Jak zostać przedstawicielem Thermomix

Kasia Potargana
A+A-
Reset

Jestem przedstawicielem Thermomix od ponad dwóch lat i muszę Ci powiedzieć, że bardzo sobie chwalę tę pracę. Dzięki niej mam fundusze, które pozwoliły mi na zrealizowanie wielu marzeń, dały niezależność finansową, a co za tym idzie spokój i poczucie bezpieczeństwa. Tak naprawdę dzięki Thermomix’owi załatwiłam wiele swoich spraw, ale nie tylko. Jak tak się zastanowię, praca w Thermomix przyniosła mi wiele korzyści także niematerialnych.

Pomyślałam, że skoro mnie ta praca dała tak wiele dobrego, czemu nie zaprosić Ciebie i nie pokazać na czym polega ta praca, jakie daje korzyści i oczywiście jak rozpocząć współpracę z Thermomix. W dzisiejszym wpisie postaram się więc przybliżyć Ci pracę przedstawiciela handlowego Thermomix i zaprosić do współpracy.

Jak wygląda praca przedstawiciela Thermomix

Głównym zadaniem przedstawiciela Thermomix jest przekazanie swojej pasji gotowania w Thermomix. To nic trudnego dla kogoś, kto jest zachwycony sprzętem, którego używa. Właściwie to jest cała Twoja praca. Pokazać jakie to fajne i zarazić innych miłością do gotowania i działania z Thermomixem. Wiedzę i pasję przekazujemy podczas prezentacji sprzętu, która może odbyć się na żywo, lub on-line. Podczas takiego spotkania kulinarnego gotujesz z gospodarzami spotkania, rozmawiasz, nawiązujesz nowe znajomości i sympatyczne relacje. Dla mnie spotkania kulinarne, to najprzyjemniejsza część pracy. Zawsze spotykam ciekawych, fajnych ludzi. Samo to jest już dla mnie wartością. Nie staram się sprzedawać, a broń Boże wciskać TM. Ja tylko pokazuję ile pozytywnych zmian może wnieść w życie użytkowników, jak łatwo i przyjemnie się gotuje przy pomocy Thermomix, ile czasu nam oszczędza i jak ułatwia życie. Każdy sam sobie ocenia, czy to sprzęt dla niego i albo się decyduje, albo nie.

W obecnych czasach masz o tyle ułatwione zadanie, że możesz też dzielić się swoją thermomix’ową pasją także przez media społecznościowe i to też może być częścią Twojej pracy. Zależy od usposobienia. Jedni lubią, inni nie lubią działać w MS. Jedni lubią się pokazywać, inni pokazują tylko swoje gotowanie. I tak i tak jest ok. To jest fajne w pracy przedstawiciela Thermomix, że wybierasz sobie formę pracy taką, jaka Ci odpowiada.

No i powoli zaczęłam bezwiednie przekazywać Ci korzyści z pracy przedstawiciela Thermomix, więc niech będzie:

Jakie korzyści przynosi praca przedstawiciela Thermomix

Trudno wymienić wszystkie korzyści, jakie niesie praca przedstawiciela Thermomix, ponieważ każdy z nas przedstawicieli jest inny i z innych powodów rozpoczął tę pracę. Spróbuję jednak wypunktować te najbardziej spektakularne i najczęściej wymieniane przez moje koleżanki i kolegów z pracy.

  • Zarabiasz konkretne pieniądze

Poprawa sytuacji finansowej jest bardzo częstą przyczyną rozpoczęcia współpracy z Thermomix. Muszę Ci powiedzieć, że tu można naprawdę dobrze zarobić. Zdziwiłabyś się jak duże zarobki osiągają niektórzy przedstawiciele. Wszystko oczywiście zależy od tego ile potrzebujesz i ile włożysz w to czasu, pracy i determinacji.

