Współpraca

Chętnie podejmę współpracę w zakresie:

  • przedruku gotowych materiałów
  • napisania i publikacji tekstu na wskazany temat
  • lokowania produktów w artykułach
  • testów i recenzji produktów
  • linków w istniejących treściach
  • publikacji reklamowych na mediach społecznościowych
  • organizacji konkursów

Myśli Potarganej to blog z ponad 2 letnim stażem, który stale się rozwija. Podejmuję tu szeroką tematykę bliską każdej kobiecie, związaną z codziennym życiem, domem, zdrowiem, dziećmi, psychologią, podróżami i kulinariami. Poruszam również tematy związane z moimi pasjami i DIY. Pragnę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców przez różnorodność wpisów. Blog jest stale aktualizowany, posiada aktywne i często aktualizowane konta w mediach społecznościowych. Zależy mi na kontakcie bezpośrednim z czytelnikami. Obecnie odwiedza mnie koło 40-60 tys. UU miesięcznie i ta liczba stale rośnie, z czego się bardzo cieszę.

Stale też się uczę i rozwijam. Prowadzenie własnej strony to nie tylko przyjemność ale i praca nad sobą, tekstami i ciągły rozwój. Uczestniczyłam niedawno w Influencer Life w Poznaniu i See Bloggers w Łodzi. Uczestniczę również w licznych kursach i podnoszę swoje kwalifikacje, szczególnie związane z rękodziełem oraz wyrobem mydeł i kosmetyków.

Przy publikacjach artykułów sponsorowanych współpracuję z agencjami: 

jeśli są Państwo zainteresowani tą formą reklamy, polecam kontakt za pośrednictwem którejś z tych agencji. Ze względu na zakaz konkurencji, nie przyjmuję zleceń na reklamy od biur podróży dotyczących wyjazdów poza granicę Polski.

Dokładne statystyki ruchu z Google Analytics udostępniam na życzenie. Na wszystkie usługi reklamowe w moim serwisie wystawiam faktury VAT.

Przykładowe artykuły, które napisałam przy współpracy z reklamodawcami:

Moja strona należy również do Grupy Medialnej Sfera Blogera. Dzięki temu dostępne są również rozwiązania kompleksowe i publikacja treści w kampaniach łączonych, na kilku stronach.

W sprawach umów, reklamy banerowej, barterową lub przeprowadzenia testów produktów i w innych nietypowych rozwiązaniach, zapraszam do kontaktu bezpośrednio z menadżerem serwisu: kontakt@kosapopatelni.pl, tel. 514 183 202.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy.
Kasia.
kontakt@myslipotarganej.pl