Myśli Potarganej

Co dać dziecku w prezencie? Wózek dla lalek, baza Psi Patrol i inne pomysły na upominek

Wybór prezentu dla dziecka nie należy do najłatwiejszych zadań. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów zabawek, które rozwijają kreatywność najmłodszych oraz uczą ich podstaw przyszłego życia w społeczeństwie. Co wybrać na upominek z okazji świąt lub urodzin, aby był on nie tylko przyjemny, ale również pożyteczny?

--- R E K L A M A ---

Szczery uśmiech na twarzy dziecka na widok wymarzonego prezentu jest powodem, dla którego tak bardzo uwielbiamy obdarowywać najmłodszych. Maluchy nie zawsze mają sprecyzowane wymagania dotyczące upominku. W takim przypadku musimy sami wybrać najlepszy prezent dla dziecka. W sklepach dostępnych jest wiele, przeróżnych zabawek. Wózek dla lalek, klocki, lalka czy samochód to tylko niektóre z opcji, jakie możesz wybrać na upominek. Zapoznaj się z artykułem i zainspiruj się do zakupu prezentu dla dziecka.

Wózek dla lalek jako prezent nie tylko dla dziewczynki

Niemal każda dorosła kobieta, jako mała dziewczynka, posiadała w swojej kolekcji zabawek wózek dla lalek. Opiekowanie się zabawkowym bobasem było odzwierciedleniem tego, jak mamy zajmują się swoimi małymi dziećmi. Zabawa w dom rozwija u dzieci opiekuńczość, czułość, poczucie odpowiedzialności za członków rodziny i empatię. Lata tradycji i przyzwyczajeń, w których to kobiety sprawowały opiekę nad domem, sprawiły, że posiadanie wózka dla lalek przypisywane było tylko dziewczynkom.

Obecnie ta sytuacja ulega zmianie i na rynku dostępnych jest wiele wózków dla lalek, które są dedykowane obydwu płciom. Dzięki temu nie tylko dziewczynki, ale również chłopcy mogą rozwijać u siebie wcześniej wspomniane cechy, co może sprawić, że w przyszłości będą bardziej angażować się w bycie opiekuńczymi ojcami oraz zmniejszy szansę na wystąpienie u nich problemów w okazywaniu swoich uczuć lub emocji.

Baza Psi Patrol – idealny prezent dla fanów czworonożnych bohaterów

Psi Patrol od lat utrzymuje się na szczycie popularności. Niewiele jest dzieci, które nie śledziłyby przygód Chase’a i jego paczki przyjaciół. Wsklepach znajdziesz mnóstwo przyborów szkolnych, gadżetów, ubrań dla dzieci i zabawek z wizerunkiem tych przyjaznych czworonogów. Jeżeli maluch, którego chcesz obdarować, należy do wielbicieli tych dzielnych psiaków, to baza Psi Patrol będzie strzałem w dziesiątkę!

Wieża strażnicza – Mighty Lookout Tower, to niesamowita porcja dobrej zabawy. Dzięki niej dziecko może wcielać się w swoje ulubione postaci i odgrywać ich przygody. Taka zabawka pobudza kreatywność oraz rozwija wyobraźnię, a efekty świetlne i dźwiękowe, które posiada, nadają zabawie jeszcze więcej realizmu.

Drewniane klocki – prosty sposób na zabawę

Zabawa klockami może wciągnąć na długie godziny zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów. Ta nieskomplikowana zabawka w niewyobrażalny sposób pobudza kreatywność dziecka i pozwala mu tworzyć nieskończoną liczbę różnych, wymyślnych budowli. Drewniane klocki umożliwiają skonstruowanie miasta, zamku lub innych budynków, a po ich zburzeniu zabawa może trwać w najlepsze!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj z Thermomix

Sprawdź jakie gotowanie
może być łatwe, szybkie
i przyjemne

— REKLAMA —
logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Myśli Potarganej to oficjalny przedstawiciel Thermomix. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu marki Vorwerk.

© 2018-2023 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.

Inne nasze strony – Kosą po patelniCztery łapy BudyniaTwojeCentrum.pl