Thermomix® – gotowanie łatwe, zdrowe i z pomysłem

Mam na imię Kasia. Jestem mamą, gospodynią domową, pracownicą biura podróży, pasjonatką rękodzieła, oraz naturalnych kosmetyków. Uwielbiam czytać książki, kocham podróże i ruch w każdej postaci. Prowadzę bloga, na którym dzielę się swoimi pasjami i staram się nimi zarażać inne kobiety. Zastanawiasz się jak to wszystko godzę? Cóż, wiele to kwestia organizacji, ale i kwestia priorytetów.

Np. takie gotowanie. Gotować lubię i potrafię, ale jeśli ktoś (lub coś) to może zrobić za mnie, to czemu nie? Pewnie dlatego tak pokochałam Thermomix® , bo za mnie gotuje, a nawet robi listę zakupów. Dzięki niemu mam wreszcie czas dla siebie i na własne zainteresowania. Czego chcieć więcej?

Jeśli lubisz gotować, ale nie zawsze masz na to czas,

albo wręcz przeciwnie – kompletnie nie potrafisz poruszać się w kuchni. Brakuje Ci pomysłu na nowe dania, a te codzienne się znudziły. Chcesz zaskoczyć gości. Cenisz oszczędne i zdrowe gotowanie. Mam dla Ciebie propozycję, która wspaniale zaradzi w każdym z tych przypadków. Wystarczy, że sięgniesz po urządzenie Thermomix®, które od dziesięcioleci gotuje, wyrabia ciasta, sieka, mieli, wykonuje mnóstwo czynności za kucharzy – zarówno tych, którzy gotują dla siebie, jak i profesjonalistów.

Ja Thermomix® cenię jeszcze za jedno – bazę nieskończonych kuchennych inspiracji.

Dzięki Thermomix® gotujesz:

 • Szybko – sieka, blenduje, fermentuje, gotuje na parze, smaży oraz gotuje bez Twojego udziału. Wkładasz produkty, nastawiasz odpowiedni program i możesz zająć się swoimi sprawami.
 • Oszczędnie – Thermomix® umożliwia przygotowywanie posiłków z samodzielnie wykonanych składników, zapewniając świeżość i doskonały smak. Robi z Tobą listę zakupów pod konkretne potrawy. Dzięki czemu nie kupujesz zbyt dużo.
 • Zdrowo – W myśl zasady: „wiem co jem”, przygotujesz posiłki zdrowe i dostosowane do Twojej diety, lub upodobań tylko z produktów jakie wybierzesz.
 • Łatwo – Thermomix® poprowadzi Cię krok po kroku podczas gotowania, dzięki funkcji gotowania z ustawieniami i dodatkowo masz dostęp do tysięcy gotowych przepisów bezpośrednio na urządzeniu. Już nie przypalisz, ani nie rozgotujesz ulubionej potrawy. Funkcja wagi pozwoli odmierzyć też precyzyjnie dodawane składniki.
 • Różnorodnie – Co dzień inna potrawa? To nie problem – mając więcej czasu skupiasz się na pomysłach, a nie ich wykonaniu.

Skorzystaj z nowych funkcji takich jak Wolne Gotowanie, Fermentowanie, Sous-vide, Tryb Podgrzewanie i spraw by Twoje potrawy były perfekcyjnie i łatwo przygotowane, oraz co najważniejsze smaczne. Zadbaj o Swój czas i zadowolenie Twoich domowników. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna. Każdy z łatwością poradzi, co może sprawi, że nie tylko Ty będziesz gotować w domu.

Poznaj Thermomix® TM6

Thermomix® TM6 to rewolucyjne urządzenie , które dzięki swoim licznym funkcjom zastąpi nawet 20 innych sprzętów w Twojej kuchni.  Nie, nie gotuje za Ciebie (no prawie), ale z Tobą i ułatwia ten proces do minimalnego wysiłku. Poprowadzi za rękę, punkt po punkcie. Nawet nie potrafiąc gotować przygotujesz dzięki niemu pyszne dania.

