Myśli Potarganej

Miłość w Ustroniach Małgorzaty Kasprzyk – recenzja z rozdaniem

Mam dzisiaj dla Was książkę, a właściwie dwie, książki Małgorzaty Kasprzyk „Miłość w Ustroniach”. Aby zdobyć jedną z nich wystarczy, że polubicie na Facebooku moją stronę i profil autorki książki, oraz zaprosicie do zabawy, w komentarzu pod postem na FB, trzy osoby.

--- R E K L A M A ---

„Miłość w Ustroniach” to zbiór sześciu opowiadań o miłości, która nie zawsze musi wyglądać jak rodem z ckliwych romansów. Opowiadania pani Małgorzaty czasem zaskakują, czasem bawią, a czasem jedno i drugie. Choć miłość jest punktem centralnym i przyczyną wszystkiego, w swoich opowiadaniach autorka opowiada też o przyjaźni, lojalności, zawiści i życiowych trudnościach, jakie spotykają nas wszystkich.

Książka jest napisana lekkim, prostym językiem bez niepotrzebnych ozdobników, co sprawia, że czujemy jakby bohaterowie opowiadań byli naszymi znajomymi i pozwala na utożsamianie się z nimi.

Zastanawiałam się dlaczego miłość właśnie w Ustroniach i mam na ten temat pewną teorię. Jednak nie zdradzę jej, abyście same wyciągnęły wnioski.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcecie podzielić się swoimi opiniami o książce w komentarzu tutaj na blogu. 🙂

Jeśli macie ochotę otrzymać książkę, zapoznajcie się z poniższym regulaminem rozdania:

Regulamin rozdania

  1. Rozdanie trwa od soboty 02.03.2019 do poniedziałku 11.03.2019. godz. 24.00.
  2. Przedmiotem rozdania są 2 książki Małgorzaty Kasprzyk „Miłość w Ustroniach”
  3. To nie jest gra losowa w rozumieniu prawa. Osoby, która otrzymają książki zostaną wybrane przeze mnie spośród tych, które wypełnią zasady rozdania.
  4. Udział w zabawie mogą brać osoby tylko zamieszkałe w Polsce. Książki wyślę na swój koszt, za pośrednictwem Poczty Polskiej w przeciągu 7 dni od podania nazwiska osoby, która otrzyma książkę i podania przez nią adresu do wysyłki.
  5. Warunkiem wysłania książek jest podanie przez osobę wytypowaną danych adresowych. Dane nie będą przechowywane w rozumieniu przepisów RODO, a jedynie przekazane Poczcie Polskiej w celu doręczenia przesyłki.
  6. Aby brać pełny udział w zabawie trzeba posiadać aktywne konto na Facebook. Facebook nie ma z rozdaniem nic wspólnego.
  7. Ogłoszenie wyniku będzie można znaleźć 12.03.2019 na moim blogu myslipotarganej.pl

Zapraszam do zabawy 🙂

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj z Thermomix

Sprawdź jakie gotowanie
może być łatwe, szybkie
i przyjemne

— REKLAMA —
logo-myslipotarganej-ukraina

Myśli Potarganej to blog skierowany głównie do kobiet. Poruszam na nim tematy bliskie każdej z nas: dom, dzieci, rodzina, gotowanie, uroda, rozwój osobisty czy DIY. Zapraszam do komentowania i aktywnego udziału w życiu bloga, jak i na moje media społecznościowe. Bądźmy razem. Pozdrawiam – Kasia.

Myśli Potarganej to oficjalny przedstawiciel Thermomix. Kupując u nas masz gwarancję zakupu oryginalnego produktu marki Vorwerk.

© 2018-2023 – Myśli Potarganej – Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zdjęć i treści bez zgody autora zabronione.

Inne nasze strony – Kosą po patelniCztery łapy BudyniaTwojeCentrum.pl