Biuro serwisowane – doskonała alternatywa dla Twojego biznesu

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

W biznesie, szczególnie w początkowej fazie intensywnego rozwoju liczy się komfort i szerokie możliwości dla Twojej działalności. Takowe można uzyskać na wiele sposobów. Najczęściej jednak potrzebne będzie dogodne i wygodne miejsce do pracy, w którym będziemy mogli spędzać mnóstwo czasu w warunkach niezwykle komfortowych, pozwalających na skupienie. Często, kiedy pracujemy w zespole ludzi, również musi to być miejsce przystopowane do wymagań większej grupy.

Wynajem lub zakup biura

Wynajęcie lub zakupienie dużego biura na początku rozwoju naszej firmy najczęściej okazuje się być niewykonalne z przyczyn ekonomicznych. To olbrzymi wydatek, który zwróci się dopiero w późniejszej fazie naszej działalności. Dlatego właśnie początkujący przedsiębiorcy zwykle szukają w tym względzie oszczędności i możliwości na znacznie większą elastyczność niż wielomiesięczne czy nawet wieloletnie umowy najmu przestrzeni biurowych.

Biuro serwisowane – zalety

Lista zalet biur serwisowanych jest niezwykle duża. To przede wszystkim nieco bardziej rozwinięta forma wynajmu przestrzeni coworkinowej. W tym konkretnym przypadku jednak otrzymujemy własne pomieszczenia, w których najczęściej nawet przestrzenie socjalne są również dla nas wydzielone. To właśnie sprawia, że takie biuro może równać się z posiadaniem na własność przestrzeni. Dodatkowo w samym budynku zwykle mamy styczność z innymi ludźmi ze środowiska biznesowego. Zyskujemy również atrakcyjną lokalizację, na przykład w centrum Warszawy. Elastyczność wynajmu to również ważny walor takich właśnie biur, bowiem umowy są krótsze i możemy je znacznie łatwiej rozwiązywać, aniżeli w przypadku najmu klasycznego, gdzie często jest to znacznie bardziej skomplikowane. Biura serwisowane w Cubecentre.com to również wiele usług dodatkowych, jak chociażby możliwość wynajęcia dodatkowych sal konferencyjnych czy też sal spotkań z naszymi klientami. Również w pakiecie zwykle zyskujemy obsługę księgową oraz zajmowanie się naszymi dokumentami, w tym również pocztą.

Inne rodzaje biur do wynajęcia

Oczywiście na rynku dostępne są także inne rozwiązania. Jedną z nich jest możliwość wynajęcia przestrzeni coworkingowej dla siebie. W takim jednak wypadku nie będziemy mieli zwykle wielu możliwości uzyskania prywatności w wynajmowanym biurze, choć przyznać trzeba, że również wielu osobom pracującym przede wszystkim na własny rachunek taka atmosfera praca bardzo służy. To także rozwiązanie nieco tańsze od biur serwisowanych i zdecydowanie korzystniejsze cenowo od klasycznego wynajmu biura.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także