Myśli Potarganej

Drewniane zawieszki do smoczków – praktyczny gadżet

Smoczek to jeden z najulubieńszych gadżetów malucha, trudno się z nim rozstać. Niemowlę uspokaja się, gdy realizuje odruch ssania, dlatego rodzice nie mogą sobie wyobrazić wyjścia z domu bez tego elementu ekwipunku dla niemowlaka. Wszystkie akcesoria dziecięce z wielką łatwością zamieniają się w niemowlęcych rękach w zabawki. Smoczek nie należy tu do wyjątków. Dziecko chętnie będzie nim potrząsać, rzucać – dlatego bardzo praktyczne będzie zastosowanie zawieszki.

--- R E K L A M A ---

Zawieszki do smoczków i gryzaków z naturalnego materiału

W internetowym sklepie możesz zamówić zawieszki do smoczków a także do gryzaków. Będą one spersonalizowane, gdyż z łatwością możesz zlecić wykonanie zawieszki z imieniem Twojego dziecka. Będzie ona wykonana kolorowych drewnianych elementów, zespolonych ze sobą w bezpieczny i trwały sposób. Zawieszka będzie pełnić bardzo przydatną funkcję – dzięki niej smoczek nie będzie gubiony, dziecko nie będzie go wyrzucało z wózka. Dzięki temu ten ważny gadżet niemowlęcy nie będzie mieć kontaktu z brudnym chodnikiem, czy podłogą. Dlatego stosowanie zawieszek ma bardzo dużo zalet: pomaga utrzymać higienę, zapobiega gubieniu przez dziecko jego ulubionych akcesoriów, zawieszka jest też dodatkowym elementem do zabawy i w stymulujący sposób zajmuje dziecko.

Ułatwia życie rodzicom, uprzyjemnia zabawę – zawieszka do gryzaka i smoczka

Zawieszka z drewnianych elementów stanie się kolejnym interesującym gadżetem do zabawy. Będzie ona dla dziecka źródłem bodźców dotykowych, dźwiękowych, a także kolorystycznych, więc dziecko będzie mogło w pozytywny sposób stymulować swoje zmysły i rozwijać się. Materiał jest przyjazny, gdyż jest to drewno: ozdoba jest atrakcyjna, ale nie krzykliwa, jak to bywa w przypadku niektórych plastykowych gadżetów dla maluchów. Dzięki temu dziecko szybko pozna przyjemność, płynącą z kontaktu z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno. Gryzak czy smoczek nie będzie się już poniewierać po podłodze – rodzic nie będzie musiał go szukać, ani też poświęcać później czasu na jego czyszczenie.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Słodko Słodka

Jakie śliczne te zawieszki, polecę sąsiadce dla małej wnusi 🙂Ja ten etap macierzyństwa mam już za sobą, syn za chwilę będzie oglądał się za dziewczynami, dawno już zapomnieliśmy o smoczkach i gryzakach😉

Kasia Potargana

czyli masz ten etap przed sobą, tylko winnej roli ha ha!

szpileczkiibabeczki

Umojego Krzysia sprawdziły się takie zawieszki 😉

Gotuj z Thermomix

Sprawdź jakie gotowanie
może być łatwe, szybkie
i przyjemne

— REKLAMA —
logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Myśli Potarganej to oficjalny przedstawiciel Thermomix. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu marki Vorwerk.

© 2018-2023 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.

Inne nasze strony – Kosą po patelniCztery łapy BudyniaTwojeCentrum.pl