Współpraca

Chętnie podejmę współpracę w zakresie:

  • przygotowania recenzji i zdjęć produktów z kategorii: moda, uroda, zdrowie, gadżety technologiczne, mały sprzęt RTV/AGD,  lifestyle, podróże oraz kulinaria,
  • organizowania konkursów i promocji dla czytelników oraz udostępniania im kodów rabatowych,
  • tworzenia i publikacji tekstów reklamowych o tematyce związanej z moim blogiem.

Jest to młody blog, bo zaledwie z rocznym stażem, jednak prężnie się rozwija i mam ambicje oraz doświadczenie. Podejmuję tu szeroką tematykę bliska każdej kobiecie związaną z codziennym życiem, domem, zdrowiem, dziećmi, psychologią, podróżami i kulinariami. Poruszam również tamaty związane z moimi pasjami i DIY. Pragnę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców przez różnorodność wpisów. Blog jest stale aktualizowany, posiada konta w mediach społecznościowych, które stale rozwijam. Zależy mi na kontakcie bezpośrednim z czytelnikami. Obecnie odwiedza mnie koło 10 tys. nowych osób miesięcznie i ta liczba stale rośnie, z czego się bardzo cieszę.

Stale też się uczę i rozwijam, bo prowadzenie własnej strony to nie tylko przyjemność ale i praca nad sobą, tekstami i rozwój. Uczestniczyłam niedawno w Influencer Life w Poznaniu, a niedługo pojawię się również na See Bloggers w Łodzi. Jeśli możemy się tam spotkać i porozmawiać o wspólnej realizacji jakiegoś ciekawego projektu – to zapraszam.

W publikacjach artykułów współpracuję z agencjami: WhitePress, LinkHouse i REACHaBLOGGER – jeśli są Państwo zainteresowani tą formą współpracy, polecam kontakt za pośrednictwem, którejś z tych agencji.

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą reklamową barterową lub przeprowadzeniem testu produktów, zapraszam do kontaktu bezpośrednio na mój adres e-mail: kontakt@myslipotarganej.pl

Pozdrawiam – Kasia.