Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda czyli wszystko co wiąże się ze zdrowiem, aktywnym trybem życia, dietą, dbaniem o organizm i nasz wygląd.

Manicure żelowy – co to jest i na czym polega?

Czy Twoje paznokcie są łamliwe, kruche i szukasz sposobu na efektowny, ale łatwo dostępny manicure? W takim razie manicure żelowy to zdecydowanie opcja dla Ciebie.

Idzie wiosna – czas zadbać o figurę i kondycję

Chyba czas więc wziąć się za swoją kondycję. Wprawdzie śnieg dookoła i dopaduje jeszcze, ale ja coś tak w kościach czuję, że idzie wiosna, a z nią mniej warstw ubrania, za którymi można ukryć swoje oponki.

Woda utleniona jakiej nie znacie, czyli do czego może nam się woda utleniona przydać

Chyba w każdym domu znajdziemy wodę utlenioną. Stoi sobie na półeczce czekając na to, by się przydać do przemycia rany, czy otarcia. Taką ją znamy. Skromną i niepozorną. Tymczasem woda utleniona to prawdziwy skarb naszych apteczek. A ja jako poszukiwacz domowych skarbów, odkryję ten skarb dzisiaj przed Tobą.

Perfumy Dior – klasyka i elegancja dla wymagających

Perfumy Dior wywodzą się z paryskiego domu mody. Powstały jako odpowiedź na dopełnienie kreacji projektanta Christina Diora. Szczyt jego kariery przypada na lata zaraz po wojnie. To on starał się odbudować szyk i elegancję na ulicach zniszczonego Paryża. Postanowił przywrócić dawny blask stolicy mody przez podkreślenie kobiecych kształtów i postawienie na efekt glamour. Gorsety dla podkreślenia talii osy, rozkloszowane spódnice, halki – to znaki rozpoznawcze marki Dior. A co czyni rozpoznawalnymi perfumy Dior?

Wytuszowane rzęsy, a może mocna kreska eyelinerem? Oto 5 wciąż niezawodnych trendów makijażowych

W tworzeniu odpowiedniego make-upu specjaliści biorą pod uwagę urodę konkretnej osoby. Makijaż stanowi również formę wyrażenia własnej osobowości. Istnieją jednak powszechne rozwiązania, które chętnie są wykorzystywane w danym sezonie.

Pędzle do makijażu – jak wybrać?

Akcesoria kosmetyczne to podstawa profesjonalnie wykonanego makijażu. Najczęściej do nakładania kosmetyków wybierane są pędzle, dzięki którym wykonać można naturalnie wyglądający oraz długotrwały makijaż.

Jeśli jesteś rodzicem dziecka niepełnosprawnego Fundacja Miej Serce zachęca do założenia subkonta dla swojego dziecka

Główną misją Fundacji Miej Serce z Rybnika jest pomaganie dzieciom niepełnosprawnym, dla których los nie był łaskawy i codziennie muszą się zmagać z wieloma przeszkodami w drodze do zdrowia czy lepszego jutra.

Co warto wiedzieć na temat lasera wysokoenergetycznego

Laser wysokoenergetyczny to bardzo nowoczesne urządzenie. Jest ono stosowane w przypadku występowania różnych schorzeń, od tych mniej poważnych po te bardziej zaawansowane.

O profesji onkologa dziecięcego

Onkolog dziecięcy odpowiedzialny jest za diagnozowanie i leczenie takich schorzeń jak niedokrwistość, małopłytkowość, leukopenia, neutropenia, choroby hematologiczne, nowotwory złośliwe oraz różne choroby wieku dziecięcego. Za co jeszcze odpowiada onkolog dziecięcy?