SHARE WEEK 2019 – blogerzy czytają blogerów

Biorę udział w SHARE WEEK 2019 po raz pierwszy. W ogóle w blogowaniu robię wszystko po raz pierwszy. Dopiero zaczęłam swoją przygodę z blogowaniem, dlatego uważam, że nie ma lepszej szkoły dla początkującego blogera, jak czytanie blogów innych blogerów.

Ja z przyjemnością czytam i podglądam pracę moich kolegów i mam cichą nadzieję, że niektórzy zaglądają także do mnie.

Akcję zapoczątkował Andrzej Tucholski, i przyświeca jej idea polecania blogów przez innych blogerów. Bo któż lepiej zrozumie, ale i oceni blogera, ja nie inny bloger? Dzięki tej akcji możecie poznać nowe blogi i znaleźć taki, z autorem którego będziecie nadawać na jednych falach, lub poruszy w Was nowe, nieoczekiwane struny.

Więcej o samej akcji i jej zasadach przeczytacie tutaj

Często buszuję po sieci w poszukiwaniu ciekawych blogów, nowych tematów i świeżego spojrzenia na świat, ale najczęściej zaglądam na 3 za nich:

Kosą po patelni

Kosą po patelni to blog kulinarny. Czasem zaglądam na niego po inspiracje, ale od kiedy Kosa porusza także tematy społeczne i kulturalne, czytam go regularnie. Uwielbiam jego dystans i trafne spostrzeżenia połączone z odrobiną poczucia humoru. Wiele z jego wpisów posiada także wartość poznawczą. Karol, który prowadzi tego bloga, poza tym, że bloguje, jest informatykiem, grafikiem i specem od pozycjonowania, o blogach od strony technicznej wie chyba wszystko i pomaga wielu początkującym blogerom stanąć na nogi. Za co ogromnie go szanuję i podziwiam.

Okiem Blondynki

Blog Blondynki odwiedzam, aby sprawdzić najnowsze nowinki w świecie kosmetyków. Jej oceny i recenzje są bardzo wnikliwe i rzetelne. Zanim więc udam się do drogerii sprawdzam, czy Blondynka czegoś ciekawego nie napisała o wybranym przeze mnie kosmetyku. Był moment, że w rodzinie mieliśmy podejrzenie celiakii i właśnie na stronie Okiem Blondynki znajdowałam najlepsze przepisy na potrawy bezglutenowe. Poza tym z przyjemnością obserwuję coraz piękniejsze zdjęcia na tej stronie.

Szczęśliwa Siódemka

Lubię ten blog za naturalność i brak zadęcia. Autorka porusza tu często tematy trudne, ale też opisuje matczyną codzienność. Lubię czytać jej wpisy także dlatego, że są po prostu dobrze napisane. Cenię tą lekkość pióra i formułowania myśli. Czasem korzystam także z doświadczeń Autorki. Polecam szczególnie mamom, ale nie tylko.

Są jeszcze inne blogi czytane przeze mnie z przyjemnością i do których także zaglądam:

Stara Panna z Kotem

Mama na pełnych obrotach

Polka Polce

Kobieta to ja

Dlaczego akurat do tych? Zajrzyjcie i się przekonajcie 🙂

Poruszył Cię ten wpis? Skomentuj, udostępnij, polub. Będę wdzięczna za każdą Twoją reakcję.
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Niestety wykluczyłam ze względu na spam, możliwość wstawiania linków w komentarzach. Chcesz dodać adres Swojej strony, zrób to w polu "Witryna Internetowa", Twój komentarz w tym przypadku zostanie dodany po weryfikacji. Komentarze z linkami w treści zostaną automatycznie usunięte.