Lifestyle

Lifestyle to kategoria, w której znajdą się wszystkie rzeczy rodzące się w mojej głowie (tak czasem jest tam bałagan), ale nie pasujące do innych kategorii. Czyli o życiu jego blaskach i cieniach, o wszystkim i niczym, ale mam nadzieję ciekawie i czasem zabawnie.

Zastanawiasz się co jej dać na Dzień Kobiet? – Proponuję ciekawe przeżycia

Jakoś się tak utarło, że na Dzień Kobiet muszą być tulipany, róże, ewentualnie jakiś drobiazg. Kwiatki są bardzo miłe i chętnie je przyjmujemy, ale może zamiast drobiazgu, podaruj swojej kobiecie tym razem ciekawe przeżycia?

Stylowy rower damski miejski, który sprawdzi się w miejskiej dżungli

Tak, dobre rowery miejskie dla pań łączą w sobie zarówno styl, jak i wielką przydatność w przemieszczaniu się po „miejskiej dżungli”. Z jednej strony kobieta ze swoim rowerem miejskim chce się prezentować odpowiednio i z klasą, z drugiej strony rower miejski w dżungli innych pojazdów i pieszych, musi być sprzętem użytecznym.

Czy warto kupić kubek termiczny do pracy i jakie napoje do niego robić?

Chłodne poranki mogą zdarzyć się przez cały rok. W drodze do pracy masz ochotę na gorącą herbatę albo aromatyczną kawę? Zamiast kolejny raz kupować napój na wynos, sięgnij po bardziej budżetowe rozwiązanie.

Wyciskarki do owoców – zdrowe soki każdego dnia

Świeże i zdrowe soki domowej roboty są w zasięgu ręki. Wystarczy wyposażyć się w dobrej jakości sprzęt, który będzie służył latami – każdego dnia. Dlaczego warto pić świeże soki i co kupić – sokowirówkę czy wyciskarkę?

Małe ziarno o wielkiej mocy

Kawa towarzyszy ludzkości od tysiącleci. Choć wśród niezliczonej rzeszy koneserów kawy znajdą się i tacy, których w zupełności zadowoli poranny kubek tzw. „zalewajki”, to jednak prawdziwą moc z kawy może wydobyć tylko dobrej jakości ekspres do parzenia kawy.

„Tylko Miłość”, czyli Walentynkowy wieczór w Teatrze Małym w Manufakturze

W walentynkowy wieczór wybraliśmy się do Teatru Małego w Manufakturze na „Tylko Miłość – sceny z życia małżeńskiego” .

Wypad mamy z córkami do Królewskiego Ogrodu Światła w Wilanowie

W ubiegłą niedzielę wybrałyśmy się do Królewskiego Ogrodu Światła w Wilanowie. Tak dawno nigdzie nie byłyśmy razem, że nawet prognoza pogody zapowiadająca -10st C i silny wiatr, nas nie odstraszyła.

Sklep zielarski online: siła płynie z natury

My Polacy mamy skłonności do łykania suplementów i stosowania „cudownych tabletek”. Zapominamy jednak, że chemia w nadmiernej ilości zamiast przynosić korzyści, sieje w organizmie spustoszenie. Nie pamiętamy o tym, jaka siła tkwi w naturze.

Jeśli jesteś rodzicem dziecka niepełnosprawnego Fundacja Miej Serce zachęca do założenia subkonta dla swojego dziecka

Główną misją Fundacji Miej Serce z Rybnika jest pomaganie dzieciom niepełnosprawnym, dla których los nie był łaskawy i codziennie muszą się zmagać z wieloma przeszkodami w drodze do zdrowia czy lepszego jutra.