Jeśli interesują Cię szczegóły i warunki finansowe, napisz do mnie. Zaproszę Cię na spotkanie informacyjne, na którym dokładnie poznasz możliwości zarobkowania w firmie.

  • Dostajesz Thermomix

No troszkę uprościłam temat, żeby Cię zainteresować, ale w pewnym sensie tak jest. Na początek, byś mogła zacząć współpracę, Thermomix jest wypożyczony. Po jakimś czasie wypracowujesz własny. Warto więc wejść do współpracy choćby tylko po to, by wypracować sobie Thermomixa, jeśli akurat nie możesz sobie na niego pozwolić.

  • Nie musisz inwestować

Aby zostać przedstawicielem Thermomix, nie potrzebujesz czynić żadnych inwestycji. Nie wykupujesz pakietu startowego, nie płacisz „wstępnego”, jak to się dzieje w innych firmach tzw. sprzedaży bezpośredniej.

  • Masz elastyczny czas pracy

Jako przedstawiciel Thermomix, jesteś całkowicie niezależna, jeśli chodzi o czas pracy. Ty decydujesz kiedy i ile pracujesz. To fantastyczny układ dla osób pracujących na etacie (np. dla mnie), ale też dla rodziców dzieci, którzy nie chcą całego dnia spędzać w firmie i mieć czas dla swoich pociech, a jednak zarabiać (specjalnie nie piszę, że to praca dla mam, bo przecież mamy równouprawnienie i tata też ma prawo do opieki nad dziećmi). Ty ustalasz kiedy chcesz się spotykać. Ty decydujesz kiedy pracujesz, a kiedy nie. Jest to więc wspaniałe zajęcie dla osób niezależnych, które nie chcą poddawać się korporacyjnym trybom. No i tu mamy kolejną zaletę pracy w Thermomix

  • Nie masz szefa

Czy to nie cudowne?! TY jesteś swoim szefem. Ty i tylko Ty! Pracujesz u siebie. Nie jesteś niczyim pracownikiem. Jesteś całkowicie niezależna.

  • Poznajesz nowych ludzi

Praca ta to okazja do nawiązywania nowych kontaktów. Ilu wspaniałych ludzi poznałam dzięki niej, trudno zliczyć. Wspominałam już o osobach, dla których robisz prezentację. Jednak nie tylko oni pojawiają się na twojej drodze. Wchodząc do współpracy z Thermomix „wpadasz” w środowisko przyjaznych, fajnych ludzi, którzy czegoś chcą od życia, czyli innych przedstawicieli. Spotykasz się z nimi, nawiązujesz przyjaźnie, uczysz od nich. Jesteś częścią paczki przyjaciół. To ważny powód, dla którego warto to robić. Ten powód jest też częścią innego powodu a mianowicie

  • Wychodzisz z domu

To powód, dla którego wiele mam i osób pracujących w domach rozpoczęło współpracę z Thermomix. Masz powód, żeby wyjść, zmienić środowisko, spotkać ludzi. Masz nową motywację do życia.

  • Rozwijasz się

I o bardzo różnym rozwoju tu mowa. Firma oferuje wiele szkoleń, zarówno merytorycznych, z zakresu rozwoju zawodowego, jak i rozwoju osobistego. Podejmujesz wyzwania, zmieniasz się, wzrastasz, stajesz się pewniejsza siebie, odważna i bardziej otwarta. Czy nie jest to ogromna zaleta takiej pracy?

  • Jesteś nagradzana

Mało która firma nagradza swoich pracowników, poza zwykłym wynagrodzeniem. Tu jest inaczej. (No tak, nie jesteś pracownikiem, to po pierwsze, ale upraszczając tak to nazwijmy. ) Firma co chwilę organizuje konkursy, w których czasem mierzysz się sama ze sobą, a czasem z innymi. Za każdym razem wygrywasz nagrody. Od drobiazgów, przez Thermomix’y i wyjazdy (także zagraniczne).

