Moda

Wszystko o modzie i ciuchach, jak i w co się ubrać, jednak z mojego, bardzo subiektywnego punktu widzenia. Jak każda kobieta, lubię wyglądać ładnie i jak każda kobieta, mam wiele twarzy. Czasem elegancko, czasem na sportowo, a w domowym zaciszu w powyciąganej bluzie i dresach. Jak nas widza tak nas piszą. A ja będę pisać o tym, jak sprawić by nas widzieli lepiej.

Walka serca z rozumem, czyli kupujemy z córką zimowe buty

Zima za progiem. Zaczęłyśmy więc z córcią rozglądać się za jakimiś butami dla córki. Jakimiś – to nie jest najlepsze słowo, ponieważ dla mnie buty nie mogą być jakieś. Dla mnie buty muszą być porządne. Ponieważ uważam, że dobre buty to podstawa.

Jak stworzyć modną stylizację biznesową – Niezbędne elementy stroju o formalnym charakterze

“Nie wiem, w co się ubrać na to spotkanie!” – Brzmi znajomo, prawda? Każda z nas już setki razy mierzyła się z podobnym dylematem. Jeśli sprawa dotyczy spotkania biznesowego, to problem nabiera większego znaczenia, gdyż swoim strojem możemy wzmocnić lub też osłabić profesjonalny wizerunek. Jaki strój sprawdzi się na spotkanie biznesowe? W co się ubrać, aby wyglądać elegancko i profesjonalnie? Znamy kilka sprawdzonych sposobów.

Zegarki to zawsze dobre pomysły na prezenty.

Ostatnio coraz częściej dostaję od Was pytania o pomysły na prezenty. Chyba już trochę przyzwyczaiłam Wam do przedświątecznego podpowiadania, co bardzo mnie cieszy.

Stylowa mama i stylowe dziecko – poznaj zasady jak połączyć estetykę oraz funkcjonalność

O ile kobiety dla mody potrafią się poświęcić, wszak często noszą mało wygodne szpilki, tak gdy zostają matkami powinny przede wszystkim kierować się funkcjonalnością, a estetyka jest dopiero na kolejnym miejscu.

Pomożemy Ci wybrać modny i funkcjonalny portfel damski

Poznaj rodzaje portfeli. Dowiedz się, jakie cechy powinien mieć dobry portfel? Podpowiemy, czym się kierować przy wyborze tego idealnego modelu?

Modne, wygodne i wytrzymałe spodnie męskie

Niektóre elementy garderoby bez wątpienia zyskały status kultowych. Sięgające historią do połowy XIX wieku jeansy, z początku były odpowiedzią na potrzeby klasy robotniczej. Jakiś czas później stały się czymś, co chciał nosić każdy. Do dziś są one najczęściej wybieranym przez mężczyzn spodniami. W czym tkwi ich fenomen?

Stylizacja ze sportową spódnicą – jaką biżuterią ją urozmaicić?

Komfortowe, nowoczesne, w trendach, kobiece – sportowe spódnice na stałe zagościły w damskich garderobach. Nie sposób nie zauważyć ich zalet. Rzut oka na jeden model i od razu w głowie pojawia się sporo pomysłów na wykorzystanie go w swych stylizacjach.

Taliowana kurtka damska – zobacz, jak dopasować ją do sylwetki

Jesień zbliża się wielkimi krokami. To idealny moment, by uzupełnić swoją garderobę. Sprawdź, jakie kurtki damskie wybrać.

Jak zrobić wakacyjną bransoletkę z muliny

„Pokażesz mi jak zrobić wakacyjną bransoletkę ? Taką z muliny, jak robiłeś w czasach studenckich?” – zapytałam Karola. „A ty nie za stara jesteś na takie bransoletki?” – odpowiedział mój ukochany. No ja mu dam, „za stara”! Na nic nie jestem za stara! Nikt na nic nie jest za stary! A wakacyjna bransoletka, taka kolorowa, zwariowana, od razu daje poczucie wakacyjnego luzu, wolności i… odejmuje lat.