Myśli Potarganej

Lifestyle

Lifestyle to kategoria, w której  znajdziesz tematy dotyczące Nas Kobiet i tego co nas dotyczy. Przede wszystkim chcę Cię wesprzeć w rozwoju twojego dobrostanu i szczęścia. To jest podstawowa misja mojego bloga. To, dlaczego w ogóle zaczęłam go prowadzić.  Porozmawiamy też o dzieciach, rodzinie i związkach. Zajmiemy się  domowymi zwierzakami. Poopowiadam Ci o moich ukochanych podróżach. Polecę książkę, koncert, film, czy przedstawienie w teatrze, oraz podpowiem co się teraz nosi.  Poczytasz też, jak na to wszystko zarobić.  Będzie też trochę tematyki społecznej i ogólnych porad na prawie każdy temat.

Chcesz być zdrowa, żyć długo i szczęśliwie? Chodź, bo jak się okazuje chodzenie jest dobre na wszystko. Jak udowadniają naukowcy chodzenie wspomaga zdrowie zarówno fizyczne, jaki i psychiczne.

Turmalin jest jednym z najbardziej fascynujących kamieni szlachetnych dostępnych na rynku. Ze względu na swoją różnorodność kolorów i unikalne właściwości, zdobył popularność zarówno w jubilerstwie, jak i w świecie metafizyki. Jednym z najbardziej cenionych odmian turmalinu jest jego czarna odmiana.

Cześć, kochana! Zgadnij, kim jest osoba, która wróciła z urlopu, otworzyła skrzynkę mailową i zastanawia się, jak tu wrócić do trybu „normalność”? Jeśli myślisz o sobie, to ten artykuł jest dla Ciebie! Wracanie do pracy po wakacjach, czy też urlopie macierzyńskim czy zdrowotnym, to jak próba zrozumienia nowego sezonu „Gry o tron” bez obejrzenia poprzednich – trudne i dezorientujące. Dlatego dzisiaj porozmawiamy o tym, jak odnaleźć się w pracy po urlopie z humorem i stylem.

— REKLAMA —
logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Myśli Potarganej to oficjalny przedstawiciel Thermomix. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu marki Vorwerk.

© 2018-2023 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.

Inne nasze strony – Kosą po patelniCztery łapy BudyniaTwojeCentrum.pl