Gdzie zadbać o skórę? W domu czy w salonie kosmetycznym?

Kasia Potargana
A+A-
Reset

Pierwsze objawu starzenia się, przemęczeni, nie najlepsza dieta, przepracowanie i brak snu – to wszystko najszybciej objawia się na skórze. Każda bez wyjątku kobieta chce jak najdłużej zachować młodość i doskonały wygląd.

W tym celu stosują diety, kosmetyki, odwiedzają kosmetyczki i salony medycyny estetycznej. Czy zawsze tego typu zabiegi są skuteczne ? Niestety nie, najważniejsza jest ich jakość, systematyczność i połączenie ze zdrowym trybem życia. W drogeriach i marketach, w telewizji i w internecie atakują reklamy z pięknymi modelkami. Przekaz jest prosty – kup nasz produkt, a będziesz tak piękna jak one. W praktyce nie wygląda to tak łatwo. Kosmetyki poprawiające wygląd natychmiast po prostu nie istnieję. Cudowny krem lub szampon nie zmieni nas w gwiazdę ekranu na godzinę przed randką lub przyjęciem. Jedyna skuteczna metoda to profesjonalna pielęgnacja skóry, która wcale nie oznacza przesiadywania w salonie piękności kilka razy w tygodniu.

Co to oznacza profesjonalna pielęgnacja skóry?

Żeby prawidłowo zadbać o skórę należy przede wszystkim skonsultować się ze specjalistą, lub w razie braku czasu dokładnie przeanalizować typ swojej skóry i zastanowić się jakie są największe problemy. Po drugie należy używać profesjonalnych kosmetyków. Kosmetyki oferowane przez bandi.pl różnią się od popularnych marek z marketów przede wszystkim ilością aktywnych substancji i starannie dobranym składem. Bandi.pl posiada własne laboratoria, gdzie powstają kosmetyki, których skład opiera się na naturalnych składnikach. Oprócz tego na stronie bandi.pl znajduje się specjalna aplikacja, która po wprowadzeniu danych pomoże dobrać zestaw do profesjonalnej pielęgnacji skóry. W razie wątpliwości klientki mogą zwrócić się bezpośrednio z pytaniami do kosmetologa z bandi.pl. Dobierze on właściwą dla rodzaju skóry i indywidualnych problemów linię kosmetyków.

Profesjonalna pielęgnacja skóry w domu

Powinna być kontynuacją tej rozpoczętej w salonie kosmetycznym. Dobry kosmetolog oprócz przeprowadzenia zabiegu lub całej serii zabiegów powinien zaproponować zestaw kosmetyków, który uzupełni i pozwoli jak najdłużej zachować ich efekt. Profesjonalne kosmetyki do stosowaniu w domu powinny być używane zawsze zgodnie ze wskazówkami fachowca i bardzo systematycznie. Profesjonalne kosmetyki działają skutecznie, ale na pewno nie powodują tak zwanego efektu wow, ale w połączeniu z prawidłową dietą i zdrowym trybem życia rezultaty mogą być naprawdę doskonałe !

--- R E K L A M A ---
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także