Max Kuchnie – stwórz kuchnię na miarę XXI wieku

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Tworząc ogólnopolską sieć zrzeszającą lokalnych przedsiębiorców, udało nam się zrealizować projekt umożliwiający naszym Klientom realizację wymarzonej kuchni na wymiar: od jej zaplanowania aż po pełną realizację. Pod szyldem Max Kuchnie działa obecnie ponad 300 studiów mebli funkcjonujących na terenie całego kraju, a każdego roku liczba ta ustawicznie wzrasta. Co może zaoferować Ci salon kuchni Max Kuchnie w Twojej miejscowości i jak bezpiecznie urządzić kuchnię w dobie koronawirusa?

Cała Kuchnia w Jednym Miejscu

Marzy Ci się kuchnia na wymiar, ale myśl o niekończących się wizytach w marketach budowlanych, sklepach ze sprzętem AGD oraz kuchennymi akcesoriami odstręcza Cię od realizacji swoich planów? A jakby tak można było zaprojektować i wyposażyć całą kuchnię w jednym miejscu? Brzmi jak myśl wyjęta wprost z Twojej głowy? Dokładnie taka idea stanęła u podstawy kierunku działań obranego przez markę Max Kuchnię. Do któregokolwiek ze studiów należących do sieci Max Kuchnie się nie udasz, w tym jednym miejscu zaplanujesz swoją kuchnię od A do Z, przy profesjonalnym wsparciu doradców, którzy następnie zadbają o to, by Twój plan wcielić w życie. Wchodząc do salonu Max Kuchnie, zyskujesz dostęp do usług najlepszych projektantów i wykonawców mebli kuchennych na wymiar, ale też możesz skorzystać z oferty wiodących producentów sprzętów AGD i akcesoriów kuchennych. Cała kuchnia czeka na Ciebie w jednym miejscu.

Kuchnia na czasie

Twoje marzenie to kuchnia w stylu glamour, prowansalskim, a może retro? Dla projektantów Max Kuchnie nie ma pomysłu, którego nie dałoby się zrealizować. Kuchnia inna niż wszystkie czy zgodna z obecnymi trendami – w studiach Max Kuchnie możesz wreszcie ziścić swoje kuchenne fantazje, a nasi projektanci będą dla Ciebie wsparciem na każdym etapie. Aby być zawsze na czasie i móc sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów, stawiamy na ciągły rozwój. Bierzemy udział w największych imprezach branżowych, takich jak lokalne i krajowe targi budowlane i wnętrzarskie, aktywnie działamy też w sieci, dzieląc się inspiracjami, pomysłami i realizacjami naszych projektów w mediach społecznościowych. Dzięki temu nie tylko śledzimy, ale też i sami kreujemy kuchenne trendy.

Zaplanuj kuchnię bezpiecznie

Wizyta w studiu Max Kuchnie to zdaje się najbezpieczniejszy sposób na urządzenie nowej kuchni w dobie koronawirusa. W czasie pandemii, kiedy chcemy unikać zbędnego przemieszczania się i ograniczać kontakty z innymi ludźmi, wystarczy udać się do jednego z naszych studiów, by po niedługim czasie móc cieszyć się perfekcyjnie zaaranżowaną kuchnią na wymiar. Ponieważ nasze salony znajdziesz w większych i mniejszych miejscowościach, naprawdę nie musisz przemierzać zbędnych kilometrów, by do nich dotrzeć. Jednocześnie zadbaliśmy też o to, by Twoja wizyta w Max Kuchnie przebiegała w maksymalnie bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i wytycznych sanitarnych. Nie ma już żadnych wymówek, dla których należałoby odkładać remont kuchni na później.

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także