Gdzie bezpiecznie kupić tanio oryginalne perfumy?

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Perfumy to bez wątpienia jedne z najdroższych kosmetyków, które kupujemy. Cieszą się one dużym zainteresowaniem. Kupujemy je nie tylko dla siebie, ale także na prezenty.  Niestety oryginalne perfumy nie należą do najtańszych.  Nawet za mały flakon pachnidła od marki Dior, Versace, Chanel czy Tom Ford trzeba zapłacić kilkaset złotych. Okazuje się jednak, że istnieją sposoby, aby znaleźć ulubioną kompozycję za niewielkie pieniądze. Gdzie kupić oryginalne, ale tanie perfumy?

Jak bezpiecznie kupować tanie perfumy?

Tanich perfum warto szukać przede wszystkim w Internecie. Korzystając z zakupów online, można liczyć na duże obniżki. Te pojawiają się głównie w okresie posezonowych wyprzedaży, a także z okazji takich wydarzeń jak Black Friday czy Cyber Monday. W ich trakcie obniżki potrafią sięgać nawet 60-70%. Tutaj trzeba jednak zaznaczyć, że zbyt duża obniżka ceny jest powodem do niepokoju. Może to oznaczać, że tanie perfumy wcale nie są tymi oryginalnymi. Jeśli chce się mieć pewność, że nie zostanie się oszukanym, trzeba zakupy zrobić, kierując się zasadami bezpieczeństwa. Mówią one, aby:

• Za każdym razem sprawdzać opinie na temat sklepu w Internecie.

• Nie podejmować decyzji o zakupie na podstawie impulsu.

• Zachować czujność w razie znalezienia okazji za pół ceny.

• Kupować w polecanych perfumeriach internetowych.

Gdzie kupić oryginalne i tanie perfumy?

Oryginalne, tanie perfumy dostępne są przede wszystkim w dobrych perfumeriach internetowych. Ceny niższe niż w stacjonarnych sklepach wynikają z tego, że perfumerie online nie muszą ponosić kosztów utrzymywania sklepów stacjonarnych, pracowników, urządzania witryn itp. Sklepy z perfumami online proponują niższe ceny nie tylko topowych marek takich jak Dior czy Chanel, ale także i perfum mniej znanych firm np. Jean Marc, Chat D’or, Ometa czy Lazell. Korzystając z tych propozycji, perfumy można kupić nawet poniżej 50 złotych.  Cenę perfum można też obniżyć, korzystając z organizowanych promocji, wyprzedaży i ofert specjalnych. Możliwości zakupu tanich perfum online nie brakuje.

Drugą opcją na tanie zakupy jest skorzystanie z bezpośredniej strony producenta. Wiele firm produkujących perfumy pozwala na zakupienie pachnidła bezpośrednio od nich. Decydując się na takie zakupy, można liczyć na to, że nie zapłaci się, chociażby prowizji. Trzeba się jednak pamiętać o tym, że firmowe sklepy będą proponować perfumy tylko jednej marki. Jeśli więc chce się kupić produkty kilku firm, trzeba będzie pokryć kilka razy koszty przesyłki.

Na tanie zakupy perfumowe wybrać można się również na platformy sprzedażowe. Tu jednak trzeba być ostrożnym. Nie wszyscy sprzedawcy są uczciwi. Niektórzy chcą zachęcić do zakupów, proponują oryginalne perfumy w niskich cenach. Po bliższym przyjrzeniu się można jednak zauważyć, że te tanie perfumy niewiele mają wspólnego z oryginalnymi pachnidłami. Są one zwykłymi podróbkami lub zamiennikami. Chcąc korzystać z ofert platform sprzedażowych, warto więc znaleźć zaufanego sprzedawcę z dużą ilością pozytywnych opinii.  

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także