Główne zalety:

 • 20 funkcji – jedno urządzenie
  Thermomix® zastąpi aż 20 urządzeń w Twojej kuchni. Dzięki szerokiemu wachlarzowi funkcji pozbędziesz się wielu z nich i zyskasz miejsce i wygodę.
 • Dostęp do tysięcy przepisów
  Masz dostęp do tysięcy przepisów, bezpośrednio na ekranie dotykowym Twojego urządzenia i na Twoim smartfonie. To niesamowite źródło pomysłów na świetne dania.
 • Łatwość obsługi
  Gotowanie z Thermomix® jest niezwykle proste. Obsługa urządzenia jest intuicyjna i wręcz trudno coś zrobić nie tak. Naucz domowników jak się nim posługiwać i wiele rzeczy przygotują sobie sami.
 • Wysoka jakość i porządek
  Thermomix® jest wykonany z wysokiej jakości materiałów z wysoką dbałością o szczegóły. Ma również funkcję czyszczenia, więc zmniejszy znacznie ilość sprzętu koniecznego do zmywania. Sam się myje, a gdy uznasz, że chcesz go nieco odświeżyć, możesz myć w zmywarce wszystkie elementy, które mają kontakt z żywnością.

Przepisy – to nie problem!

Wraz z urządzeniem dostajesz dostęp do tysięcy przepisów na Thermomix® dostępnych na Cookidoo®. To baza niesamowitej ilości pomysłów na dania, desery, przygotowanie półproduktów, specjalnie przygotowana i opisana tak by gotowanie z Thermomix® było proste i przyjemne.

Platforma Cookidoo® jest zintegrowana z urządzeniem i łączy się z nim w czasie rzeczywistym. Dzięki temu Twoje wybrane przepisy czy utworzone kolekcje, są automatycznie dostępne na ekranie urządzenia.

Masz również dostęp do wielu filmów instruktażowych, w których krok po kroku dowiesz sie jak przygotować wybrane potrawy.

Jak możesz poznać Thermomix® TM6 i sprawdzić jak działa?

Najlepszym sposobem jest bezpośrednie spotkanie i pokazanie urządzenia, oraz jego możliwości. Z przyjemnością pokażę Ci je osobiście, jako oficjalny przedstawiciel Thermomix®

Zaproś mnie, a przygotuję niesamowite party dla Ciebie i twoich przyjaciół, podczas którego będziemy razem gotować i testować pyszne potrawy, a przy okazji poznawać zalety Thermomix’a

Jeśli w związku z obecną sytuacją, spotkanie jest dla Ciebie kłopotliwe, nie przejmuj się. Z przyjemnością zaprezentuję Ci Thermomix®, podczas spotkania on-line. Możemy umówić się na takie spotkanie przy pomocy popularnych komunikatorów z przekazem obrazu jak Skype lub Zoom, podczas którego opowiem dokładnie o zaletach Thermomix’a i pokażę na prostych przykładach, jakie posiada możliwości, gotując dla Ciebie na ekranie.

Napisz do mnie na e-mail: kontakt@myslipotarganej.pl, lub zadzwoń do mnie na numer 794 946 255 i umów się na spotkanie.

Zadzwoń i sprawdź jak Thermomix® może ułatwić Twoją pracę w kuchni i sprawić, że gotowanie stanie się przyjemnością.

Jestem przedstawicielką firmy Vorwerk – oficjalnego dystrybutora oryginalnych urządzeń Thermomix® na Polskę.

Po zakupie też możesz na mnie liczyć

Mój telefon, email i komunikator są jak najbardziej do twojej dyzpozycji także po zakupie. Jeśli tylko pojawi się jakieś pytanie, po prostu dzwoń. Postaram się pomóc i podpowiedzieć w miarę moich możliwości.

Zapraszam Cię też na moje media społecznościowe

po inspiracje i porady, które pokazuję się InstaStory i na Facebook. Dołącz do moich przyjaciół i współpasjonatów gotowania z radością, bez wysiłku, za to z pomysłem. Zawsze miło mi będzie, gdy się do mnie odezwiesz, powiesz co u Ciebie i jak Ci się gotuje z Thermomixem.

https://www.instagram.com/myslipotarganej.pl/

https://www.facebook.com/myslipotarganej/

https://pl.pinterest.com/myslipotarganej/