Warsztaty

Kasia Potargana

Chcesz się nauczyć jak w prosty sposób przygotować w domu naturalne kosmetyki, dostosowane do Twoich potrzeb i o wiele bardziej ekologiczne, niż te kupowane w drogeriach? Chcesz zaskoczyć bliskich własnoręcznie wykonanym mydłem? Naucz się, jak to robić na moich warsztatach! W prosty sposób, w przyjaznej atmosferze, w małej grupie, mając możliwość zadawania pytań, uzyskasz niezbędną wiedzę – potrzebną by rozpocząć własną przygodę.

Mam na imię Kasia. Organizuję i prowadzę warsztaty z zakresu wytwarzania kosmetyków naturalnych, tworzenia i ozdabiania mydeł, oraz ozdabiania przedmiotów metodą decoupage. Mam doświadczenie w prowadzeniu różnego typu zajęć grupowych, oraz posiadam uprawnienia dydaktyczne. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałam tworząc własne wyroby (możesz je obejrzeć tutaj), jak również brałam udział w odpowiednich szkoleniach i kursach. Na moich zajęciach stawiam na przekazanie wiedzy i umiejętności, wzajemne poznawanie, dobrą zabawę i bezpieczeństwo. Na moich warsztatach najważniejsza/y jesteś Ty i Twój rozwój.

W niedalekiej przyszłości planuję wydanie kursów online… jednak przygotowanie materiałów jeszcze chwilkę mi zajmie.


Jakie warsztaty?

Warsztaty są podzielone na bloki tematyczne, dla różnych grup wiekowych i poziomu zaawansowania uczestników. Prowadzone są w małych grupach, 4-12 osobowych. W niektórych warsztatach, mogą brać udział nawet dzieci od lat 3, a także seniorzy. Na moich warsztatach tworzymy wspólnie wyroby, które bez problemu będzie można później wykonać samemu w domu. Proste i sprawdzone receptury, oraz łatwo dostępne składniki – to podstawa.

Mydlany zawrót głowy

Warsztaty z tworzenia, formowania i ozdabiania mydeł.

To kilka różnych warsztatów, od tworzenia prostych mydełek glicerynowych (skierowane głównie dla dzieci i seniorów), do tworzenia mydeł naturalnych – sodowych i potasowych o wartościach nie tylko myjących, ale i odżywczych. Mydło może stać się też twoim osobistym dziełem sztuki, które możesz podarować bliskim jako prezent. Wykonane na warsztatach mydła, będziesz mogła zabrać do domu.

Zobacz przykładowe mydła jakie wykonujemy na warsztatach:
Mydła glicerynowe
Mydła naturalne

Kosmetyczne wariacje

Warsztaty z produkcji w domowym zaciszu, kosmetyków naturalnych.

Kosmetyki takie jak kremy, błyszczyki, dezodoranty, mleczka do demakijażu, balsamy, toniki, peelingi, maseczki, kule do kąpieli,dostosowane do Twoich potrzeb i wykonane samodzielnie w domowym zaciszu. Czy nie brzmi to fajnie? Robienie własnych kosmetyków jest naprawdę łatwe i przyjemne. Na zajęciach samodzielnie stworzysz kosmetyki naturalne, które są dla Ciebie najodpowiedniejsze, nie uczulają, są ekologiczne i bezpieczne. Wykonane na warsztatach kosmetyki zabierzesz ze sobą do domu.

Zobacz przykładowe kosmetyki jakie wykonujemy na warsztatach:
Kosmetyki naturalne


Na wszystkich typach warsztatów, zajęcia prowadzone są w małych grupach, tak byś dokładnie wszystko zobaczyła, dotknęła i zyskała jak najwięcej potrzebnej wiedzy. Wspólnie tworzymy gotowe do użycia produkty, które będziesz mogła zabrać ze sobą do domu.

Kiedy i gdzie?

Już niedługo podam miejsca, terminy i tematy najbliższych warsztatów. w których będziesz mogła wziąć udział. Warsztaty to nie tylko nauka, ale również świetna zabawa. Zajęcia będą prowadzone głównie w Łodzi i Warszawie. Już teraz zapraszam do kontaktu i zadawania pytań o szczegóły dotyczące zajęć.

Warsztaty jako pomysł na imprezę?

Czemu nie? Jeśli znudziły Ci się posiadówki przy stole, ciągle te same kluby, tańce i alkohol. Pomyśl, czy nie fajną alternatywą byłoby zorganizowanie warsztatów kosmetycznych, lub decoupage? Zaproś koleżanki (kolegów?) i … zaproś mnie.

A może warsztaty jako prezent?

Daj komuś kogo kochasz, możliwość zrobienia czegoś dla siebie, możliwość rozwoju, ale też zdobycia umiejętności tworzenia spersonalizowanych kosmetyków, mydeł, czy ozdabiania przedmiotów decoupage. Zaproś ją do cudownego świata kosmetyków naturalnych. Może podarujesz komuś jego nową pasję?


Grupy zorganizowane i warsztaty dla firm

Prowadzę również warsztaty dla firm i grup zorganizowanych. Jeśli chcesz urozmaicić codzienność pracownikom, dać im dodatkową atrakcję, okazję do integracji i budowania pozytywnych wzajemnych relacji, wspólną, twórczą zabawę – zgłoś się i spytaj o ofertę. Warunki współpracy ustalam indywidualnie w zależności od wielkości grup i rodzaju warsztatów.

Prowadzę również warsztaty w ośrodkach dydaktycznych jak szkoły, przedszkola ale również Domy Dziecka, Domy Kultury i Domy Seniora. Chętnie podejmę współpracę z fundacjami. Działam głównie na terenie centralnej Polski jednak myślę, że nie będzie problemu, by poprowadzić warsztaty również gdzieś dalej.

Ze względu na sytuację w jakiej się znaleźliśmy obecnie, wszystkie warsztaty są zawieszone do odwołania. Przepraszam ale prowadzenie ich jest mocno utrudnione i nie chcę nikogo narażać. Warsztaty online są w tym przypadku sporym problemem, szczególnie że wymagają nadzoru BHP. Pracujemy z substancjami gorącymi i niebezpiecznymi. Prowadząc warsztaty na odległość, nie mam kontroli nad tym, czy jakiś uczestnik nie zrobi sobie krzywdy.

Pierwszy krok to kontakt i serdecznie Cię do jego wykonania zapraszam.
e-mail bezpośrednio do mnie: [email protected]
telefon do menadżera w sprawie ustalenia terminów: 514-183-202

Pozdrawiam
Kasia

Możesz również zadać mi pytania bezpośrednio na stronie. W tym celu zostaw komentarz poniżej.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Akceptuj Polityka prywatności

Polityka prywatności