Lifestyle

Lifestyle to kategoria, w której znajdą się wszystkie rzeczy rodzące się w mojej głowie (tak czasem jest tam bałagan), ale nie pasujące do innych kategorii. Czyli o życiu jego blaskach i cieniach, o wszystkim i niczym, ale mam nadzieję ciekawie i czasem zabawnie.

Pomysł na mikołajkowy prezent do domu – co kupić?

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi długo wyczekiwane prezenty. Wśród najczęściej kupowanych podarków znajdują się różne gadżety do domu.

Zegarki to zawsze dobre pomysły na prezenty.

Ostatnio coraz częściej dostaję od Was pytania o pomysły na prezenty. Chyba już trochę przyzwyczaiłam Wam do przedświątecznego podpowiadania, co bardzo mnie cieszy.

W tym roku gwiazdkowe prezenty wyślę kurierem

Coś tak czuję, że gwiazdkowe prezenty wyślę w tym roku kurierem. Tak będzie bezpieczniej i…

Czym jest kalkulator ubezpieczeń i w czym pomaga?

Czy warto kupić ubezpieczenie na urlop? Do czego służy kalkulator ubezpieczeń i jakich narzędzi użyć, rozpoczynając poszukiwania polisy turystycznej?

Jak wybrać odpowiednie kartki świąteczne bożonarodzeniowe dla bliskich osób?

Kartka świąteczna to ciekawa propozycja, aby przekazać swoim bliskim najserdeczniejsze życzenia, szczególnie jeśli mieszkają dość daleko i nie ma możliwości spotkania się z nimi osobiście. Stanowią dużo bardziej elegancką i życzliwą formę wyróżnienia niż popularny w dzisiejszych czasach SMS czy wiadomość e-mail.

Pomoc psychologiczna online – na czym polega i kiedy warto z niej skorzystać?

Pomoc psychologiczna online stała się popularna w trakcie epidemii koronawirusa, jednak ten sposób prowadzenia terapii funkcjonuje już od wielu lat. Zdalne spotkania z psychologiem wciąż będą popularne, zwłaszcza że mają wiele zalet.

Sklepy spożywcze przez internet

Sklepy spożywcze odwiedzamy codziennie, jednak nie zawsze mamy tyle czasu, by spędzać w nich wiele godzin. Nie chcemy stać w długich kolejkach do kas i tracić możliwość na spędzanie wolnych chwil z bliskimi. Szukając alternatywnego rozwiązania, natrafiamy na sklepy spożywcze przez Internet, w których możemy w łatwy i szybki sposób zrobić zakupy www.

Myślę, czuję, protestuję

Myślę, czuję, protestuję. To hasło na plakatach protestujących kobiet, chyba najlepiej oddaje całą istotę obecnych protestów.

Co odróżnia pralki od siebie

Na rynku jest wiele rodzajów pralek, dlatego przed zakupem tego urządzenia należy sobie odpowiedzieć na pytanie, czego się będzie od niego oczekiwać, a dopiero potem szukać konkretnego modelu. Pralki różnią