Najlepszy sposób na jesienną szarugę – idź na imprezę

Materiał zewnętrzny
A+A-
Reset

Czy znalazłeś już swój niezawodny sposób na jesienną szarugę? Masz dość marudzenia, i ciągłego narzekania na aurę panującą za oknem? Nie warto popadać w jesienną zadumę, bo jesień to przecież prawdziwie barwny czas!

Jeśli nie masz pomysłu, dokąd się wybrać, znajdziesz tu kilka interesujących propozycji. Jeśli jesteś osobą energiczną lubiąca dobrą zabawę przy muzyce klubowej, techno i nie tylko, to świetnie trafiłeś. Jesień to czas kiedy organizowanych jest mnóstwo koncertów, trzeba tylko na bieżąco śledzić dostępność biletów np. na: https://www.biletomat.pl/imprezy/

Niezwykły duet – Kiasmos Dj Set+Stimming Live

Już niedługo, a dokładnie 30 listopada w Poznaniu zagości wspaniały duet Janus Rasmussen oraz Olafur Arnalds, po półrocznej przerwie wraca do Polski ze swoimi hipnotyzującymi utworami. Gatunek muzyki, w którym artyści czują się doskonale to modern classical w połączeniu z techno.

Kiasmos uzależnia, na pewno nie będzie to Twój ostatni udział w ich koncercie.

Martin Stimming to bez dwóch zdań bardzo utalentowany mężczyzna, już od najmłodszych lat uczył się gry na pianinie, skrzypcach oraz perkusji. Wciąż uczy się nowych rzeczy, eksperymentuje, nie boi się wyzwań, wykorzystuje najnowsze technologie między innymi, czterowymiarowy sound system. Potrafi także wykorzystać sprzęty codziennego użytku, takie jak ekspres do kawy, by wydobyć z niego interesujący dźwięk. Niemiecki artysta niejednokrotnie tworzy w samotności, wyjeżdżając w Alpy. Niesamowite emocje na klubowym parkiecie będą trwały całą noc.

Deborah de Luca – muzyczna perfekcja

9 Listopada na Warszawskim Służewcu gdzie niegdyś odbywały się bardzo widowiskowe wyścigi konne, tym razem zagości  DJ-ka Deborah de Luca. Piękna włoszka, zyskała swoją popularność także wśród polskiej widowni. Obok innych wykonawców prezentuje się doskonale, charakteryzuje się perfekcyjną jakością muzyki. Przekonaj się na własnej skórze.

Ishome Live – zaskakująca tajemnica muzyczna

Wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju, tajemnicza, zaskakująca dziewczyna prosto z Rosji. Ishome nie dopasujemy do żadnego gatunku muzycznego, jej oryginalność pozwala na łączenie trip tropu, ambientu, breakbeatu, oraz wielu innych. Kojarzona jest przede wszystkim ze swojego albumu „Confession”. Koncert już niebawem, 9 listopad Schron w Poznaniu.

Lost Sound: Spectre+OC&Verde

Sfinks 700 w Sopocie 9 listopada, zapamiętaj dobrze tę datę i miejsce. Odbędzie się tutaj niepowtarzalna impreza, niesamowity klimat i ludzie którzy go tworzą. Gwoździem programy będą oczywiście te dwa wspaniałe duety Spectre oraz OC& Verde. Energetyczna impreza prowadzona przez doskonałych DJ-ów, Spectre, OC & Verde, Pekin, Majakon, Larix, Gigi, Pete Wilder, Rybson, Jacek Bartkowsky. Komu uda się stworzyć najbardziej niepowtarzalny show? Już wkrótce, będziesz mógł się sam o tym przekonać.

Wybierając którąś z tych propozycji, doskonałą imprezę masz gwarantowaną, teraz nie pozostaje już nic innego jak kupić bilet online. Szalona noc ze znajomymi, dlaczego nie? Najwyższa pora, abyś oderwał się od codziennych obowiązków i dał się ponieść muzyce.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Zobacz także