Dlaczego warto wybrać depilację laserową?

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Depilacja laserowa to jedna z najlepszych metod na skuteczne pozbycie się zbędnego owłosienia z wybranych okolic ciała i niewątpliwie najwygodniejsza z nich. To jednocześnie bardzo trwały sposób, który doceniło już wielu konsumentów na całym świecie. Dzięki temu można cieszyć się piękną, ale i gładką skórą przez długi czas! Tylko profesjonalny gabinet kosmetyczny to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Dlatego przekonaj się, dlaczego warto wybrać depilację laserową?

  1. Depilacja laserowa – cena, a także zalety i wady
  2. Jak drogie są zabiegi depilacji laserowej?

Depilacja laserowa – cena, a także zalety i wady

Niejedna kobieta marzy o gładkich nogach, które nie wymagają codziennej depilacji. W ofercie profesjonalnych gabinetów coraz częściej można znaleźć sprawdzone metody, pozwalające pozbyć się zbędnego owłosienia. Jedną z nich jest z pewnością depilacja laserowa cena posiadająca zarówno wady, jak i zalety. Zdecydowanie warto je poznać, nim podejmie się decyzję o zabiegu. Specjalista wykonujący zabieg dobiera zawsze indywidualnie parametry urządzenia – bezpiecznego lasera, jak moc i czas trwania impulsu. Dzięki temu metodę tą można określić jako bardzo skuteczną i trwałą, która widoczna jest po cyklu wykonanych zabiegów. Dla uzyskania pożądanego efektu, czyli gładkiej skóry konieczne jest powtarzanie zabiegu raz w roku.

Należy zauważyć również, że im jaśniejsza karnacja i ciemniejsze włosy tym efekty są znacznie szybciej widoczne. A sam zabieg jest skuteczniejszy. Proponowana metoda pozwala poczuć się komfortowo, ponieważ można zapomnieć o konieczności wykonywania depilacji w domu. Spontaniczny wyjazd, wyjście na basen czy wiele innych okoliczności – od dziś możesz poczuć pewność siebie. Twoje nogi zawsze będą już gładkie, bez zbędnego owłosienia. Jedynym minusem może okazać się czasem pojawiający się ból w trakcie pracy lasera. Jest to jednak bardzo indywidualna kwestia, która dodatkowo uzależniona jest od miejsca usuwania owłosienia.

Jak drogie są zabiegi depilacji laserowej?

Depilacja laserowa cena jest z pewnością przystępna, biorąc pod uwagę zalety trwałego usunięcia zbędnego owłosienia. Zbędne owłosienia można usunąć prawie z każdej okolicy ciała, mianowicie: rąk, dłoni, pośladków, pleców, ud, okolicy bikini, pach, twarzy, klatki piersiowej i wielu innych. Przed każdym zabiegiem, jak i epilacją warto udać się na konsultację. W jej trakcie zostaną ustalone wszystkie szczegóły, a także zweryfikowane zostaną wszelkie przeciwwskazania do wykonania depilacji laserowej. 

--- R E K L A M A ---
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Słodko Słodka

Ja raczej nie mogłabym stosować depilacji laserowej szczególnie na nogach, strasznie pękają mi naczynka od ostatniego poronienia, także muszę dzielnie walczyć z maszynką niestety.

Kasia Potargana

No tak, przy pękających naczynkach, rzeczywiście depilacja laserowa nie jest wskazana

monia

Moim zdaniem depilacja laserowa to super zabieg. Pozbyłam się podrażnień po goleniu i ciągle wrastających włosków. Szczerze polecam! Na depilację wybrałam się do salonu Laser Delux z polecenia koleżanki i nie żąłuję

Kasia Potargana

Też uważam depilację laserową za super wynalazek 🙂

Zobacz także