blogerów. Bo któż lepiej zrozumie, ale i oceni blogera, ja nie inny bloger? Dzięki tej akcji możecie poznać nowe blogi i znaleźć taki, z autorem którego będziecie nadawać na jednych falach, lub poruszy w Was nowe, nieoczekiwane struny.

Więcej o samej akcji i jej zasadach przeczytacie tutaj

Często buszuję po sieci w poszukiwaniu ciekawych blogów, nowych tematów i świeżego spojrzenia na świat, ale najczęściej zaglądam na 3 za nich:

Kosą po patelni

Kosą po patelni to blog kulinarny. Czasem zaglądam na niego po inspiracje, ale od kiedy Kosa porusza także tematy społeczne i kulturalne, czytam go regularnie. Uwielbiam jego dystans i trafne spostrzeżenia połączone z odrobiną poczucia humoru. Wiele z jego wpisów posiada także wartość poznawczą. Karol, który prowadzi tego bloga, poza tym, że bloguje, jest informatykiem, grafikiem i specem od pozycjonowania, o blogach od strony technicznej wie chyba wszystko i pomaga wielu początkującym blogerom stanąć na nogi. Za co ogromnie go szanuję i podziwiam.

Okiem Blondynki

Blog Blondynki odwiedzam, aby sprawdzić najnowsze nowinki w świecie kosmetyków. Jej oceny i recenzje są bardzo wnikliwe i rzetelne. Zanim więc udam się do drogerii sprawdzam, czy Blondynka czegoś ciekawego nie napisała o wybranym przeze mnie kosmetyku. Był moment, że w rodzinie mieliśmy podejrzenie celiakii i właśnie na stronie Okiem Blondynki znajdowałam najlepsze przepisy na potrawy bezglutenowe. Poza tym z przyjemnością obserwuję coraz piękniejsze zdjęcia na tej stronie.

Szczęśliwa Siódemka

Lubię ten blog za naturalność i brak zadęcia. Autorka porusza tu często tematy trudne, ale też opisuje matczyną codzienność. Lubię czytać jej wpisy także dlatego, że są po prostu dobrze napisane. Cenię tą lekkość pióra i formułowania myśli. Czasem korzystam także z doświadczeń Autorki. Polecam szczególnie mamom, ale nie tylko.

Są jeszcze inne blogi czytane przeze mnie z przyjemnością i do których także zaglądam:

Stara Panna z Kotem

Mama na pełnych obrotach

Polka Polce

Kobieta to ja

Dlaczego akurat do tych? Zajrzyjcie i się przekonajcie 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Paulina mylittlepage.pl

Pierwszy raz jestem na Twoim blogu, też mi ktoś polecił 🙂 Tworzysz fajne treści z różnych dziedzin, ja też na moim blogu nie lubię się ograniczać 🙂 Pozdrawiam 🙂

Myśli potarganej

Wow, bardzo mi milo:) już zaglądam do Ciebie. Ciekawa jestem o czym piszesz:)

Kyōko Katie

Share week pozwala odkryć tyle super blogów. Na przykład twojego nie znałam, a znalazłam pod postem akcji. Żadnego z wymienionych przez ciebie blogów nie znałam :v blogosfera ma przede mną jeszcze wiele ciekawych zakamarków

Myśli potarganej

Dziękuję, że napisałaś. Na pewno zajrzę do Ciebie i chętnie poczytam. 🙂

Thomas

Share week jest świetny, o wiele łatwiej poznać nowe blogi. Twoje propozycje są bardzo ciekawe, najchętniej przyjrzę się Kosą po patelni 😉

Zobacz także

logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Oficjalny przedstawiciel Thermomix i Mary Kay.


© 2022 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.