Porady

Jak coś zrobić w prosty ale niebanalny sposób, najlepsze rozwiązania i porady dotyczące codziennych czynności i rzeczy otaczających nas w życiu.

  • Niestety nawet najlepsza książka czy poradnik nie sprawią, że wiedza sama się przyswoi. Jednakże dobre książki do nauki języka obcego zdecydowanie ułatwiają przyswajanie nowych słówek i form gramatycznych. Oczywiście znalezienie dobrych książek wcale nie musi być takie łatwe

  • Koronki od dawna cieszą się popularnością ze względu na swoją delikatność, zwiewność oraz misterne wykonanie. Dzięki temu koronki nigdy się nie nudzą i także obecnie znajdują swoich zwolenników wśród osób ceniących sobie nowoczesne wzornictwo. Jakie jednak są ich rodzaje i co warto wiedzieć podczas wyboru konkretnej wersji koronek?

  • W 2007 roku firma Amazon wprowadziła na rynek swój pierwszy czytnik ebooków o nazwie Kindle. Do dzisiaj korzysta z niego znaczna część osób, które kochają czytać książki w ich elektronicznym wydaniu. Kluczem do sukcesu tego modelu było postawienie na ekran, który nie męczy wzroku w przeciwieństwie do laptopa czy komórki.

  • By randka była niezapomnianym przeżyciem, wcale nie trzeba ekstremalnych atrakcji, czy ekskluzywnych restauracji. To, co najważniejsze, to odpowiedni nastrój i umiejętność dobrego wykorzystania czasu. Jak więc rozbudzić zmysły partnera i sprawić, by pozornie zwykły wieczór w domowym zaciszu mógł być wyjątkowy?

  • Niezależnie od tego, czy jesteśmy doświadczonym sprzedawcą wysyłkowym, czy kimś zupełnie nowy w świecie wysyłania przesyłek, warto wiedzieć, jak dobrze zapakować paczkę. Dzięki starannemu zapakowaniu możemy mieć większą pewność tego, że zawartość przesyłki dotrze do adresata w dobrej kondycji

logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Oficjalny przedstawiciel Thermomix i Mary Kay.


© 2022 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.