Praca i finanse

Praca i finanse, to kategoria w której piszę o wszystkim, co dotyczy  życia zawodowego, oraz  szeroko pojętych finansów. Od zarabiania pieniędzy, przez ich wydawanie i inwestowanie, pomnażanie,  aż po oszczędzanie. Będzie o rozwoju zawodowym i osobistym, bez którego nie można rozwinąć sie zawodowo. Będzie o przedsiębiorczości i biznesie, czyli o wszystkim, co pozwala nam utrzymać siebie i rodzinę, oraz zarobić na spełnianie marzeń.

  • Każda przestrzeń biurowa, niezależnie czy jest to niewielkie, prywatnie biuro, czy też międzynarodowa korporacja to miejsce pracy dla wielu osób. Pracodawcy powinni wiedzieć i zdawać sobie sprawę z tego, jak ważną kwestią jest codzienne utrzymywanie czystości oraz dezynfekowanie części wspólnych w biurze.

  • Jestem przedstawicielem Thermomix od ponad dwóch lat i muszę Ci powiedzieć, że bardzo sobie chwalę tę pracę. Dzięki niej mam fundusze, które pozwoliły mi na zrealizowanie wielu marzeń, dały niezależność finansową, a co za tym idzie spokój i poczucie bezpieczeństwa. Tak naprawdę dzięki Thermomix’owi załatwiłam wiele swoich spraw, ale nie tylko. Jak tak się zastanowię, praca w Thermomix przyniosła mi wiele korzyści także niematerialnych.

  • — REKLAMA —
  • Co czujesz czytając zdanie „Pieniądze szczęście dają”? Oburzenie? Zdziwienie? Zażenowanie? A może wręcz przeciwnie – czujesz, że to może mieć sens? Ten prowokacyjny, a może prowokujący tytuł nosi książka Joanny Przetakiewicz i akcji społecznej prowadzonej przez Erę Nowych Kobiet. Myślę Kochana Kobieto, że koniecznie powinnaś ją przeczytać. Dlaczego? O tym właśnie dzisiaj.

  • Nasze plany są zależne od bardzo wielu czynników. Na wiele z nich nie mamy najmniejszego nawet wpływu. Stosując Impact mapę, można ograniczyć wystąpienie niepożądanych działań, które mogą nam przeszkodzić w realizacji założonego celu.

logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Myśli Potarganej to oficjalny przedstawiciel Thermomix. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu marki Vorwerk.

© 2018-2023 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.

Inne nasze strony – Kosą po patelniTwojeCentrum.pl