Dlaczego warto mieć abonament w parze?

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Szukacie ciekawej oferty abonamentu? Zajrzyjcie do nju mobile – oferta dla dwojga to świetny sposób na zebranie oszczędności! Dostosujcie plan do własnych potrzeb i cieszcie się nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami gdziekolwiek jesteście. W nju abonament dla dwojga się opłaca – sprawdźcie sami!

Abonament dla dwóch osób w nju

Jeżeli szukacie ciekawej oferty abonamentu, ale męczą Was sztywne reguły długoterminowych umów, dołączcie do nju mobile! Jak to zrobić? Wystarczy, że jedno z Was utworzy nowy numer telefonu lub przeniesie dotychczasowy, dobierze dodatkową kartę i gotowe! Od teraz możecie cieszyć się swobodą i dostosowywać plan tak, jak chcecie – bez ograniczeń!

W nju wszystko zależy od Was – oferta dla dwojga to elastyczny sposób na nielimitowane rozmowy z najbliższymi! Wykorzystaliście cały zapas GB internetu? Wystarczy, że aktywujecie pakiet z dodatkowymi gigabajtami. A może potrzebujecie kolejnej karty SIM z nowym numerem telefonu? W nju wszystko jest możliwe – do Waszego duetu może dołączyć jeszcze jedna osoba.

Chcecie dowiedzieć się więcej o nju mobile i ofercie dla dwojga? Sprawdźcie: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi

Nju mobile – oferta dla dwojga, która się opłaca

W nju macie gwarancję stałych, niskich cen, a także umowę na czas nieokreślony z elastycznymi warunkami. Oto kilka innych powodów, dlaczego warto skorzystać w nju z abonamentu dla dwojga:

  1. Ekstra gigabajty dla lojalnych klientów

Im dłużej będziecie w nju, tym więcej zyskacie! Jeżeli wybraliście abonament dla dwóch osób i korzystacie z oferty już 6 miesięcy, liczba dostępnych gigabajtów zwiększy się… dwukrotnie! Usługa „im dłużej, tym lepiej” mnoży ilość GB, które dzielicie między sobą – po roku 2,5 razy, a po 2 latach aż trzykrotnie! Dzięki temu możecie otrzymać, w zależności od wybranej oferty, nawet do 150 GB internetu do podziału!

  1. Nie tylko nielimitowane rozmowy w abonamencie dla dwojga

Jeżeli nie przepadacie za rozmowami telefonicznymi, a jedyną formą kontaktu z rodziną i znajomymi są wiadomości tekstowe, mamy dla Was dobrą wiadomość. Decydując się na abonament dla dwojga w nju macie możliwość wysyłania w Polsce nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów, do kogokolwiek chcecie. Wystarczy, że wybierzecie jedną z trzech dostępnych ofert!

  1. Długi okres wypowiedzenia? Nie w nju!

Swoboda, jaką daje nju, nie dotyczy jedynie oferty i możliwości poszerzania jej zgodnie z pojawiającymi się potrzebami. Jeżeli zdecydujecie się zrezygnować z nju mobile, obowiązuje Was krótki czas wypowiedzenia, który wynosi jedynie jeden okres rozliczeniowy. Jednak pamiętajcie o tym, że im dłużej jesteście w nju, tym więcej zyskujecie!

  1. Drugi numer za jedyne 9 złotych

Dzięki temu, że jedno z Was dołączy do nju, opłata za drugą kartę wyniesie jedynie 9 złotych/msc. Obniżcie rachunek nawet do 19 złotych za osobę, otrzymajcie wspólne rozliczenie za ostatni miesiąc i cieszcie się z elastycznej oferty.

  1. Korzystajcie z nju w Unii Europejskiej jak w kraju

Lubicie podróżować? Decydując się na nju, wszystkie rozmowy, SMS-y i MMS-y są bez limitu – wystarczy, że będziecie znajdować się na terenie Unii Europejskiej. Ilość dostępnych GB zostanie dostosowana w zależności od oferty, którą wybraliście, podobnie jak wykupiony dodatkowy pakiet internetu. Zwiedzajcie, wysyłajcie wiadomości, dzwońcie bez ograniczeń i sprawdzajcie social media, kiedy tylko chcecie!

  1. Pakiet 9 GB za 9 złotych

Będąc w nju, to Wy decydujecie, ile zużyjecie internetu. Jeżeli skończą się Wam gigabajty, potrzebne do dokończenia zakupów online lub przesłania ważnej wiadomości e-mail – bez obaw! Osoba z numerem głównym może aktywować dodatkowe 9 GB za jedyne 9 złotych. Należy pamiętać o tym, że w jednym okresie rozliczeniowym pakiet może być włączony maksymalnie 15 razy, a należność zostanie zsumowana na koniec miesiąca.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także