  • Masz możliwość awansu

Jeśli nie chcesz poprzestać na byciu jedynie przedstawicielem, możesz awansować, być liderem i budować własny zespół. Ten awans to nie tylko dodatkowe pieniądze, ale także kolejny etap twojego rozwoju jako człowieka. Stwarza Ci też możliwość pomagania innym i wspierania ich. O tym, czy zostaniesz liderem, decydujesz w głównej mierze Ty sama. Nie musisz czekać na łaskę szefa. Po prostu decydujesz i działasz.

Dla kogo praca przedstawiciela Thermomix

Myślę, że to praca dla każdego, kto jest pełnoletni i lubi ludzi. Nie widzę innych ograniczeń. Każdy się tu odnajdzie, jeśli zechce spróbować. Niektórzy uważają, że to praca dla pewnych siebie, trochę bezczelnych, ekstrawertyków. Takich, co to ich wszędzie pełno, a jak wyrzucisz drzwiami, wlezą oknem. To nie prawda. Ja na przykład, ani nie jestem ekstrawertyczna, ani nie lubię się narzucać. Jestem wbrew pozorom nieśmiała, a jednak znalazłam swoje miejsce w szeregach Vorwerk i chyba sobie nawet nieźle radzę. Tak jak my jesteśmy różni, tak i nasi potencjalni klienci są różni i mają inne oczekiwana, z innym typem przedstawiciela będą rezonowali. Przedstawicielami są osoby wykonujące przeróżne zawody, z różnym wykształceniem i pozycją społeczną. W Vorwerk mamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Są osoby bardzo młode, oraz całkiem dojrzałe. Wystarczy chcieć, a reszty się nauczysz.

Jak zostać przedstawicielem Thermomix

Aby zostać przedstawicielem Thermomix należy podpisać umowę z firmą Vorwerk. Podpisanie umowy odbywa się po uprzednim przeszkoleniu. Na początek, jak pisałam, jest wypożyczany Thermomix. W czasie, nazwijmy „okresu próbnego” należy sprzedać kilka Thermomixów, aby wypracować własny i przejść do stałej współpracy. Nie powiem Ci ile Thermomixów i w jakim czasie, ponieważ to zależy od polityki firmy w danym okresie, a nie wiem kiedy będziesz czytała ten wpis. Zapewniam Cię jednak, że jest to tak przemyślane, abyś była w stanie tego dokonać. I powiem Ci, że prawie się nie zdarza, aby ktoś nie przeszedł pozytywnie etapu wstępnego.

Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem współpracy, jako przedstawiciel Thermomix, napisz do mnie. Postaram się odpowiedzieć na Twoje pytania i pokieruję dalej.

--- R E K L A M A ---
Subscribe
Powiadom o
guest
16 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
naturalne odżywki

fajny poradnik – na pewno warto zostać przedstawicielem firmy.

Dominika

Ciekawe, interesowałam się właśnie współpraca z vorwerk, jednak zastanawiam się czy w moim mieście małym nie ma już zbyt wielu przedstawicieli TM.

Pozdrawiam😊

Paulina

Jestem zainteresowana szczegółami „wypożyczenia” Termomixa.

Kamila

Bardzo przydatny i motywujący wpis. Jestem właśnie u progu nawiązania współpracy, i ten artykuł jeszcze bardziej przekonał mnie do tego, że to może być strzał w 10 🙂
Dziękuję,

Górskie rowery Fatbike

Czy bycie przedstawicielem firmy Thermomix poszerza horyzonty?

Jagoda

Jak zostać przedstawicielem?
Proszę o kontakt 531765994

Wiktoria

Czy to kolejna firma typu „oriflame”, „FM” czy „Avon”, polegająca na piramidzie finansowej?

Asia

Witam chciałabym dowiedzieć się jak zostać przedstawicielem

Krzysztof

Dobra praca należy się dla wszystkich.

Zobacz także