Co dać dziecku w prezencie? Wózek dla lalek, baza Psi Patrol i inne pomysły na upominek

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Wybór prezentu dla dziecka nie należy do najłatwiejszych zadań. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów zabawek, które rozwijają kreatywność najmłodszych oraz uczą ich podstaw przyszłego życia w społeczeństwie. Co wybrać na upominek z okazji świąt lub urodzin, aby był on nie tylko przyjemny, ale również pożyteczny?

Szczery uśmiech na twarzy dziecka na widok wymarzonego prezentu jest powodem, dla którego tak bardzo uwielbiamy obdarowywać najmłodszych. Maluchy nie zawsze mają sprecyzowane wymagania dotyczące upominku. W takim przypadku musimy sami wybrać najlepszy prezent dla dziecka. W sklepach dostępnych jest wiele, przeróżnych zabawek. Wózek dla lalek, klocki, lalka czy samochód to tylko niektóre z opcji, jakie możesz wybrać na upominek. Zapoznaj się z artykułem i zainspiruj się do zakupu prezentu dla dziecka.

Wózek dla lalek jako prezent nie tylko dla dziewczynki

Niemal każda dorosła kobieta, jako mała dziewczynka, posiadała w swojej kolekcji zabawek wózek dla lalek. Opiekowanie się zabawkowym bobasem było odzwierciedleniem tego, jak mamy zajmują się swoimi małymi dziećmi. Zabawa w dom rozwija u dzieci opiekuńczość, czułość, poczucie odpowiedzialności za członków rodziny i empatię. Lata tradycji i przyzwyczajeń, w których to kobiety sprawowały opiekę nad domem, sprawiły, że posiadanie wózka dla lalek przypisywane było tylko dziewczynkom.

Obecnie ta sytuacja ulega zmianie i na rynku dostępnych jest wiele wózków dla lalek, które są dedykowane obydwu płciom. Dzięki temu nie tylko dziewczynki, ale również chłopcy mogą rozwijać u siebie wcześniej wspomniane cechy, co może sprawić, że w przyszłości będą bardziej angażować się w bycie opiekuńczymi ojcami oraz zmniejszy szansę na wystąpienie u nich problemów w okazywaniu swoich uczuć lub emocji.

Baza Psi Patrol – idealny prezent dla fanów czworonożnych bohaterów

Psi Patrol od lat utrzymuje się na szczycie popularności. Niewiele jest dzieci, które nie śledziłyby przygód Chase’a i jego paczki przyjaciół. Wsklepach znajdziesz mnóstwo przyborów szkolnych, gadżetów, ubrań dla dzieci i zabawek z wizerunkiem tych przyjaznych czworonogów. Jeżeli maluch, którego chcesz obdarować, należy do wielbicieli tych dzielnych psiaków, to baza Psi Patrol będzie strzałem w dziesiątkę!

Wieża strażnicza – Mighty Lookout Tower, to niesamowita porcja dobrej zabawy. Dzięki niej dziecko może wcielać się w swoje ulubione postaci i odgrywać ich przygody. Taka zabawka pobudza kreatywność oraz rozwija wyobraźnię, a efekty świetlne i dźwiękowe, które posiada, nadają zabawie jeszcze więcej realizmu.

Drewniane klocki – prosty sposób na zabawę

Zabawa klockami może wciągnąć na długie godziny zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów. Ta nieskomplikowana zabawka w niewyobrażalny sposób pobudza kreatywność dziecka i pozwala mu tworzyć nieskończoną liczbę różnych, wymyślnych budowli. Drewniane klocki umożliwiają skonstruowanie miasta, zamku lub innych budynków, a po ich zburzeniu zabawa może trwać w najlepsze!

--- R E K L A M A ---
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także