Myśli Potarganej

Zadbaj o zdrowy i długi sen – Sleep Pro

Długi i głęboki sen to podstawa codziennego funkcjonowania, ale także całego organizmu. Nie dosypiając, nie tylko pogarsza się samopoczucie – cały organizm to odczuwa i reaguje negatywnie, np. zmniejszoną odpornością, infekcjami czy chorobami. Dlatego tak ważne jest, żeby zadbać o zdrowy sen, w czym niezastąpioną pomoc zapewniają suplementy i odżywki na bezsenność, takie jak Sleep Pro.

--- R E K L A M A ---

Senne problemy Polaków

Nawet codzienna aktywność fizyczna i najlepiej zbilansowana dieta nie są tak ważne dla zdrowia człowieka jak długi i głęboki sen. W jego trakcie zachodzą bowiem procesy, które pozwalają na utrzymanie dobrego samopoczucia i dostarczają energię do funkcjonowania w ciągu dnia. Sen w ogromnym stopniu wpływa na stan zdrowia psychicznego i emocjonalnego, regulując je, niwelując stres i dodając sił do radzenia sobie z codziennymi problemami. Już na tej podstawie łatwo wywnioskować, jak wielce negatywne i destrukcyjne dla ludzkiego organizmu są problemy ze snem.

Tymczasem – jak pokazują statystyki – co drugi Polak skarży się na symptomy bezsenności. Narzekamy na to, że nie możemy zasnąć, a jeśli już nam się to udaje, to wielokrotnie budzimy się w środku nocy i ponownie nie potrafimy zmrużyć w oka. W efekcie się nie wysypiamy i w ciągu dnia brakuje nam energii na podstawowe czynności, nie mówiąc o bardziej skomplikowanych i wymagających zadaniach.

Tak nie powinno być, dlatego należy podjąć działania zmierzające do poradzenia sobie z problemami ze snem. Skutecznym sposobem na to mogą być suplementy i odżywki, pod warunkiem, że są odpowiednio dobrane. Przykładem dobrego suplementu nasennego o bezpiecznym i sprawdzonym działaniu jest Sleep Pro. Warto go wypróbować w walce z bezsennością.

Sleep Pro na froncie walki z bezsennością

Melatonina – dość „popularny” hormon, o którym można często usłyszeć w kontekście dobrego snu. Nie bez powodu, bo tak się składa, że właśnie ona nas usypia, sprawiając, że oczy same się zamykają i wieczorem lub w nocy nie marzymy o niczym innym jak tylko o położeniu się w łóżku. Gdy poziom melatoniny spada poniżej normy, organizm przestaje rozpoznawać porę snu, przez co nie ma ochoty układać się do poduszki. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi Sleep Pro, który zawiera melatoninę i zauważalnie podnosi jej poziom.

Nie tylko melatonina, ale również ekstrakt z chmielu zwyczajnego decyduje o nasennych właściwościach Sleep Pro. Składnik ten zawiera bowiem kwasy alfa-goryczochmielowy i beta-goryczochmielowy, które wykazują takie działanie. Również kwas gamma-aminomasłowy jest znany z tego, że dobrze koi do snu i znacząco podnosi jego jakość. Za jego sprawą sen staje się znacznie głębszy, w związku z czym w jego trakcie zachodzi lepsza regeneracja, a organizm efektywniej wypoczywa. Do tego dochodzą jeszcze inne substancje, które poprawiają samopoczucie i uspokajają, co powoduje, że Sleep Pro od SFD znajduje się wysoko w hierarchii, biorąc pod uwagę suplementy i odżywki na dobry sen.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem www.sfd.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj z Thermomix

Sprawdź jakie gotowanie
może być łatwe, szybkie
i przyjemne

— REKLAMA —
logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Myśli Potarganej to oficjalny przedstawiciel Thermomix. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu marki Vorwerk.

© 2018-2023 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.

Inne nasze strony – Kosą po patelniCztery łapy BudyniaTwojeCentrum.pl