Dookoła kuchni

Dookoła kuchni, czyli wszystko, co z kuchnią związane. Tutaj znajdziesz porady związane z kuchnią i gotowaniem. Co i jak jeść i jak przyrządzać. Poczytasz też o sprzęcie, oraz poznasz ciekawostki związane z kuchnią i gotowaniem.

  • Jestem przedstawicielem Thermomix od ponad dwóch lat i muszę Ci powiedzieć, że bardzo sobie chwalę tę pracę. Dzięki niej mam fundusze, które pozwoliły mi na zrealizowanie wielu marzeń, dały niezależność finansową, a co za tym idzie spokój i poczucie bezpieczeństwa. Tak naprawdę dzięki Thermomix’owi załatwiłam wiele swoich spraw, ale nie tylko. Jak tak się zastanowię, praca w Thermomix przyniosła mi wiele korzyści także niematerialnych.

  • — REKLAMA —
  • Szukasz alternatywnych metod parzenia kawy i zastanawiasz się, która z nich pozwoli Ci uzyskać wyjątkowo klarowny i aromatyczny napój? Takich sposobów jest obecnie dość dużo, jednak do najpopularniejszych urządzeń, pozwalających na wydobycie najlepszych właściwości ziaren wciąż zalicza się Chemex.

  • Świeżo wyciśnięte soki to jedno z lepszych źródeł witamin i składników mineralnych. Warto zadbać więc, aby gościły w naszej diecie regularnie, a nie tylko od święta. Z pomocą przychodzą tu nowoczesne urządzenia, które ułatwiają produkcję domowych soków. Pojawia się jednak pytanie: jaki sprzęt wybrać i co sprawdzi się lepiej – wyciskarka wolnoobrotowa czy sokowirówka?

logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Myśli Potarganej to oficjalny przedstawiciel Thermomix. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu marki Vorwerk.

© 2018-2023 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.

Inne nasze strony – Kosą po patelniTwojeCentrum.pl