mTalent: program multimedialny ułatwiający dzieciom naukę. Kto i kiedy powinien po niego sięgnąć?

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Czy Twoje dziecko zmaga się z trudnościami w nauce? A może po prostu szukasz nowoczesnego sposobu, aby ułatwić mu przyswajanie wiedzy? Świetnym rozwiązaniem może okazać się mTalent, interaktywny program multimedialny, zaprojektowany specjalnie po to, aby wspomóc dzieci w procesie edukacyjnym. Czym on dokładnie jest i kto powinien rozważyć jego zakup? O tym przeczytasz poniżej!

mTalent – nauka i zabawa w jednym

Współczesna technologia cyfrowa to świetne wsparcie w codziennym życiu nie tylko dla dorosłych, których praca opiera się na jej wykorzystaniu, ale i wartościowe wsparcie nauki dla najmłodszych. Jak to możliwe? W bardzo prosty sposób! Pomoce multimedialne, takie jak mTalent, to programy, które pomagają dotrzeć do dziecka dzięki zaangażowaniu jego kilku zmysłów jednocześnie. Klasyczna nauka w formie siedzenia przy książce bardzo szybko nuży pociechę, a dodatkowe bodźce, jakie zyskuje przy użyciu tego typu programu, sprawiają, że bardziej się ono angażuje.

Programy multimedialne mTalent stworzone zostały przez zespół doświadczonych ekspertów, dzięki czemu są to wartościowe produkty, na które zdecydowanie warto postawić. Ten wyselekcjonowany materiał językowy, mimo że został stworzony jako produkt uniwersalny, zapewnia możliwość indywidualizacji pracy z dzieckiem. mTalent opiera się na treściach znanych przez dzieci, zjawiskach zaczerpniętych z otaczającego je świata, co dodatkowo ułatwia im naukę.

Kto powinien rozważyć zakup programu multimedialnego mTalent?

Ten innowacyjny program jest idealnym narzędziem dla rodziców, nauczycieli, a przede wszystkim – dla samych uczniów. mTalent skierowany jest do dzieci w wieku od 4 do 11 lat, czyli mogą zacząć korzystać z niego już nawet przedszkolaki. Program ten sprawdzi się zarówno w roli domowego asystenta edukacyjnego, jak i interaktywnej pomocy nauczycielskiej. Dzięki niemu nauka staje się bardziej angażująca, efektywniejsza i przystępniejsza, a przede wszystkim nie nudzi!

Najbardziej mTalent sprawdza się jednak u osób prowadzących zajęcia wyrównawcze, m.in. korekcyjno-kompresyjne, rewalidacyjne czy dydaktyczne. Jesteś nauczycielem? Zastanów się nad zakupem mTalent. Umożliwi Ci on pracę w trybie online i offline, a co ważne – jest zgodny z wytycznymi dotyczącymi dostępności dla osób z niepełnosprawnościami.

mTalent: przy jakich dziecięcych problemach sprawdzi się najlepiej?

Programy multimedialne mTalent skupiają się na różnorodnych problemach dziecięcych, dzięki czemu istnieje możliwość dobrania odpowiedniego wariantu do potrzeby danej pociechy. Twórcy tych programów skupili się w głównej mierze na kilku najczęściej pojawiających się trudnościach edukacyjnych u dzieci. W ten sposób powstały pozycje mTalent takie, jak:

  • zajęcia logopedyczne – skupiające się na wadach wymowy, zaburzeniach sprawności językowej;
  • trudności w pisaniu – program ułatwia diagnozę, profilaktykę i codzienną terapię pociech zmagających się z trudnościami w obrębie małej motoryki i pisaniu;
  • matematyka – ułatwia przyswajanie wiedzy matematycznej poprzez wspomaganie prawidłowego myślenia dzieci;
  • percepcja słuchowa – pomagające w walce z trudnościami z koncentracją uwagi i wspierające rozwój dziecięcej percepcji słuchowej;
  • percepcja wzrokowa – wspierające naukę koncentracji uwagi i percepcję wzrokową.

Komputer stacjonarny, laptop czy tablet to urządzenia, bez których najmłodsi często nie wyobrażają sobie popołudnia. Wykorzystaj ich chęci do obsługi elektroniki i przełóż ją na praktyczną naukę z programami mTalent.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także