Drewniane zawieszki do smoczków – praktyczny gadżet

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Smoczek to jeden z najulubieńszych gadżetów malucha, trudno się z nim rozstać. Niemowlę uspokaja się, gdy realizuje odruch ssania, dlatego rodzice nie mogą sobie wyobrazić wyjścia z domu bez tego elementu ekwipunku dla niemowlaka. Wszystkie akcesoria dziecięce z wielką łatwością zamieniają się w niemowlęcych rękach w zabawki. Smoczek nie należy tu do wyjątków. Dziecko chętnie będzie nim potrząsać, rzucać – dlatego bardzo praktyczne będzie zastosowanie zawieszki.

Zawieszki do smoczków i gryzaków z naturalnego materiału

W internetowym sklepie możesz zamówić zawieszki do smoczków a także do gryzaków. Będą one spersonalizowane, gdyż z łatwością możesz zlecić wykonanie zawieszki z imieniem Twojego dziecka. Będzie ona wykonana kolorowych drewnianych elementów, zespolonych ze sobą w bezpieczny i trwały sposób. Zawieszka będzie pełnić bardzo przydatną funkcję – dzięki niej smoczek nie będzie gubiony, dziecko nie będzie go wyrzucało z wózka. Dzięki temu ten ważny gadżet niemowlęcy nie będzie mieć kontaktu z brudnym chodnikiem, czy podłogą. Dlatego stosowanie zawieszek ma bardzo dużo zalet: pomaga utrzymać higienę, zapobiega gubieniu przez dziecko jego ulubionych akcesoriów, zawieszka jest też dodatkowym elementem do zabawy i w stymulujący sposób zajmuje dziecko.

Ułatwia życie rodzicom, uprzyjemnia zabawę – zawieszka do gryzaka i smoczka

Zawieszka z drewnianych elementów stanie się kolejnym interesującym gadżetem do zabawy. Będzie ona dla dziecka źródłem bodźców dotykowych, dźwiękowych, a także kolorystycznych, więc dziecko będzie mogło w pozytywny sposób stymulować swoje zmysły i rozwijać się. Materiał jest przyjazny, gdyż jest to drewno: ozdoba jest atrakcyjna, ale nie krzykliwa, jak to bywa w przypadku niektórych plastykowych gadżetów dla maluchów. Dzięki temu dziecko szybko pozna przyjemność, płynącą z kontaktu z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno. Gryzak czy smoczek nie będzie się już poniewierać po podłodze – rodzic nie będzie musiał go szukać, ani też poświęcać później czasu na jego czyszczenie.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także