Porady

Jak coś zrobić w prosty ale niebanalny sposób, najlepsze rozwiązania i porady dotyczące codziennych czynności i rzeczy otaczających nas w życiu.

Suszone figi w codziennej diecie

Smak suszonych owoców doceni każdy, kto poszukuje idealnej i zdrowej przekąski między głównymi posiłkami. Mogą spożywać je osoby w każdym wieku, a należy wiedzieć, że są źródłem wielu niezbędnych składników odżywczych.

Zastanawiasz się co jej dać na Dzień Kobiet? – Proponuję ciekawe przeżycia

Jakoś się tak utarło, że na Dzień Kobiet muszą być tulipany, róże, ewentualnie jakiś drobiazg. Kwiatki są bardzo miłe i chętnie je przyjmujemy, ale może zamiast drobiazgu, podaruj swojej kobiecie tym razem ciekawe przeżycia?

Stylowy rower damski miejski, który sprawdzi się w miejskiej dżungli

Tak, dobre rowery miejskie dla pań łączą w sobie zarówno styl, jak i wielką przydatność w przemieszczaniu się po „miejskiej dżungli”. Z jednej strony kobieta ze swoim rowerem miejskim chce się prezentować odpowiednio i z klasą, z drugiej strony rower miejski w dżungli innych pojazdów i pieszych, musi być sprzętem użytecznym.

Czy warto kupić kubek termiczny do pracy i jakie napoje do niego robić?

Chłodne poranki mogą zdarzyć się przez cały rok. W drodze do pracy masz ochotę na gorącą herbatę albo aromatyczną kawę? Zamiast kolejny raz kupować napój na wynos, sięgnij po bardziej budżetowe rozwiązanie.

Wyciskarki do owoców – zdrowe soki każdego dnia

Świeże i zdrowe soki domowej roboty są w zasięgu ręki. Wystarczy wyposażyć się w dobrej jakości sprzęt, który będzie służył latami – każdego dnia. Dlaczego warto pić świeże soki i co kupić – sokowirówkę czy wyciskarkę?

Małe ziarno o wielkiej mocy

Kawa towarzyszy ludzkości od tysiącleci. Choć wśród niezliczonej rzeszy koneserów kawy znajdą się i tacy, których w zupełności zadowoli poranny kubek tzw. „zalewajki”, to jednak prawdziwą moc z kawy może wydobyć tylko dobrej jakości ekspres do parzenia kawy.

Sklep zielarski online: siła płynie z natury

My Polacy mamy skłonności do łykania suplementów i stosowania „cudownych tabletek”. Zapominamy jednak, że chemia w nadmiernej ilości zamiast przynosić korzyści, sieje w organizmie spustoszenie. Nie pamiętamy o tym, jaka siła tkwi w naturze.

Ranking kredytów gotówkowych 2021 – gdzie szukać ofert?

Kredyty gotówkowe cieszą się coraz większą popularnością wśród młodych ludzi chcących dokonać większych zakupów lub np. remontu mieszkania. Warto wiedzieć, że pożyczki tego typu cechują się znacznie krótszym okresem kredytowania, a co za tym idzie szybszą spłatą zobowiązania.

11 sposobów na oszczędzanie na jedzeniu

Ten rok od wielu z nas może wymagać zwiększonej uwagi poświęconej codziennym wydatkom (choć mam nadzieję, że nie będzie tak źle). Jednym ze sposobów zadbania o domowy budźet jest oszczędzanie na jedzeniu.