Co oferuje marka Neonail i dlaczego warto sięgnąć po jej produkty?

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Zadbane paznokcie oraz dłonie to jeden ze sposobów na to, aby w sposób naprawdę znaczący zwiększyć pewność siebie. Jedną z marek oferujących szeroką paletę produktów, które to umożliwiają jest Neonail. Sprawdźmy, czym dokładnie charakteryzują się jej preparaty oraz kiedy warto po nie sięgnąć. Serdecznie zachęcamy do lektury oraz poznania szczegółowych informacji na temat samej marki i gamy produktów, które ona oferuje.

Jaka jest misja marki Neonail?

Firma Neonail to ekspert, jeśli chodzi o ofertę produktów przeznaczonych do stylizowania oraz dbania o paznokcie. Jej misją jest pomoc klientom chcącym zadbać o ten aspekt swojego wyglądu, a wszystko to przy użyciu wysokiej jakości preparatów, które wykorzystuje się w gabinetach kosmetycznych, ośrodkach SPA, a także w innych placówkach oferujących usługi pielęgnacyjne. Można oczywiście wykorzystywać je również na własny użytek, także dzięki temu, że producent założył sobie za cel łatwość ich aplikacji oraz stosowania. Są one dodatkowo dostępne w przystępnych cenach, ale bez rezygnacji z wysokiej jakości.

Jakie produkty dostępne są w gamie Neonail?

Dbanie o paznokcie rozpoczyna się oczywiście od usunięcia zbędnych skórek oraz nadania płytce pożądanego kształtu. Stąd też w ofercie Neonail można znaleźć pilniki do paznokci o różnej gradacji oraz patyczki do usuwania skórek, dzięki którym przygotowanie do manicure lub pedicure jest łatwiejsze.

Neonail specjalizuje się jednak przede wszystkim w szerokiej ofercie preparatów do wykonania paznokci hybrydowych. Są to oczywiście nie tylko lakiery, ale również cleanery, bazy oraz top coaty, dzięki którym taki manicure można wykonać od początku do samego końca, dbając o każdy etap tego procesu.

Same lakiery to natomiast bardzo szeroka oferta produktów, obejmująca wiele odcieni i barw, spełniających potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dzięki nim można wykonać finezyjny manicure hybrydowy, który pozwala cieszyć się pięknymi paznokciami przez kilka tygodni, bez konieczności ich poprawiania.

Neonail to jednak oczywiście również preparaty, dzięki którym można usunąć hybrydy. Są one skuteczne i efektywne w zakresie działania, dlatego korzystają z nich również profesjonaliści prowadzący własne gabinety manicure oraz pedicure.

Ostatnia kategoria to produkty do pielęgnacji, pomagające odżywić płytkę paznokcia po hybrydach. To przede wszystkim serum, a także oliwki witaminowe do paznokci i skórek. Warto po nie sięgać po zdjęciu hybryd, aby paznokcie były lepiej wypielęgnowane i przygotowane do ponownego nałożenia hybryd.

Gdzie dokładnie można kupić produkty Neonail?

W praktyce Neonail to duża oraz uznana marka, dlatego też jej produkty można znaleźć w wielu sklepach, w tym w drogeriach online oraz stacjonarnych. Dostępne są także na stronie internetowej producenta, na której często zamawiają je profesjonaliści. Natomiast na własny użytek najlepiej kupować je w drogeriach. Najczęściej bowiem klienci indywidualni kupują nie tylko lakiery, ale również inne kosmetyki, które można oczywiście znaleźć w drogeriach.

Jak widać Neonail to specjalista w swoim fachu, czyli w produktach do pielęgnacji paznokci oraz robienia na nich modnych i niezwykle trwałych hybryd. Specjalizację tę podkreśla fakt, że produkty tej marki wybierają również profesjonaliści, czyli osoby zajmujące się manicure oraz pedicure. Ich cena jednak sprawia, że właściwie może po nie sięgnąć każdy z nas. Pozwalają one bowiem również na samodzielne robienie manicure, co w dłuższym okresie może wiązać się z oszczędnościami.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także