Współpraca

Kasia Potargana

Od ponad dwóch lat prowadzę blog Myśli Potarganej i jest to dla mnie nieustająca przygoda. Strona prężnie się rozwija i mam ambicje by dalej tak było. Podejmuję tu szeroką tematykę związaną z codziennym życiem, psychologią, podróżami, zdrowiem, urodą i kulinariami. Pragnę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców przez różnorodność wpisów. Blog jest stale aktualizowany, posiada konta w mediach społecznościowych, które stale rozwijam. Zależy mi na kontakcie bezpośrednim z czytelnikami.

Chętnie podejmę współpracę w zakresie:

  • przygotowania recenzji i zdjęć produktów związanych z tematyką strony,
  • organizowania konkursów i promocji dla czytelników oraz udostępniania im kodów rabatowych,
  • tworzenia i publikacji tekstów reklamowych.

W publikacjach artykułów sponsorowanych współpracuję z agencjami:

Jeśli jesteś zainteresowany(a) formą współpracy związaną z publikacją artykułów, polecam kontakt za pośrednictwem wyżej wymienionych agencji. Podejmę też współpracę afiliacyjną oraz barterową w przypadku, gdy produkt lub usługa ma dla mnie znaczenie i będzie ciekawy dla czytelników.

Obecnie strona osiąga oglądalność ok. 50 tys. uu/miesiąc. Więcej informacji na temat statystyk czy zasad i kosztów współpracy reklamowej, otrzymasz po wysłaniu zapytania na mój adres e-mail. 

Moja strona należy również do Grupy Medialnej Sfera Blogera. Dzięki temu dostępne są również rozwiązania kompleksowe i publikacja treści w kampaniach łączonych, na kilku stronach.

 
Pozdrawiam i zapraszam do współpracy i kontaktu
Kasia
[email protected]
tel. +48 514 183 202

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Akceptuj Polityka prywatności

Polityka prywatności