Współpraca

Chętnie podejmę współpracę w zakresie:

  • przygotowania recenzji i zdjęć produktów z kategorii: moda, uroda, zdrowie, gadżety technologiczne, mały sprzęt RTV/AGD,  lifestyle, podróże, kulinaria i inne związane z tematyką strony,
  • organizowania konkursów i promocji dla czytelników oraz udostępniania im kodów rabatowych,
  • tworzenia i publikacji tekstów reklamowych o tematyce związanej z moim blogiem.

Myśli Potarganej to blog z 1,5 rocznym stażem, który stale się rozwija. Podejmuję tu szeroką tematykę bliską każdej kobiecie, związaną z codziennym życiem, domem, zdrowiem, dziećmi, psychologią, podróżami i kulinariami. Poruszam również tematy związane z moimi pasjami i DIY. Pragnę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców przez różnorodność wpisów. Blog jest stale aktualizowany, posiada aktywne i często aktualizowane konta w mediach społecznościowych. Zależy mi na kontakcie bezpośrednim z czytelnikami. Obecnie odwiedza mnie koło 12 tys. UU miesięcznie i ta liczba stale rośnie, z czego się bardzo cieszę.

Stale też się uczę i rozwijam. Prowadzenie własnej strony to nie tylko przyjemność ale i praca nad sobą, tekstami i ciągły rozwój. Uczestniczyłam niedawno w Influencer Life w Poznaniu i See Bloggers w Łodzi. Uczestniczę również w licznych kursach i podnoszę swoje kwalifikacje, szczególnie związane z rękodziełem oraz wyrobem mydeł i kosmetyków.

Przy publikacjach artykułów sponsorowanych współpracuję z agencjami: 

jeśli są Państwo zainteresowani tą formą reklamy, polecam kontakt za pośrednictwem którejś z tych agencji. Ze względu na zakaz konkurencji, nie przyjmuję zleceń na reklamy od biur podróży dotyczących wyjazdów poza granicę Polski.

Przykładowe statystyki ruchu za 18.08-18.11.2019 r.

Przykładowe artykuły, które napisałam przy współpracy z reklamodawcami:

W sprawach umów, reklamy banerowej, barterową lub przeprowadzenia testów produktów i w innych nietypowych rozwiązaniach, zapraszam do kontaktu bezpośrednio z menadżerem serwisu: kontakt@kosapopatelni.pl, tel. 514183202.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Kasia.
kontakt@myslipotarganej.pl