Myśli Potarganej

Jak szybko i łatwo znaleźć fachowca w tych czasach?

Jak szybko i łatwo znaleźć fachowca w tych czasach? – Pewnie nie jedna z nas się zastanawia. I to jeszcze takiego, co nie dość, że zrobi dobrze swoją robotę, to jeszcze nie oszuka i nie zedrze. Niewykonalne – powiadasz? Wszyscy fachowcy wyjechali zarabiać w Euro? Niekoniecznie.

--- R E K L A M A ---

Mój dom już mocno wymaga remontu. Zaczęłam się więc zastanawiać, gdzie znajdę takiego gościa, któremu nie będę musiała patrzeć na ręce i udawać, że się znam, bo się nie znam, ale on o tym przecież nie wie. To jak będę udawała, że się znam i patrzyła mu na te ręce, to może zrobi, co do niego należy i to na czas? Tylko ja nie mam czasu, żeby go pilnować, bo wolę wykorzystać ten czas na zarobienie kasy na jego czas poświęcony moim płytkom, czy ścianom.

Popytałam po znajomych, bo taka forma znalezienia fachowca wydała mi się najbardziej sprawdzona. Podzwoniłam do tych „sprawdzonych” fachowców. Jednakże albo nie mieli terminów, albo podawali takie stawki, że musiałabym na dwa etaty pracować, żeby tym cenom podołać. I nie udało się znaleźć nikogo. Klops.

Ponieważ nie należę do tych, co się łatwo poddają, zaczęłam grzebać w sieci (błogosławiony Ty wynalazku Internecie) z przekonaniem, że musi się jakiś sposób na znalezienie speca od remontów znaleźć – i znalazłam.

Rozwiązanie, które mnie wyratowało z kłopotu nazywa się Fixly.pl. Dzięki niemu można na prawdę szybko znaleźć specjalistę w konkretnym fachu. Jest to rodzaj serwisu internetowego, na którym możesz zadać pytanie o daną usługę, a fachowcy sami (!) zgłaszają się do Ciebie. Rozumiesz? Sami! Nie musisz szukać, pytać, kombinować. Wystarczy wybrać kategorię (np. remont mieszkania) i zakres prac, a następnie odpowiedzieć na kilka doprecyzowujących twoje oczekiwania pytań, a w ciągu kilku minut zaczną spływać pierwsze zgłoszenia! Czy to nie jest extra?!

W czasie wypełniania formularza, podajesz między innymi lokalizację w jakiej będzie wykonywana usługa. Może się więc zdarzyć, że tym długo szukanym na 1000 innych sposobów fachowcem jest pan Józek, miły sąsiad z klatki obok. Czy to nie fajnie się tak wspierać po sąsiedzku?

Do tego nieodłącznym elementem serwisu i kontaktu ze specami, jest system oceniania i komentowania. Użytkownicy są zobowiązani do wystawiania komentarzy. Dzięki temu wiesz, co o danym fachmanie myślą inni, czy byli zadowoleni itd. Nie musisz się więc martwić, czy dobrze i solidnie wykonuje Swoja pracę i czy to nie jakiś oszust. Robisz casting (fajnie co?), wybierasz z kilku ofert, tę która Ci najbardziej odpowiada i to Ty jesteś Panią sytuacji.

Właśnie jestem na etapie rozpatrywania ofert płytkarzy, ponieważ mój ganek woła o pomstę do Nieba. I myślę, że już niedługo będę mogła pochwalić się nowym wejściem do swojego domu.

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ola

Takiego właśnie artykułu potrzebowałam, już wiem gdzie znaleźć kogoś do naprawy mojego zlewu. Dziękuję 😊

Kosą po patelni

Korzystałem i całkiem fajnie to działa, polecam bo wybór jest lepszy o wiele od strzelania w ciemno telefonem.

Martyna

Bardzo pomocne okazują się w tym wypadku portale ogłoszeniowe, które zrzeszają wielu fachowców z różnych dziedzin. Dzięki takiemu rozwiązaniu można znacznie szybciej i sprawniej trafić na rzetelnego wykonawcę.

Gotuj z Thermomix

Sprawdź jakie gotowanie
może być łatwe, szybkie
i przyjemne

— REKLAMA —
logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Myśli Potarganej to oficjalny przedstawiciel Thermomix. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu marki Vorwerk.

© 2018-2023 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.

Inne nasze strony – Kosą po patelniCztery łapy BudyniaTwojeCentrum.pl