Klub z oczyszczaczami powietrza?

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Klub miejsce w którym skupia się duża liczba osób jednocześnie. W którym organizowane są różne eventy, występy artystyczne, czy też koncerty. Standardowym elementem wielu klubów jest klimatyzacja, która zapewnia większy komfort w upalne dni, natomiast niewiele klubów jest wyposażonych w oczyszczacz powietrza w promocji, co także wpłynęłoby na komfort osób odwiedzających kluby. Czy w tego typu pomieszczeniach warto oczyszczać powietrze i czy będzie to skuteczne?

Skuteczne oczyszczanie powietrza w promocji do Twojego klubu

Oczyszczacz powietrza oczywiście może skutecznie filtrować powietrze także w klubie, czy każdym innym pomieszczeniu, musi być jednak odpowiednio dobrany i dopasowany, w szczególności biorąc pod uwagę takie parametry jak powierzchnia oczyszczania i wydajność i te parametry oczyszczacza dopasować do powierzchni pomieszczenia, w którym umieścimy oczyszczacz. Najlepsze oczyszczacze powietrza w promocji zostały wyposażone nie tylko w jeden sposób filtracji, ale wiele, dzięki czemu skuteczność jest niemal 100%. Tam gdzie jest duże skupisko ludzi, tam także więcej bakterii i wirusów w powietrzu, biorąc to pod uwagę warto postawić na model z funkcją nawilżania, jak np. popularny wśród użytkowników Sharp KC-A60EUW oczyszczacz powietrza. To funkcja jonizacji właśnie w dużej mierze odpowiada za eliminację unoszących się w powietrzu wirusów i bakterii. Oczyszczacz powietrza do klubu powinien być także prosty w obsłudze , oraz pracować bardzo cicho.

Sharp KC-A60EUW oczyszczacz powietrza idealny do klubu

Sharp to marka oczyszczaczy powietrza, która cieszy się dużym uznaniem. Ponad 20-letnie doświadczenie pokazuje jak wiele do powiedzenia w branży ma japoński producent. Nie można mu także odmówić ciągłego rozwoju przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Sharp KC-A60EUW oczyszczacz powietrza japońskiego producenta sprawdzi się na wielu przestrzeniach, w tym także do klubów. Jego powierzchnia oczyszczania wynosi 48 m2, natomiast wydajność 396 m3/h. Ten model oczyszczacza posiada także funkcję nawilżania powietrza, wydajność nawilżacza to 730 ml/h. Sharp KC-A60EUW oczyszczacz powietrza filtruje powietrze przy wykorzystaniu 5 metod filtracji, a mianowicie: filtra wstępnego, węglowego, HEPA, nawilżacza oraz jonizatora w technologii Plasmacluster. Tak złożony proces filtracji gwarantuje praktycznie 100% skuteczność. Z powietrza eliminowane są szkodliwe zanieczyszczenia, wirusy, bakterie, alergeny, roztocza. Jonizator sprawa, także, że powietrze jest odczuwalnie bardziej świeże, a ilość kurzu osadzającego się na powierzchniach znacznie mniejsze. Sharp KC-A60EUW oczyszczacz powietrza pracuje także bardzo cicho, a dzięki trybowi automatycznemu, użytkownik nie musi podejmować żadnych działań, aby oczyszczacz odpowiednio pracował.

Czy warto kupić oczyszczacz powietrza do klubu?

Dobrej klasy oczyszczacz powietrza będzie skutecznie filtrował je na każdej powierzchni, także w klubie, podnosząc komfort odwiedzających go klientów. Oczyszczacz to dobra inwestycja, którą można wykorzystać także do promocji własnego klubu.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także